Twój post został dodany

322
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi285
  • Ocen na +0
322 ppt ?

Księgowy / Biuro rachunkowe (286)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Księgowy / Biuro rachunkowe

Napisał(a): ~Marcianna -

Ja mam pytanie czy nie korzystał ktoś z was z usług Kancelarii DGP z Krakowa są, ale wiem że wykonują też usługi online. Ostatnio się natknęłam na nich, ale chciałam najpierw zapytać co sądzicie zanim do nich zadzwonie.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~bb8 -

Ja akurat jestem z pomorza, ale biuro, z którego korzystam obsługuje akurat całą Polskę z tego, co wiem. Pan Godlewski z Gdańska jako jedyny mnie nie zawiódł bo też miałam trudną przeszłość związaną z różnymi "kompetentnymi" księgowymi... :)

Napisał(a): ~roberter -

~efdfsd
~adam Korzystał ktoś z e-księgowości biura Liczyk?
Tak, współpracuę z nimi już 2 lata. Jakieś pytania?
No właśnie dużo o nich czytam i widziałem że mają księgowość online, ale nie wiem jakie mają ceny, a nie ukrywam że dopiero myślę o dział gosp więc każdy grosz się liczy. Małe, średnie, wysokie?

Napisał(a): ~jolii -

Od trzech lat (mniej więcej) zatrudniam w formacie outsourcingu działu kadry i płace wwhttp://kadryv(...)tok.pl/ Nawet jednego błędu nie było w ramach standardowych kontroli. Można się umówić, że kluczowe dane HR biuro generuje na potrzeby księgowości wewnętrznej. Dochodzi do tego pomoc w zatrudnieniu cudzoziemców. Akurat korzystam sezonowo i doradztwo w tej materii bardzo się przydaje. Jeżeli masz chaos organizacyjny w rozliczeniach z pracownikami i z kontaktami ZUS to koniecznie z nimi porozmawiaj. Bogata oferta dopasowana do potrzeb małej i średniej firmy. Cena właściwie niezmienna. w

Napisał(a): ~Maciek -

~roberter
~efdfsd
~adam Korzystał ktoś z e-księgowości biura Liczyk?
Tak, współpracuę z nimi już 2 lata. Jakieś pytania?
No właśnie dużo o nich czytam i widziałem że mają księgowość online, ale nie wiem jakie mają ceny, a nie ukrywam że dopiero myślę o dział gosp więc każdy grosz się liczy. Małe, średnie, wysokie?
Jeżeli interesuje Cię księgowośc online to ja korzystam z pomocy Biura rachunkowego General Outsource już od ponad roku. Widać, że znają się na rzeczy. Może warto sprawdzić :) Pozdrawiam, Maciek
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • partner sc opinie
  • biuro rachunkowe partner sc opinie
  • biuro rachunkowe ciechanw praca
  • biuro partnersc opinie
  • konto s.c biuro rachunkowe opinie
  • biuro rachunkowe partner cioka opinie
  • partnersc opinie
  • partners biuro ksiegowe opinie
  • biuro rachunkowe partner sc ciechanw
  • partner biuro rachunkowe warszawa opinie