333
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +56
333 ppt ?

Książę Harry ponownie na świeczniku? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): ~yago -

omotała go cwaniara,upolowała jak zwierzę aby mieć tytuły i miliony.Żadna z niej aktorka,to prymitywna cwaniara z patologicznej rodziny.Za kilka lat głośno będzie o rozwodzie i ekstremalnie wysokich alimentach na dzieciaki.Ogoli go co do pensa a on wróci z podkulonym ogonem na garnuszek tatusia.
INTERIA.PL

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): ~miś -

Był ponad tydzień, chyba wystarczy, jeśli chodzi o urodziny, to przecież królowa ich nie obchodziła, bo jest odseparowane od rodziny ze względu na wiek i duże ryzyko zakażenia. karolek zaraz po pogrzebie wyjechał z Londynu i nikt o skandalu nie pisze.

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): ~Dana -

Dajcie żyć księciu i jego żonie, nie oceniajcie go ,nie wiecie dlaczego zamiast być pasożytem na dworze zdecydował się porzucić wygodne życie i wyjechał. Łatwo jest kogoś oceniać. Wierzę że miał rację. Diana też nie miała łatwo mając kochanicę męża na karku. Była dobrą ciepłą kobietą kochały ją miliony ludzi, a Kamilę tylko Ks,Karol.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): gość -

Serio żyjemy w kraju pantofli i żaden z pantofli nie wie czemu on wrócił do żony w ciąży? 🤣.
Nikt z nas nie wie oczywiście jak to kobieta potrafi dzień zepsuć jednym zdaniem, ani jak potrafi mężczyzną manipulować. Wrócił do żony która nim kręci jak bębnem 😁. Dostał SMS źle się czuję szybko kochanie wracaj bo nie wiem czy sobie poradzę. A głupi chłop leci bo baba tęskni i hormony jej szaleją🤣, a facet myśli że coś się strasznego dzieje...
Kobiety uwielbiają mieć kontrolę i kręcą głupimi chłopami jak chcą😏...

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): gośćbmj -

Co nas to obchodzi niech czaruje i rozczaruje .to jego sprawa .my mamy prezesa i jemu zawierzylismy wszystko bo jest darem od Boga w ogóle cały PiS jest darem od Boga .umią brać nie kradną i pięknie do ludu gadać .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Książę Harry ponownie na świeczniku?