281
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +0
281 ppt ?

Kto ma inicjowac sex w starszym malzenstwie? (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kto ma inicjowac sex w starszym malzenstwie?

Napisał(a): gość -

gość
lestat75 My jesteśmy 5 lat po ślubie i przez 2 lata nie bylo seksu tak naprawde. Rozmawiałem były rózne wymówki :). Ostatnio że jestem za gruby wiec schudłem - karoryfer na brzuchu to teraz powiedziała że czuje się przy mnie nieatrakcyjna. Tak naprawde moi koledzy mówią ze super jest i ja tez ja cigle kompementuje.
Chciałem porozmawiać szczerze klapa - " tylko to ci w głowie"
Robiłem nastrój " Wino świece masaz - " zboczeniec".
Proponowałem rozmowe z specjalista - daj spokój.
Jestem atrakcyjny podobam się kobietom mólbym mieć kogos na boku ale nie chce.
Pracuje, pomagam w domu gotowanie sprzatanie zakupy i czy wymagam za duzo ?
Trochę ciepła czułości seksu.
Po prostu nie dobraliście się temperamentami i tyle...lepiej poszukaj sobie kochanki jak chcesz żyć w tym małżeństwie jeszcze ale najlepiej dla Ciebie będzie jak ją zostawisz...to nie jest kobieta dla Ciebie...szkoda życia...uwierz mi...pozdrawiam:-)

Jeśli nie macie dzieci to uciekaj od niej byle szybko - ona NIGDY się nie zmieni
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

gość Przecież chłop próchna dotykał nie będzie. Coś Ty z konia spadła? Ma już nową, młodziutką i jędrną, a nie stare i obwisłe.
Jaaaasne, przecież każde młode i jędrne ciało marzy wręcz o żonatym czterdziestopięcioatku przeżywającym kryzys wieku średniego.

Reklama

Uważam ,że to nie jest takie proste, aby wziąć sprawy we własne ręce....Mam 52 lata ,mąż 53,zawsze to mąż miał wielkie potrzeby a po 50-tce role się odwróciły i to ja teraz wychodzę z inicjatywą. Kochamy się 1-2 razy dziennie, a czasem częściej jak czas i siły pozwolą. Dzieci już dorosłe i po za domem. Dzieci dziwią się nam i nie rozumieją naszych potrzeb ,ale my robimy swoje i ja czuję sie młodo.! Nie oglądam rozpaczliwie każdej swojej zmarszczki! i nikt nie daje mi tyle lat co mam w rzeczywistości, nie mówiąc już o tym , że dobry seks spala tkankę tłuszczową i oboje mamy sylwetki bez nadwagi! Moje motto to więcej seksu mniej internetu i telewizji!!! Pozdrawiam.

Starsze małżeństwo?- to co ja mam powiedzieć. Ja 56 lat żona 55 lat 35 lat po ślubie!!! Sex 1-2 razy w tygodniu inicjuje kto ma ochote. Czyżbyś wstydziła się swojego męża? nie rozmawiacie ze sobą na temat sexu? Nie doszukuj się od razu zdrady, wykaż więcej zaangażowania i inicjatywy może on na to czeka, pokaż że ci zależy na waszym związku.

Reklama

lestat75 My jesteśmy 5 lat po ślubie i przez 2 lata nie bylo seksu tak naprawde. Rozmawiałem były rózne wymówki :). Ostatnio że jestem za gruby wiec schudłem - karoryfer na brzuchu to teraz powiedziała że czuje się przy mnie nieatrakcyjna. Tak naprawde moi koledzy mówią ze super jest i ja tez ja cigle kompementuje.

twoja pani obudzi sie jak na horyzoncie pojawi sie rywalka. wówczas będzie miała ochotę na wszystko !

gomezAddams Ja mam 44, żona 41 lat. Jesteśmy kochankami już od ponad 20 lat - w tym 19 lat małżeństwa. Niedawno stwierdziłem że żona jest już moją trzecią kochanką: najpierw miałem ją jako dwudziesto, potem trzydziesto a teraz jako czterdziestolatkę.
Pierwsza była świerza, druga zmysłowa i dojrzała a ta trzecia ... boska.
JUŻ JEJ ZAZDROSZCZĘ !

Reklama

a co wiek ma do tego..mój maz ma 41 ja 32 sex z każdym rokiem jest coraz lepszy...faceci lubią jak kobiety go zaczepiają napiszą smsa szepna podczas obiadu lub na imprezie co będą robić wieczorem...ale z przykrością powiem jak można być z kimś tyle lat i wstydzić się rozmawiać o bliskości o sexie !!!!!to jakie są relacje między wami !!!" ROZMOWA JEST KLUCZEM W ZWIĄZKU.... a w sexie nie trzeba dużo gadać wystarczą drobne gesty... !!!"

Porozmawiać to trzeba, ale w fajnej atmosferze, a nie między praniem a telenowelą ... W takiej atmosferze, która pozwoli na rozwój sytuacji ... Ugotuj coś, co lubi (ale nie golonkę, nie schabowy!) przygotuj napoje (nie piwo) i wyciągnij z piwnicy kredkę do oczu ...pocałuj go w ucho czy szyję ... no, może być w policzek, jeśli ma przeżyć zbyt wielki szok ... będzie dobrze!

Wiem co mówię, to działa - mam 30-letni staż małżeński.

Do dzieła! Samo nic się nie naprawi. Kajka

długo jesteście razem, tym bardziej że jesteście jeszcze młodzi ! po tylu latach mozna się znudzić sobą.dlatego nie jestem za tym aby zbyt szybko wiązać się na tzw. stałe. NO ALE... .JA PROPONUJĘ OŻYWIĆ SIĘ TROCHĘ. COS NOWEGO WPROWADZIĆ. MOŻE WSPÓLNY WYJAZD DO SPA ? /BEZ DZIECI/. TAM TROCHE ATRAKCJI....ALBO ZROBIĆ NASTROJOWY WIECZÓR, TAKI NIC NIE ZAPOWIADAJĄCY A MAJĄCY SIĘ ZAKOŃCZYĆ PIKANTNIE. MOŻE JAKIŚ DELIKATNY FILMIK DLA DOROSŁYCH ? BIELIZNA SEKSOWNA, TROCHE ALKOHOLU,I ZROBIĆ COŚ.. CZEGO NIE ROBIŁAŚ DOTYCHCZAS. SPODOBA MU SIĘ ALE I TOBIE MUSI TO ODPOWIADAĆ. A MOŻE DZIDZIA ? BARDZO ODŚWIEŻA ZWIĄZEK I ODMŁADZA. POWODZENIA !

O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHICHINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, A ZA DUZO MÓWIŁA ! MAFIA !

Nie wiem co napisać,po prostu nie dobraliście się i tyle.A może uważasz ,że po 20 latach na Twój widok Twój małżonek będzie mdlał.Powiem tak,jesteście jeszcze dosyć młodzi na to by cieszyć się seksem ,ja będąc 20 lat po ślubie znów byłam w ciąży i był to renesans naszej miłości,teraz jesteśmy 38 i można powiedzieć ,że dobrze nam ze sobą,mamy wnuki a najmłodsza latorośl studiuje.Oczywiście ,że nie ma już między nami jakiegoś szalonego seksu ale ogólnie jesteśmy zadowoleni.Okazujemy sobie troskę ,przywiazanie a gdy mi czasem smutno,że nasze najlepsze lata mamy za sobą ,to cieszę się,że jestesmy razem we względnym zdrowiu,wygladamy też dosyć młodo jak twierdzą inni,tak że szczescie musimy budować każdego dnia,powodzenia i głowa do góry.

[cytat kogo=lestat75]My jesteśmy 5 lat po ślubie i przez 2 lata nie bylo seksu tak naprawde. Rozmawiałem były rózne wymówki :). Ostatnio że jestem za gruby wiec schudłem - karoryfer na brzuchu to teraz powiedziała że czuje się przy mnie nieatrakcyjna. Tak naprawde moi koledzy mówią ze super jest i ja tez ja cigle kompementuje.

W sferze seksu wymagać nie ma co. Coś jest u Was nie tak. Wy mężczyźni nie zawsze dobrze rozpoznajecie to, czego pragną kobiety i na odwrót.. Poczytaj więcej na temat płci odmiennej. Na razie twoja żona znajduje preteksty. Coś nie bardzo jest jej fajnie - tak wygląda. Zapewne nie jest też z tych co mówią o co im chodzi. Pewnie szybciej powie koleżance niż mężowi o co biega. Niestety kobiety takie bywają. Jak tak dalej pójdzie to wasz związek się rozleci, bo seks to ważny aspekt małżeństwa. Porada seksuologa jest może konieczna. Kobieta pewnie odmówi... na początku... ale powinna wiedzieć, że rujnuje wasz związek powoli.

ccMoi drodzy nie wiem nad czym się zastanawiacie, w każdym normalnym małżeństwie po kilku latach inicjatywę przejawia TO z was które szybciej wpadnie na pomysł, aby wieczór - nac była udana.Mam 58 lat i to ja byłem zawsze inicjatorem ( choć pytałem się wielokrotnie - czy nie ma ochoty być pierwsza i proponować) , mojej żonie nie przyszło na myśl, że to ona może inicjować, bo ponoć to mężczyźni są Ci nienasyceni, a ona przez całe życie uważała ,że sex jest tylko do prokreacji, a po 50-tce to już się nic facetowi nie należy i nie dopuszczała żadnej dyskusji na ten temat- nie mówiąc już o wspólnych wieczorach , czy nocach. Małżeństwo nie istnieje - bo dopiero na sali sądowej ponoć pojęła, że robiła źle i nie dopuszczała dyskusji w tym zakresie. CO Z tego wypływa - Rozmawiajcie, nie ma i nie powinno być w małżeństwie tematów TABU - bo to nie jest małżeństwo tylko męczarnia i wegetacja POZDRAWIAM wszystkie pary - nie tylko małżeńskie, nie żałujcie sobie wzajemnie czułości. Pozdrawiam Bogdan
StarszaOna Piszę tu na forum po raz pierwszy i proszę was o pomoc.
Mam 40 lat, mój mąż ma 45. Razem jesteśmy od 20 lat! Od kilku lat kochamy się coraz rzadziej :( Prawie już w ogóle.
Brakuje mi seksu, ale wstydzę się zaczynać pieszczoty zawsze jako pierwsza. K. (mój mąż) za to w ogóle do tego się nie pali. A moze ma kogoś...? :(

Kto powinien inicjować sex w małżeństwie z takim długim stażem jak my?

Chyba trochę przesadziłaś z tą starością, ja mam 45 lat, wyglądam 10 lat młodziej, a czuję się jakbym miała 30, dużo przebywam z młodymi ludźmi, mąż szaleje na moim punkcie ja też nie jestem mu dłużna, ale to kosztuje trochę pracy, samo nic nie przyjdzie, o taki stan trzeba się starać i to nieważne w jakim wieku. I nie pisz o starości bo obrażasz wszystkich, ktorym życie zaczęło się po 40 stce. Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kochanie ze starszymi sex
  • sex ze starszymi
  • kto sex
  • seks ze starszym
  • pierwszy sex w małżeństwie
  • sex starsze puszyste malzenstwa darmo
  • sex starsze mazenstwa ukryta kamera darmo
  • sex starszych maes-
  • sex dla starszych
  • sex starszr malzenstwa ukryta kamera darmo
Do góry strony: Kto ma inicjowac sex w starszym malzenstwie?