9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Kto mi coś poradzi ? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kto mi coś poradzi ?

Napisał(a): gość -

Czy facet nieśmiały ma szansę zdobyć ładną kobietę ?Dajcie jak najwięcej rad môj brat ma naprawdę dobre serce wpadła mu kiedyś w oko dziewczyna môwił mi nie raz że do dziś robi wrażenie mimo upływu lat nie wiem czy ma to sens czy ta kobieta da mu szansę ,sama bym z nią porozmawiała ,ale wiem że nie mogę mącić ,miał odczucie i wgl że ona rozstała się z kimś dla niego .Bardzo bym chciała żeby mu wyszło sam się bardzo tym martwi .Powiedział jedyna kobieta z ktôrą swobodnie rozmawiał ,szuka też pracy .Kto podpowie mi jak mu doradzić i wgl sama mu nie raz môwię nie ma nigdy za pôźno .Znam koleżankę co osobiście mi môwiła że to bardzo dobra kobieta zabawna i wgl mająca wiele doświadczeń w życiu kobieta silna ,nie jeden facet przy niej mięczak to jest .Proszę tylko nie śmiejcie się z niego zaczął w Boga bardzo wierzyć już dość czasu .A poradzicie mi też kiedy tę kobietę mogę do niego przekonywać po jakim czasie związku .Zapytał mnie brat czy to plus że jak ją poznał to pierwszy zagadał .Bardzo proszę o wsparcie .Nie był nigdy z dziewczyną .Czy pasję co ma jest plusem do niego też ?

Reklama

Re: Kto mi coś poradzi ?

Jeśli on skończył tylko podstawówkę, a ona ma studia to mogą nie dojść do porozumienia. Spróbować może, bo jeśli ona zostawiła dla niego kogoś to zdaje się, że ma szanse. Plusem jest to, że oboje mają dobre serca i są wrażliwi. Uroda to pojęcie względne. Ważne, żeby podobać się sobie wzajemnie. Jeśli przy niej czuje się swobodnie to dobrze wróży na przyszłość, bo może przy niej minie mu nieśmiałość. Na pewno oprócz pasji jest więcej rzeczy, którymi brat może zaplusować. Powinien powoli odkrywać przed nią swoje mocne strony. Jeśli ona jest zabawna to może połączy ich poczucie humoru. Ludzie powinni żyć tak, aby osiągnąć spokój, spełnienie i szczęście. Moim zdaniem jest to możliwe jeśli ma się u boku odpowiednią osobę, więc porozmawiaj z bratem i niech sprawdzi czy to właśnie ta kobieta.

Zawodową ma szkołę,on tylko ma przypuszczenia że się z tamtym chłopakiem rozstała w realu zachowywała się môwił nie za bardzo na kogoś komu zależy na przyjaźni ,a też w realu też przez internet zawsze robiła robi wrażenie jakby zależało jej ,w pewnym momencie po rozstaniu wspomniała o miłości coś wie też o piosence puścił ją mi Never Forget you tytuł coś takiego dostał od niej .Miał okazję ją poznać trochę a jak rozmawia z innymi zauważył jak ona się zachowuje nie ma taka wesoła .Nie môwił za wiele mi o niej chciałam więcej fajny tyłek môwił ma a piersi ,choć ona aż tak nie zwraca uwagi po mięsiącu potem jak się widzieli tak gdzieś powiedział że schudła wcześniej była inna ,raz patrzyli na siebie nie krôtką chwilę ,to môwił zaśliniła się a językiem zrobiła gest môwi spojrzenia jej robią wrażenia że jest pociągający do niej .

Reklama

Pytał mnie też ,czym jest wrażliwość do kobiety ?Czy jeżeli on bywa że nie wie co powiedzieć a jej czy innej dziewczynie zależy na podtrzymaniu rozmowy czy to dobrze ?Czy kobieta dość wygadana nie naciska żeby môwił tyle co ona a słucha ją co môwi uważnie zapamięta co ważne ,chodzi czy musi zmienić to ?Czy jest w tym coś złego jak ona bd go bardziej kochać ?Czy jak w złym momencie bd chciał ją za wcześnie pocałować to straci do niego szacunek ?Czy jak pierwsza bd poruszać tematy dzieci ,małżeństwo ,seks itd to źle ?Czy związek ma szansę powodzenia jeżeli jedna osoba jest odważniejsza a druga przeciwnie ?Co Jak ona bd zalegać o jego względy ?Osobiście uważam że jest rôwno uprawnienie i nie widzę nic w tym złego żeby kobieta była tak zwanym myśliwym a nie facet ,ale prosiłabym o opinię na to pytanie i resztę .A jeszcze jedno czy kobieta pociągająca charakterem a czy dbanie o figurę się może stać czymś że bd to dla niego dość ważne ?A jeszcze jedno nie wiem jak to doprecyzować ale myślę o to chodzi .Jeżeli kobieta zaczęła dbać o figurę a wcześniej raczej nie do końca ,dbanie z zachowaniem proporcji czyli bardziej że ma kształtną sylwetkę ,Czy kobieta się decyduję na to pod wpływem np tego że myśli o seksie ,dobrze wyglądać w stroju kąpielowym .Sama nie potrafię do końca zrozumieć jak mi môwił raczej by ta zmiana nie była jej potrzebna .Też mi môwił że widział ją też że zamyślona ,pytał mnie czy to może być oznaka że ma problem ze zdrowiem czy problemy w miłości ?Czy jeżeli ona by go 1 pocałowała to powinna być motywacja dla niego ?Proszę o szczerość bardzo w odpowiedziach .

A tu jedno pytanie od siebie chciałam ,môwił że myślał ją zapytać czy by poszła jako osoba towarzysząca z nim na wesele choć krępuje się .Czy romantyczna randka ,wesele ,długi spacer co lubi a prezent jakiś fajny po czasie (nic kupionego nie da się niestety za bardzo )Wypowiedźcię się ja uważam to by môgł by być strzał w 10 ja czują się razem dobrze żeby mogło zaiskrzyć między nimi .

Reklama

Dziękuję za opinię ,ale z tą desperatką nie ma lekko przesada nawet bardziej nie znasz jej (nie wiem czy Kobietą jesteś czy Mężczyzną mimo wszystko sądzę żeby kogoś tak oceniać trzeba go znać )Chciałabym bardziej szczegôłowo co do tej opinii .Nie potrafi faceta znaleźć ?się trafił fajny jej a môj brat taki jest .Szanuję każdą opinie po za tym .Może Kobieta marzy o rodzinie też pomyślałeś (aś)o tym ?A kogoś kto nie tylko przeleci ?Ma też psa i lubi go wyprowadzać (kiedyś mi môwił brat o tym )Szczera jest co mi też wspomniał a jest normalna .Desperatem /Desperatką może być każdy mam przyjaciôłkę taką co poznała faceta (była fajna bardzo laska ,ale przy facecie straciła głowę ,straciła pracę pełno używek ,okrada dzieci szantażując je .Już zawiasy nawet wyłapa normalna bardzo a facet ją o 360 stopni zmienił (w dodatku uważam za normalne jak jej przywali w twarz )A namawia ją żeby zaczęła kraść .Chciałam jej bardzo pomôc ,ale côż dla faceta olała wszystkich co znała tylko z jego towarzystwem się zadaję co jeden od drugiego ma grubszą kartotekę .Jej powiedziałam twoje życie rôb co chcesz ale potem nie płacz .Chyba nie zmądrzeje uznała że facet może być nawet taki co 15 lat lat siedział jak on (min śmiertelne pobicie choć miał okoliczności łagodzących potem rozbôj czy rozboje kradzieże .By za 2lata straciła studia ale wyrzucono ją za narkotyki (a dostała szansę nauczycielka ją złapała co bardzo ją lubiła nie powiedziała tego zniszczyła to ,2 raz już złapała inna choć sama ona wnioskowała też o usunięcie jej bo 2wybryk taki powiedziała to bd miała kłopoty.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kto mi coś poradzi ?