Odpowiadasz na:
Książę Harry ponownie na świeczniku?

~niki
Temat dodał(a):
~niki -
Książę Harry pierwszy raz od roku przyleciał do rodzinnego Londynu, by pożegnać księcia Filipa. Jego pobyt miał być znacznie dłuższy. Prowadził rozmowy z rodziną, przez co w mediach donoszono o wydłużeniu jego pobytu, zwłaszcza, że we środę przypadały 95. urodziny królowej. Ostatecznie jednak Harry zmienił plany i wcześniej wrócił do Meghan, która dla dobra ciąży nie mogła uczestniczyć z nim w podróży. Dla kolejny cios dla pogrążonej w żałobie Elżbiety II?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): xcx -

Żyć w rodzinie królewskiej do czegoś zobowiązuje, w końcu żyją na koszt podatników. A Książe Harry wydał się za swoją matką, zwyczajny skandalista. W świecie, gdzie jest tyle problemów, to co wygaduje jego żona jest po prostu niesmaczne. Królowa Elżbieta nie chce abdykować, bo boi się, że może być to upadek monarchii, Podatnicy brytyjscy i tak wykazują dużo cierpliwości.. Zastanawiające co chciał Harry udowodnić wybierając taką żonę, bo w wielką miłość trudno uwierzyć, gdyby to była miłość to nie było by jakiś pretensji, gdyż byli by zachwyceni, że mają siebie.

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): ~MokryRichard -

Każdy ma taką Lady De na jaką sobie zasłużył. Rudy ma taką wystruganą z Instagrama, co postanowiła zyskać status Lady De nie np. przemarszem przez pole minowe a wywiadami w mediach. No to ma Lady De-upa.

Reklama

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): ~TakieLubiem -

Pani żona kazali wrócić na wywiad to poleciał. Do gościa nie dociera jeszcze, że po Edwardzie zapisze się w historii jako najbardziej znienawidzony królewski potomek, nawet bardziej od pedofila Andrzeja.

Re: Książę Harry ponownie na świeczniku?

Napisał(a): ~GOŚĆ -

Ten obchodzi urodziny, kto je akurat ma. Nie trzeba się scjlać, że się odbyły.

Reklama