Komentarze (275)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Małgorzata -

ludzi starszych nie ubywa więc opiekunek duzo jest potrzebnych wiem jak to jest u nas w agencji laxo care cały czas nowe opiekunki się pojawiją. a co do podwyżek to się okaże jak będzie teraz wypłata nie jest zała ale zawsze może być lepsza. Nie znam osoby , która by odmóiła wyższej pensji
Odpowiedź (0)

Napisał(a): reda -

Keine problem. Mają tłumy imigrantów i szukają opiekunek? To jakiś absurd.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Fizjoterapia -

A w Polszy fizjoterapeuta dalej dostaje 2 tyś zł.... W Niemczech fizjoterapeuta dostaje OD 2 DO 5tyś... Ale EURO!!!
Odpowiedzi (13)

Napisał(a): opiekunka -

dobra wiadomość może i w promedica nam podwyższą kilka groszy. opiekunki teraz to jak skarb w Niemczech bo starszych osób jest coraz więcej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): top -

Mają rzesze opiekuńczych muzułmanek niedawno przybyłych, czy to nie wystarczy?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): a won -

Pod cieranie niemieckich ty łk ów ???? Za żadne skarby !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ya -

Niech Helmuty uczą się rosyjskiego i polskiego :-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): reko -

Opiekować niemców, s-smanów to grzech śmiertelny. Pamiętajcie jakiej krzywdy doświadczyliśmy (nasi przodkowie) od zachodnich bandytów i bezlitosnych morderców.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): oszołom -

Jeżeli ktoś chce pracować i zarabiać jako pielęgniarz w Niemczech to tylko jego sprawa . Ale czy moje Państwo powinno zabierać pieniądze mnie i moim dzieciom żeby później móc za te pieniądze zatrudniać moje dzieci do podcierania pupu rodzicom tych ludzi którzy wyjechali do Niemiec . może jednak sami zajęliby się swoimi rodzicami a nie zwalali tego ciężaru na barki frajerów co jeszcze pozostali w kraju
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): Adam -

Brakuje opiekunek?? To bierzcie imigrantów, których tak serdecznie witacie. Mało kto z nich pracuje, są na utrzymaniu niemieckich podatników.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz