55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń272
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +17
55 ppt ?

księgowość - samodzielnie czy przez biuro rachunkowe ? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

księgowość - samodzielnie czy przez biuro rachunkowe ?

Napisał(a): ~remmi -

Pytanie kieruję przede wszystkim do osób proeadzących działalność gospodarczą. Korzystacie z możliwości samodzielnego prowadzenia księgowości czy jednak współpracujecie z biurami rachunkowymi ? Zastanawiam się nad najlepszym rozwiązaniem. Dodam, że prowadzę firmę i zatrudniam 10 pracowników. Z góry dzięki, pozdrawiam
INTERIA.PL

Re: księgowość - samodzielnie czy przez biuro rachunkowe ?

Napisał(a): ~ollamolla -

ja rozliczam się samodzielnie ale też prowadzę jednoosobową działalność, w miesiącu wystawiam maks 4 faktury więc tej papierologii nie ma aż tak dużo. Gdybym zatrudniała pracowników tak jak Ty to na pewno zdecydowałabym się na współprace z profesjonalnym biurem.

Napisał(a): Gość -

Jeśli zatrudniasz pracowników to najrozsądniej byłoby się jednak skontaktować z jakimś dobrym biurem rachunkowym. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Gliwic lub Sosnowca to zerknij sobie na ofertę firmy Kasprzyk i Niziołek. To firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę. W branzy istnieją już od 20 lat także odpowiednią wiedzę i doświadczenie mają :)

Reklama

Napisał(a): ~karolla22 -

Ja też polecam to samo biuro co defis. Ja mieszkam akurat w Sosnowcu i tu do nich zaglądam. Naprawdę rzetelna i godna zaufania firma. Mają bardzo rozbudowaną ofertę, poza księgowością i podatkami oferują też pomoc w ogarnianiu spraw personalnych więc byłoby to dla Ciebie sporym ułatwieniem. Poza tym dobrze prowadzić wszystkie tego typusprawy w jednym miejscu :)

Napisał(a): ~remmi -

Dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi. Faktycznie biuro rachunkowe to dużo lepszy wybór a i do Gliwic nie mam wcale aż tak daleko ( około 15 km ) także raz na jakiś czas na pewno uda się podjechac. Na razie umówię się na pierwsze spotkanie i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Reklama

Ja preferuję obsługę online, ale nie taką przez jakiś system, który niby wszystko robi za mnie. Wolę mieć kontakt z żywym człowiekiem po drugiej stronie, który w razie czego doradzi i podpowie co i jak. Swoją ksiegowość zleciłam w tax care, mają oddział w moim mieście, więc nie ma problemu, zeby do nich podjechać w razie czego, ale najczęściej bez problemu wszystko załatwiamy online.

Napisał(a): ~joelka -

Myślę nad tax care, widzialam że całiem przystępne mają ceny, od 99 zł się zaczynaja, widzialam że mają nawet pakiet z opieką lekarską w lux med, to by mi sie przydalo, fajnie że nie tylko online można załatwiac formalnosci ale jak najbardziej mozna się spotkac też u nich

Reklama

~joelka Myślę nad tax care, widzialam że całiem przystępne mają ceny, od 99 zł się zaczynaja, widzialam że mają nawet pakiet z opieką lekarską w lux med, to by mi sie przydalo, fajnie że nie tylko online można załatwiac formalnosci ale jak najbardziej mozna się spotkac też u nich
Dobry wybór, współpracuję z nimi od lat, bez większych problemów. Oprócz tego pakietu medycznego polecam też sportowy, ja z niego bardzo dużo korzystam.

I jak tam remmi byłeś na spotkaniu w biurze rachunkowym Kasprzyk i Niziołek ? Byłam u nich w tamtym tygodniu na spotkaniu i tak sobie przypomniałam, że tu o nich rozmawialiśmy :) Daj znać :)

o no to super, że wszystko się udało :) Takie dobre biuro rachunkowe to skarb :) Ja odkąd z nimi współpracuję śpię spokojnie i mogę się skupić na innych ważnych kwestiach związanych z prowadzeniem firmy :)

Napisał(a): ~mikaga -

Ja też korzystałam z pomocy biura Kasprzyk i Niziołek ale w kwestii zakładania działalności gospodarczej. Pomogli mi wypełnić wszystkie dokumenty, zaproponowali najbardziej korzystną formę opodatkowania. Bardzo miły kontakt i fachowe doradztwo.

Napisał(a): ~Norbert -

Macie własną firmę i ilość dokumentów pewnie nie jest aż tak duża. Pomyśl sobie jak to wygląda w biurze rachunkowym. U nas dokumenty księgowe kartonami czasami przywożą i proces ich wprowadzania zajmuje mnóstwo czasu. Dla biura rachunkowego takie rozwiązanie dałoby bardzo duży skok wzrostu szybkości wprowadzania danych. I tym samym dużą oszczędność czasu jaki nam schodzi na wprowadzanie takich dokumentów. To dość innowacyjne podejście do tematu księgowania dokumentów.
« Wróć do tematów
Do góry strony: księgowość - samodzielnie czy przez biuro rachunkowe ?