31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń134
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +9
31 ppt ?

kto intelektu gnomem, obraca żałośnie kota ogonem. (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kto intelektu gnomem, obraca żałośnie kota ogonem.

Napisał(a): ireneo -

POnieśli POrażke, a trzeba było wcześniej dmuchać w kaszkę. Przez intelektu niedowład nałożyli na miasto stołeczne grzywnę. Przez głupotę zaadresowali ją na Walz. Kobieta gotowa durniowi wszystko wybaczyć, nawet gest Kozakiewicza, ale nie wyciąganie kasy spod jej czujnego oblicza. Zresztą w bankach nawet zagranicznych się wycierała. Tam gdzieś nadzorowała pracę sprzątaczek przecież.
Gdyby im zależało na nie zubożaniu biednych mieszkańców stolicy, to nie dawali by grzywny po próżnicy. A tak fiskus z kasy podbierze. Tym razem na amen.
Jaki wydukał, jak zwykle niezgodnie z prawdą - "Co więcej, sąd stwierdził, że za niestawiennictwo Hanny Gronkiewicz-Waltz komisja powinna obciążyć miasto - powiedział. '
Ten sąd tego nie stwierdził. Powiedział, że ugrzywnili nie tę co trzeba. Więc grzywnę zabierze się z kasy magistratu. Zawtórował mu , współczując też kasie magistratu drugi ignorant, Kaleta Sebastianin, obiecując, że on tego tak nie zostawi i pójdzie do prokuratora.
Efekt będzie taki, że narazi już nie kasę magistratu a budżet na kolejne koszty sądowe.
INTERIA.PL

Re: kto intelektu gnomem, obraca żałośnie kota ogonem.

Sąd stwierdził, że Walż można zaprosić jako świadka. Jaki tu też wykręcił tego kota, interpretując to jak orzeczenie sądu iż ma obowiązek się stawiać. Tego sąd nie stwierdził. Kurcze, jak oni pilnie chcą być sądem.

Reklama

egle No to teraz Dude w skarpetkach i bez zyrandola puszcza....
To prawdopodobne jeśli się nim znudzą. Wszystko ostatecznie może rozegrać się w TK. Ten jest ostateczny, Po nim tylko Sąd ostateczny. A TK uznaje na ziemi ostateczność osądów towarzysza Jarosława. spóźni się Duda z podpisem, to mu wlepią grzywnę za zwłokę. A potem to już poleci, że po ptokach.
Kiedy Jaki zostanie prezydentem stołecznym, to pałacowy będzie mu podlegał, bo w stolicy mieszka. Proste.

Napisał(a): Gość -

ireneo Sąd stwierdził, że Walż można zaprosić jako świadka. Jaki tu też wykręcił tego kota, interpretując to jak orzeczenie sądu iż ma obowiązek się stawiać. Tego sąd nie stwierdził. Kurcze, jak oni pilnie chcą być sądem.
...Waltz.

Reklama

yeti48
ireneo Sąd stwierdził, że Walż można zaprosić jako świadka. Jaki tu też wykręcił tego kota, interpretując to jak orzeczenie sądu iż ma obowiązek się stawiać. Tego sąd nie stwierdził. Kurcze, jak oni pilnie chcą być sądem.
...Waltz.
Aż tyle liter? trudno, nie będę jej żałował,

Reklama

~gość Buta i arogancja Waltz nie do opisania. Ta kobieta to coś strasznego. Nie dziwię się, że Warszawiacy mają jej powyżej dziurek w nosie.
A ja was podziwiam.
Z jednej strony wysmiewacie opozycję, że nic nie warta etc etc..
..a za chwilę, że opozycja jest totalna i we wszystkim przeszkadza.
Waltz to nie kobieta, tylko coś strasznego? Nie, żebym ja lubił, ale..
Ciekawe co powiesz o Krysi Nienażartej...

~gość Buta i arogancja Waltz nie do opisania. Ta kobieta to coś strasznego. Nie dziwię się, że Warszawiacy mają jej powyżej dziurek w nosie.
A co to ma z tematem? to nie o niej temat. O debilizmie dojnej drużyny.

Napisał(a): ~gość -

yeti48
A ja was podziwiam.
Gdzie przeczytałeś, że Waltz to nie kobieta?

Napisał(a): ~gość -

ireneo
A co to ma z tematem? to nie o niej temat. O debilizmie dojnej drużyny.
Niech gonią tych złodziei z PO aż się będzie kurzyć!
Nie ważne, że to pani profesor, czy prezydent stolicy. Wyrafinowana złodziejka, od której koledzy z PO już się nawet odwracają.

Ja się tak czasami zastanawiam czy ci panowie mieniący się Prawnikami , pokończyli te studia za Łapówki ....... Bo nawet ktoś kto nie ma pojęcia o prawie wie że , Prawo ze Sprawiedliwością nie ma nic wspólnego .
Prawo to jest zbiór napisanych paragrafów które może interpretować prawnik na różne sposoby ale musi się trzymać litery Prawa zawartego w kodeksie .
A sprawiedliwość ta przaśne rozumiana , bywa różna , jak wiemy z historii Janosik po sprawiedliwości rabował bogatych i dzielił się ponoć z biednymi , ale w historii jakoś tego dzielenia się nie odnotowano w księgach ze sprawozdań sądowych .
Ta sprawiedliwość istnieje tylko w legendach i opowieściach .
Jaki pewnie nie ma o tym pojęcia .

~gość
yeti48
A ja was podziwiam.
Gdzie przeczytałeś, że Waltz to nie kobieta?
Doczytałem, że "ta kobieta to coś strasznego' Więc jak? kobieta, czy coś strasznego? bo widzisz, "kobieta", nie może być coś. W głowie możesz mieć -coś.

ireneo ]Doczytałem, że "ta kobieta to coś strasznego' Więc jak? kobieta, czy coś strasznego? bo widzisz, "kobieta", nie może być coś. W głowie możesz mieć -coś.
Dobrze powiedziane.
W glowie może cos mieć... co nie znaczy, że ma.
« Wróć do tematów
Do góry strony: kto intelektu gnomem, obraca żałośnie kota ogonem.