27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń101
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +22
27 ppt ?

Krzysztof Krawczyk Ojcu Świętemu śpiewajmy (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Krzysztof Krawczyk Ojcu Świętemu śpiewajmy

Napisał(a): ~gość -

Wybacz mi Boże.
Śp Jaruzelski przed śmiercią się też nawrócił.
Można mieć 3 żony, pić, ćpać, a jak trwoga (wypadek) to dopiero wtedy do Boga. I biskup łaskawym okiem spojrzy, dobrym slowem obdarzy.
Ot życie.

~gość Wybacz mi Boże.
Można mieć 3 żony, pić, ćpać, a jak trwoga (wypadek) to dopiero wtedy do Boga. I biskup łaskawym okiem spojrzy, dobrym slowem obdarzy.
Ot życie.
Często Wojciech J. wspominał o Bogu?
Krzysztof Krawczyk codziennie, przed 40 lat.
A ty?

Reklama

Biskup łaskawie spojrzy, powie, że przy 3 żonie odnalazł spokój, że ostatnie lata cierpiał itd.
Dlaczego kościół tak innych żyjących w nieformalnych związkach, alkoholików łagodnie nie traktuje, nie współczuje.
Wniosek jeden; można zyć beztrosko, z byle kim popadnie, byle się potem nawrócić. Można mieć 5 żon po ślubach cywilnych, wytłuc się, byle ostatni ślub był w kościele, przed Bogiem.

~gość

Często Wojciech J. wspominał o Bogu?
Krzysztof Krawczyk codziennie, przed 40 lat.
A ty?
"Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie".

Reklama

"Usunięcie dziecka wtedy traktowane było jak usunięcie pryszcza. Spowiadałem się z tego i już nie czuję się winny. Nie miałem świadomości, że w ten sposób odbieram komuś życie. Byłem głupi."
35 letni mężczyzna nie miał świadomości.!!!

Napisał(a): ~Sprawiedliwość -

~gość Wybacz mi Boże.
Ot życie.
Słabo znasz biografię Krzysztofa Krawczyka, bowiem Krzysiek był wierzący, ale zbuntował się, gdy pan zabrał mu ojca. To był bunt i gniew, rozgoryczenie. Wcześniej wyznawał wiarę i chodził do kościoła, płacił klerowi za gotowe formuły. Jaruzelski ośmieszył swoje poglądy i widać nie były stałe. Sam nie wierzę w żadne mitologie i znam wielu atestów kochanych, którzy odeszli, bez nawracania i ośnieszania się.

Co do kobiet Pana Krzysztofa, to jego uczucia i jego życie. Znam wielu katolików, którzy mają po kilka żon i wiele dzieci skrzywdzili przez rozwody. Może podam idola PiS - rozwodnika prezesa Jacka Kurskiego. Troje dzieci, starz małżeński 25, podobnie jego żona. Nie wiesz czasem, jaka była podstawa unieważnienia ślubu kościelnego. Ile kasuni otrzymał biskup, a może Kaczyński wydał polecenie. Wstyd i hańba.

Krawczyk jest legendą polskiej muzyki i tak pozostanie. Jego twórczość była bardzo szeroka. Przez wieki jego piosenki będą przebojami.

~gość "Usunięcie dziecka wtedy traktowane było jak usunięcie pryszcza. Spowiadałem się z tego i już nie czuję się winny. Nie miałem świadomości, że w ten sposób odbieram komuś życie. Byłem głupi."
Teraz już ekstremiści katolicy spermę traktują jako życie. Jednak jak zajdzie potrzeba, to usuną ciążę, bez problemu. Zdemoralizowany kler też moralizuje innych, a o sobie zapomina.

Wyparł się swojego wnuka. 5 lat sądów, badania genetyczne potwierdziły ojcostwo jego syna. nigdy wnuka nie poznał, nigdy go nie odwiedził.
"Nie widzę problemu w rekreacyjnym kurzeniu gandzi"
Najwazniejsze, że się nawrócił.
Zakłamany ten świat.

~gość
~gość "Usunięcie dziecka wtedy traktowane było jak usunięcie pryszcza. Spowiadałem się z tego i już nie czuję się winny. Nie miałem świadomości, że w ten sposób odbieram komuś życie. Byłem głupi."
Teraz już ekstremiści katolicy spermę traktują jako życie. Jednak jak zajdzie potrzeba, to usuną ciążę, bez problemu. Zdemoralizowany kler też moralizuje innych, a o sobie zapomina.
Najtrudniej usunąć forumowy smród z penisa...

Spowodował wypadek. Jedyny syn przeżył, ale doznał stłuczenia pnia mózgu. Nigdy juz nie będzie zdrowy. Żyje z renty chorobowej. Nie poświecał mu czasu. Wychowywał go stryj.
Nawrócił się, i bardzo dobrze. Taki pijaczyna też może w ostatniej chwili się nawrócił, tylko dlaczego odmówiono mu katolickiego pogrzebu? może nie zdążył nikomu o tym powiedzieć, może nie mógł w TV wystapić i o tym głosno powiedzieć, wszystkich poinformować.
Zakłamany ten świat.

O tym nawróconym pijaku nie będa mówić w radiomaryja. On też cierpiał, może był głodny, niedozywiony, nie mógł do komunii przystapić, bo nie żył na kocią łapę ( wziął ślub kościelny), a druga żona po cywilniaku, z domu wypędziła.

~gość O tym nawróconym pijaku nie będa mówić w radiomaryja. On też cierpiał, może był głodny, niedozywiony, nie mógł do komunii przystapić, bo nie żył na kocią łapę ( wziął ślub kościelny), a druga żona po cywilniaku, z domu wypędziła.
Współczuję. Może nie wiedzą nawet o Twoim istnieniu....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Krzysztof Krawczyk Ojcu Świętemu śpiewajmy