144
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +10
144 ppt ?

Kryzys wieku średniego- ostatnie podrygi podstarzałego faceta (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kryzys wieku średniego- ostatnie podrygi podstarzałego faceta

Napisał(a): justynkaGTI -

Czy to jest prawda że wszyscy faceci przechodzą tzw. kryzys wieku
średniego?
Objawia się to ogromną potrzebą udowodnienia swojej męskości
z młodszymi dupeczkami .
Mężczyzna zaczyna szaleć, romansować, porzuca często swoją
dotychczasową partnerkę na rzecz młodszej .
Czuje że już niedługo przestanie być mężczyzna i chce jeszcze zobaczyć
czy jeszcze poderwie jakąś zagubioną gąskę?

Czym jeszcze przejawia się kryzys wieku średniego u mężczyzny?

Re: Kryzys wieku średniego- ostatnie podrygi podstarzałego faceta

Napisał(a): ~Gość -

To nie tak jak myślisz

Facet w średnim wieku ma kasę mieszkanie samochód jest niezależny i w dalszym ciągu sprawny wiesz o czym mówię :))

dwudziestki za takimi szaleją jedna noc jeden tydzień i następna. one się dobrze bawią my tym bardziej.

Napisał(a): Kajetana -

Niestety jesteśmy tak skonstruowani że kobiety szybciej się starzeją, z wiekiem mają też problem z libido, natomiast mężczyzna, ktory wciąż jest aktywny seksualnie, ma zazwyczaj ustabilizowana sytuacje ekonomiczną, dzieci często odchowane, do szczęścia potrzebuje tylko chętnej na seks partnerki, zazwyczaj właśnie młodszej (bo jej libido jest podobne do jego, a jej wciaz młode i jędrne ciało daje więcej silniejszych bodźców erotycznych), która spowoduje że nie skapcanieje. To może przykre ale prawdziwe...

Napisał(a): ~40latek -

Mnie po 40tce urósł o dodatkowe 6cm. Opròcz tego mogę 3razy po rząd za każdym razem z wyrryskiem. Kupiłem też sobie nowe ferrari bo po 40tce poczułem taką nieodpartą potrzebę. I to chyba wszystkie moje fanaberie wieku średniego.[b][/b]

Napisał(a): ~55a -

~40latek Mnie po 40tce urósł o dodatkowe 6cm. Opròcz tego mogę 3razy po rząd za każdym razem z wyrryskiem. Kupiłem też sobie nowe ferrari bo po 40tce poczułem taką nieodpartą potrzebę. I to chyba wszystkie moje fanaberie wieku średniego.[b][/b]
kiedy ci dziecko wakacje sie koncza

Napisał(a): Marcin65 -

to ja chyba nie miałem wiadomego kryzysu
co prawda jestem rozwiedziony ale to jeszcze rpzed kryzysem (niby)
rywalizowac z młodymi? po co ?
mam lepsze zajęcia
wydawac kasę na samochód? drogi?
bez sensu
wolałbym wydac na podróż,wakacje,na cokolwiek czym się interesuję a nie są to samochody
na kobiety kasy wydawac nie będę bo może mam złe doswiadczenia ale moim zdaniem jakbym był garbaty,pomarszczony,z wielkim brzuchem i bezzębny z milionem euro albo więcej to w oczach kobiet w jakimkolwiek wieku miałbym 20 lat i byłbym mega przystojny
może generalizuje może gdzies tam sa wspaniałe niematerialistki
nie spotkałem
czy kryzys to ostatnie podrygi?
nie wiem bo chyba nie miałem kryzysu albo jeszcze mnie nie dopadł mimo przekroczenia 50tki
czy podrygi...hm....można miec 50 i sie swietnie bawic można miec 20 i byc mentalnym starcem
wolę sie bawić i nie ma to nic wspólnego z kryzysem
a młode mie nie interesują.....no co ja bym z nią robił i nie mówie o sexie....po za tym i w sexie myslę byloby nudno

Napisał(a): ~45 latek -

facet nie porzuci żony, partnerki, dziewczyny jeżeli spełnia jego potrzeby :) to nie wiek gra tu rolę ale to ,że kobiety po 40 tyją jak świnie i nie mają ochoty na seks ! to jest główny problem.

Napisał(a): ~Polka -

Kajetana Niestety jesteśmy tak skonstruowani że kobiety szybciej się starzeją, z wiekiem mają też problem z libido, natomiast mężczyzna, ktory wciąż jest aktywny seksualnie, ma zazwyczaj ustabilizowana sytuacje ekonomiczną, dzieci często odchowane, do szczęścia potrzebuje tylko chętnej na seks partnerki, zazwyczaj właśnie młodszej (bo jej libido jest podobne do jego, a jej wciaz młode i jędrne ciało daje więcej silniejszych bodźców erotycznych), która spowoduje że nie skapcanieje. To może przykre ale prawdziwe...
wysNie masz racji i przedstawiasz stare poglądy.tak jak piszesz bylo kiedys.Obecnie to własnie kobiety lepiej wyglądaja i mogą miec wysokie libido stosując hormonalną kurację HTZ.działa na urodę,jędrność ,apetyt na seks i zawsze możliwość odbycia go w przeciwieństwie do faceta.Ja mam 66 lat ,możesz nie wierzyc ale nikt mi ich nie daje.Stosuję HTZ od 12 lat.cały czas pod kontrolą .Mam wygląd góra atrakcyjnej 40 tki.To nie blef.Natomiast wejdz na portal jakikolwiek i zobacz jak wygladają meżczyżni .Tam nawet 35 letni wyglądają na 70.To nie żarty.możesz sprawdzić.Więc takie poglądy są dziś NIEAKTUALNE.

Napisał(a): ~mężczyzna -

Jaki kryzys wieku średniego? Ja mam prawie 60 lat i wszystko jest jak trzeba, wszystko sprawne.Jeśli o siebie dbasz to jesteś atrakcyjny i kobiety chętnie spędzą z tobą czas robiąc to na co masz ochotę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kryzys wieku średniego- ostatnie podrygi podstarzałego faceta