201
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +17
201 ppt ?

Książę Harry wściekły! Co zrobiła Meghan? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Książę Harry wściekły! Co zrobiła Meghan?

Napisał(a): uni -

Książę Harry wściekły! Co zrobiła Meghan? Portal „Wprost.pl”, cytując brytyjski tabloid „Woman’s day”, informuje że podczas platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, małżeństwo nie zostało zaproszone na królewski balkon, aby oglądać paradę samolotów. Ponadto, królowa miała także nie wyrazić zgody na publikację zdjęć z prawnuczką Lilibet Dianą. Oto, co mówi o tym wszystkim informator „Woman’s day”:

„Wyjazd do Londynu na jubileusz babci był trudny. Harry przekonał się, jak bardzo spadł w hierarchii ważności”
Co więcej, okazuje się, że książę Harry zabiegał o kwestię królewskiej ochrony podczas jubileuszu. Meghan jednak, postanowiła otworzyć okno samochodu i machać do ludzi, którzy zebrali się z okazji uroczystości. Tym samym podważyła słowa męża dotyczące bezpieczeństwa. Książę Harry miał się z tego powodu poczuć rozczarowany i urażony.

INTERIA.PL

Reklama

Re: Książę Harry wściekły! Co zrobiła Meghan?

Napisał(a): ~xxx -

A co mnie te rude biskupie pomioty zwane książętami interesują? Skoro są synami księżyca to spipciać gdzie ich miejsce!!!! Rexów jeszcze mamy? Ale nie psy tylko te w koronkach zwane królami co zasiadali na stolcach????!!!!! Chcecie narodowoąć? To dostaniecie!!!!! I to nie jest mieczem wdrażane chrześcijaństwo krzyżakami!!!!

Re: Książę Harry wściekły! Co zrobiła Meghan?

Napisał(a): ~wild angel -

Zachowywali sie dziwnie podczas tych uroczystosci. Po pierwsze:Ani sladu dzieci.Mimo to, ni z gruszki ni z pietruszki Meghan chciala urzadzic przyjecie urodzinowe dla Lili, ktore cala rodzina zbojkotowala. No i na zakonczenie, czy ktos wie dlaczego oni mieli te ukryte mikrofony w katedrze? Czy chcieli nagrac kazanie i sprzedac netflixowi?

Reklama

Reklama

Re: Książę Harry wściekły! Co zrobiła Meghan?

Napisał(a): ~Chris -

~wild angel Zachowywali sie dziwnie podczas tych uroczystosci. Po pierwsze:Ani sladu dzieci.Mimo to, ni z gruszki ni z pietruszki Meghan chciala urzadzic przyjecie urodzinowe dla Lili, ktore cala rodzina zbojkotowala. No i na zakonczenie, czy ktos wie dlaczego oni mieli te ukryte mikrofony w katedrze? Czy chcieli nagrac kazanie i sprzedac netflixowi?
Nie opowiadaj, ze cala rodzina zbojkotowala. Krolowa byla, a to dla Harry'ego najwazniejsze. Byla tez Zara Phillips-Tindall (corka ksiezniczki Anne) z mezem Mike'm (bylym footbolista) i trojka ich dzieci.
Czy ty naprawde chciales/as widziec 3-latka i 1-rocznie dziecko na uroczystosciach w kosciele w czasie dlugiej mszy ? Meghan i Harry zachowywali sie calkiem normalnie, a ty widzisz to co twoje plotkarskie oczy chca widziec.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Książę Harry wściekły! Co zrobiła Meghan?