Odpowiadasz na:
Kto mi powie wytłumaczy

gość
Temat dodał(a):
gość -
Co może pociągać atrakcyjną laskę. dość wykształcona w facecie co zwykły fizyczny pracownik a tylko co skończył ,całkiem ładna ,z poczuciem humoru dość wygadana ,dalej pewno singielka jest bo ,od 6lat co ją zna co gada w realu albo nie patrzy niego tak jakby cały czas jej zależało przed tych lat 6 bo gdzieś.Mogła by mięć każdego ,męża możliwe .Kobiety opowiadał że patrzy na niego jakby napalona kontakt wzrokowy podczas rozmowy nie oderwie a jak bd patrzył też nie ,raz się schyliła jak wiedziała że jest w tym miejscu że widział jej bieliznę (ładne czarne bokserski z spod spodni jej wystawały a raz się oblizała a zamyślona bywa jak wie że jest gdzieś pobliżu a cieszy się z jego obecności.Nie jestem mistrzynią czytania z mowy ciała a uwodzenia ,nie znam się zbytnio .Raz jakby chciała mu coś powiedzieć môwił czy jak zapytała też o to czy ma kogoś a ona była wolna (wspomnę też jak była zajęta mieli dość kontakt niespodziewanie oznajmiła że jakoś tak się rozstała a w swoim środowisku nie ma nikogo godnego uwagi. Powiedzcie co sądzicie o tym ja na jak na moją intuicję kobiecą sądzę bez dyskusji leci na niego.Kobiety mistrzynie uwodzenia a ekspertki w zdobywaniu facetöw wyraźcie swoje opinie ,fajny tyłek ma môwił pośladki a jakoś co dla niego dziwne schudła mimo że źle nie wyglądała .Mnie pytał o to möj przyjaciel czy warto zagadać na poważnie,szanuję jego pasję chcę żeby doskonalił się .Jest nieśmiały facet to ,byliśmy razem coś ,nawet spoko nam w związku było rozstaliśmy się jakoś od tak ,chciałam bardzo z nim być ,ale to bardziej przyjaźń doszliśmy do wniosku że brakuje chemii .Byliśmy 2lata przeżył to wiem ,od 5lat sam .Ja znalazłam faceta i się w majôwkę zaręczyłam .Lubię bardzo gościa odpowiedzicie mi szczerze na pytanie kobiety mistrzynie uwodzenia ekspertki w zdobywaniu facetôw .

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kto mi powie wytłumaczy

Napisał(a): ~XYZy -

~Ziom Znam takie damy co to jak nikt nie widzi zrobia fizycznemu laskęi dadzą każda część ciała zadbanego. Ich dziuniek od papierków jest dobry do robienia prezentów a do rżnięcia muskuły i szorstkie ręce prawdziwego chłopa. Obserwujcie a dostrzeżecie bez trudu !!!
Racja, udają paniusie, ciasteczko w dwa paluszki, a za ..uja całą garścią. Czyż nieprawda?

Napisał(a): ~Ziom -

Znam takie damy co to jak nikt nie widzi zrobia fizycznemu laskęi dadzą każda część ciała zadbanego. Ich dziuniek od papierków jest dobry do robienia prezentów a do rżnięcia muskuły i szorstkie ręce prawdziwego chłopa. Obserwujcie a dostrzeżecie bez trudu !!!

Reklama

Napisał(a): ~hens -

Dzisiaj 'zwykły fizyczny' bywa po politologii, a niezwykły, jak autorka, ambitnie aspiruje do gimnazjum,.

Reklama