131
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń732
  • Odpowiedzi123
  • Ocen na +1
131 ppt ?

Księgowość online czy ksiegowa (124)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Księgowość online czy ksiegowa

Napisał(a): JoanKa -

To zależy od tego, jak dużą masz firmę i jak dużo ma pracy księgowa. Przy księgowości online na pewno odpadają Ci koszty stałej pensji i utrzymania etatu, rozliczasz się przy tym z faktycznie wykonanej pracy, a to faktycznie może generować spore oszczędności, jeśli tej pracy wiele nie ma. Sami niedawno mieliśmy ten dylemat, ale na szczęście problem już rozwiązany. :) Szukasz dla siebie czy tak ogólnie pytasz? :)

Re: Księgowość online czy ksiegowa

Napisał(a): ~KasiaM -

Widzę, że temat ciągle jak bumerang wraca :) sama też miałam taki dylemat. Mam malutka firmę, właściwie pracuję sama na siebie przez internet. W moim wypadku 100 miesięcznie na księgowośc online i mam wszystko z głowy. Korzystam z Inetusa. Jak chcesz to możesz się powołac na moje polecenie, to dostanę miesiąc gartis:) w końcu idą święta hihihi

Reklama

Re: Księgowość online czy ksiegowa

Napisał(a): ~Luiza6666 -

to zalezy od tego jak jest wam wygodniej, ale moim zdaniem osobiste kontakty raz na jakiś czas nie zaszkodzą. Łatwiej jest się po prostu porozumieć. Moja firma współpracuje z grupą MTs z Katowic http://grupamts.com/ a w ich skład wchodzi m.in. biuro rachunkowe. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Mają bardzo wnikliwą księgową i wszystkie dokumenty są na czas.

Re: Księgowość online czy ksiegowa

Napisał(a): ~tradestate -

Zależy, jest teraz dość dużo biur, księgowych i ceny są konkurencyjne. No i jeszcze trzeba trafić na dobrą księgową. Swoją to szukałem przez pkt.pl. Jestem z Warszawy więc sobie wpisałem po lokalizacji i później dzwoniłem do wybranych osób z zapytaniami, mniej więcej dało się zrozumieć którą trzeba odrzucić a która będzie pracowała ok. Choć w pewnej mierze to jest i tak ryzyko.

Reklama

Re: Księgowość online czy ksiegowa

Napisał(a): ~patrykulllu -

Ja preferuję tradycyjne podejście do księgowości i wolę znać ludzi, którzy zajmują się finansami w mojej firmie, a nie tylko czytać cyferki w komputerze więc korzystam z usług [url=http://sep-biuro.pl/]http://sep-biuro.pl/[/url] i jestem zadowolony.

Reklama

Re: Księgowość online czy ksiegowa

Napisał(a): ~olaf -

Jak dla mnie księgowość online to zdecydowanie za duże ryzyko. A już prowadzenie jej w taki sposób samemu kiedy ktoś nie ma o tym stu procentowego pojęcia to totalna głupota przez którą można się wpakować w duże kłopoty. Ja korzystam z usług normalnego stacjonarnego biura i mam spokój że wszystko jest w porządku (zresztą jak ktoś jest z Rybnika to polecam Bilans http://www.bi(...)nfo.pl/). Chociaż wiadomo że takie stacjonarne też trzeba dokładnie dwa razy sprawdzić zanim się jakieś wybierze.

Re: Księgowość online czy ksiegowa

Napisał(a): Gość -

Z poprzednią księgową miałem same problemy (była to jednoosobowa działalność) - musiałem być czujniejszy niż ona i nigdy nie miałem pewności, że wszystko jest dobrze zrobione. Księgowość przeniosłem do Kancelarii Gospodarczej i teraz mogę spać spokojnie.
Załączniki:

Re: Księgowość online czy ksiegowa

Napisał(a): moskal -

Zoja dobrze pisze, najlepiej postawić na dobre biuro rachunkowe. Z tym, że z wrocławskich to ja bym akurat polecił http://taxexp(...)com.pl/ - nie dość, że usługi na poziomie, to robią praktycznie wszystko, co potrzeba. Prowadzą księgi rachunkowe, rozliczają ZUS, prowadzą rejestry VAT. Sporządzą za ciebie umowę, rozliczą czas pracy twoich pracowników. No po prostu wszystko, czego można chcieć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Księgowość online czy ksiegowa