133
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +55
133 ppt ?

Ksiądz dziękuje parafianom za głosy oddane na „Pokorę i Skromność” (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ksiądz dziękuje parafianom za głosy oddane na „Pokorę i Skromność”

Napisał(a): abcd -

W Nienadówce w województwie rzeszowskim, w czasie ogłoszeń parafialnych, ksiądz podziękował wiernym za prawidłowe głosy oddane na Pokorę i Skromność. Wyraził też swoją aprobatę na temat tego, że mało osób zagłosował na Pychę Ogromną. Podziękowania można też znaleźć na stronie internetowej parafii. Co sądzicie na temat takiego sojuszu tronu i ołtarza? Czy taki komentarz powinien był pojawić się w ogłoszeniach parafialnych?
INTERIA.PL

Re: Ksiądz dziękuje parafianom za głosy oddane na „Pokorę i Skromność”

Napisał(a): ~gość -

Trzeba przyznać że całkiem sprytne. Niemniej uważam, że coś takiego powinno być kategorycznie zabronione i potępione. Kościół nie powinien mieszać się w politykę ale wszyscy wiemy jak wygląda rzeczywistość

Reklama

Reklama

Re: Ksiądz dziękuje parafianom za głosy oddane na „Pokorę i Skromność”

Napisał(a): buc1 -

Kler doi potężną kasę od tronu monarchii prawicowe komunistycznej. Zatem zależy mu, żeby ten rząd rządził dalej. W zamian będzie kolejna tańsza milionów, działki, stanowiska i inne profity. Oto jest przyczyna ślubu - kasa, kasa, kasa, kasa.

Reklama

Re: Ksiądz dziękuje parafianom za głosy oddane na „Pokorę i Skromność”

Napisał(a): ~evva -

czy ten "ksiadz " mial na mysli Patologie i Szachrajstwo , bo to jedyna nazwa jakiej mozna uzywac jesli chodzi o obecna pazerna, podla , chamska i zlodziejska wladze dodatkowa klamiaca , ale przeciez "ksiedza " kosciol jest identyczny , a wiec nie ma powodu do zdziwienia i zaskoczenia , swoj zawsze swego chwali ….i do niego lgnie !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ksiądz dziękuje parafianom za głosy oddane na „Pokorę i Skromność”