0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +1
0 ppt ?

Kto mi coś poradzi ? (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kto mi coś poradzi ?

Napisał(a): gość -

Czy facet nieśmiały ma szansę zdobyć ładną kobietę ?Dajcie jak najwięcej rad môj brat ma naprawdę dobre serce wpadła mu kiedyś w oko dziewczyna môwił mi nie raz że do dziś robi wrażenie mimo upływu lat nie wiem czy ma to sens czy ta kobieta da mu szansę ,sama bym z nią porozmawiała ,ale wiem że nie mogę mącić ,miał odczucie i wgl że ona rozstała się z kimś dla niego .Bardzo bym chciała żeby mu wyszło sam się bardzo tym martwi .Powiedział jedyna kobieta z ktôrą swobodnie rozmawiał ,szuka też pracy .Kto podpowie mi jak mu doradzić i wgl sama mu nie raz môwię nie ma nigdy za pôźno .Znam koleżankę co osobiście mi môwiła że to bardzo dobra kobieta zabawna i wgl mająca wiele doświadczeń w życiu kobieta silna ,nie jeden facet przy niej mięczak to jest .Proszę tylko nie śmiejcie się z niego zaczął w Boga bardzo wierzyć już dość czasu .A poradzicie mi też kiedy tę kobietę mogę do niego przekonywać po jakim czasie związku .Zapytał mnie brat czy to plus że jak ją poznał to pierwszy zagadał .Bardzo proszę o wsparcie .Nie był nigdy z dziewczyną .Czy pasję co ma jest plusem do niego też ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kto mi coś poradzi ?