26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +2
26 ppt ?

Kto mi powie wytłumaczy (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kto mi powie wytłumaczy

Napisał(a): gość -

Co może pociągać atrakcyjną laskę. dość wykształcona w facecie co zwykły fizyczny pracownik a tylko co skończył ,całkiem ładna ,z poczuciem humoru dość wygadana ,dalej pewno singielka jest bo ,od 6lat co ją zna co gada w realu albo nie patrzy niego tak jakby cały czas jej zależało przed tych lat 6 bo gdzieś.Mogła by mięć każdego ,męża możliwe .Kobiety opowiadał że patrzy na niego jakby napalona kontakt wzrokowy podczas rozmowy nie oderwie a jak bd patrzył też nie ,raz się schyliła jak wiedziała że jest w tym miejscu że widział jej bieliznę (ładne czarne bokserski z spod spodni jej wystawały a raz się oblizała a zamyślona bywa jak wie że jest gdzieś pobliżu a cieszy się z jego obecności.Nie jestem mistrzynią czytania z mowy ciała a uwodzenia ,nie znam się zbytnio .Raz jakby chciała mu coś powiedzieć môwił czy jak zapytała też o to czy ma kogoś a ona była wolna (wspomnę też jak była zajęta mieli dość kontakt niespodziewanie oznajmiła że jakoś tak się rozstała a w swoim środowisku nie ma nikogo godnego uwagi. Powiedzcie co sądzicie o tym ja na jak na moją intuicję kobiecą sądzę bez dyskusji leci na niego.Kobiety mistrzynie uwodzenia a ekspertki w zdobywaniu facetöw wyraźcie swoje opinie ,fajny tyłek ma môwił pośladki a jakoś co dla niego dziwne schudła mimo że źle nie wyglądała .Mnie pytał o to möj przyjaciel czy warto zagadać na poważnie,szanuję jego pasję chcę żeby doskonalił się .Jest nieśmiały facet to ,byliśmy razem coś ,nawet spoko nam w związku było rozstaliśmy się jakoś od tak ,chciałam bardzo z nim być ,ale to bardziej przyjaźń doszliśmy do wniosku że brakuje chemii .Byliśmy 2lata przeżył to wiem ,od 5lat sam .Ja znalazłam faceta i się w majôwkę zaręczyłam .Lubię bardzo gościa odpowiedzicie mi szczerze na pytanie kobiety mistrzynie uwodzenia ekspertki w zdobywaniu facetôw .

Reklama

Reklama

Re: Kto mi powie wytłumaczy

Napisał(a): Laila44 -

~gość
Laila44 Namyśl się czy jesteś ON CZY ONA.Piszesz bardzo niezrozumiale.Która kobieta nosi bokserki.
Nie slyszałaś o LGBT i paradach równości? A chłopów w stringach , biustonoszach i durszlakach nie widziałaś?
Jeszcze powiedz o nich że to 100% kobiety czy mężczyżni.

Napisał(a): julciaDe -

Co to za faceci co siedzą po biurach i przekładają papierki .
Gdzie tu męskość?
Myślisz że taka praca daje facetowi szczęście?

A tu mamy pracownika fizycznego - spocony, napięte mięśnie,
opalenizna, widać jak pośladki pracują .
To jest bardzo męskie i to ją pociąga .
Taki pracownik fizyczny jest po pracy pobudzony głodny i pobudzony
seksualnie a ona czuje tą jego naprężoną męskość .
A kobiety lubią dzikość serca .

Reklama

Napisał(a): ~Samotny -

julciaDe Co to za faceci co siedzą po biurach i przekładają papierki .
Gdzie tu męskość?
Myślisz że taka praca daje facetowi szczęście?

A tu mamy pracownika fizycznego - spocony, napięte mięśnie,
opalenizna, widać jak pośladki pracują .
To jest bardzo męskie i to ją pociąga .
Taki pracownik fizyczny jest po pracy pobudzony głodny i pobudzony
seksualnie a ona czuje tą jego naprężoną męskość .
A kobiety lubią dzikość serca .
Oj Julka, faktycznie pobudziłaś moją męskość, pracowałyby moje pośladki, oj pracowały! Co teraz biedny Samotny, mam począć z tą naprężoną do granic możliwości męskością?????

Napisał(a): ~Ziom -

Znam takie damy co to jak nikt nie widzi zrobia fizycznemu laskęi dadzą każda część ciała zadbanego. Ich dziuniek od papierków jest dobry do robienia prezentów a do rżnięcia muskuły i szorstkie ręce prawdziwego chłopa. Obserwujcie a dostrzeżecie bez trudu !!!

Napisał(a): ~XYZy -

~Ziom Znam takie damy co to jak nikt nie widzi zrobia fizycznemu laskęi dadzą każda część ciała zadbanego. Ich dziuniek od papierków jest dobry do robienia prezentów a do rżnięcia muskuły i szorstkie ręce prawdziwego chłopa. Obserwujcie a dostrzeżecie bez trudu !!!
Racja, udają paniusie, ciasteczko w dwa paluszki, a za ..uja całą garścią. Czyż nieprawda?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kto mi powie wytłumaczy