1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61 tys.
  • Odpowiedzi505
  • Ocen na +457
1 tys. ppt ?

Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż (506)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż

Napisał(a): gość -

Prostactwo się ma nadal dobrze, ciemnogród kwitnie po mimo, że skandal goni kolejny..... Za miskę ryżu zapierd.. jeszcze moment ciemnota na kolanach będzie dziękować " Bogu "
Mafia bandziorów i złoczyńców rozgrabila prawie wszystko, nasze dzieci i wnuki nie będą w stanie odrobić tego przez dziesiątki lat!

Reklama

Re: Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż

Napisał(a): ~JOKER 42 -

gość Prostactwo się ma nadal dobrze, ciemnogród kwitnie po mimo, że skandal goni kolejny..... Za miskę ryżu zapierd.. jeszcze moment ciemnota na kolanach będzie dziękować " Bogu "
Mafia bandziorów i złoczyńców rozgrabila prawie wszystko, nasze dzieci i wnuki nie będą w stanie odrobić tego przez dziesiątki lat!
Ziomuś,
Proponuje ci terapie szokową Balcerowicza

Reklama

Re: Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż

Napisał(a): gość -

Bo gdybyś pustaku pomyślał 5 s to wiedziałbyś że pusty pieniądz wydrukowany i rozdamy wam za głosy czyli 500 + powoduje Spadek wartości pieniądza. Ten Spadek powoduje wzrost cen ponieważ jest więcej pieniądza na rynku. Poza tym podwyżki zarobków Regulowane przez państwo to kolejna PiS-owska farsa za nie swoje pieniądze

Reklama

Re: Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż

Napisał(a): ~seba janusz -

~gość Pandemia uratowała PiSu istnienie bowiem już przed pandemią sypały się finanse i drukowali banknoty. Teraz ci nieudacznicy złożą wszystko na pandemię i Unię Europejską.

Zakłamani PiSowcy kitowali, że PiS podpisał dyweryfikscję gazu, nowe umowy miały uniezależnić Polskę od rosyjskiego gazu i co? Mamy nawet kilkaset droższy gaz. Zatem gdzie te umowy na tańszy gaz?

Nieudacznicy budowali przestarzałe elektrownie węglowe, likwidowali wiatraki i mówili, że Polska węglem stoi, ale Węgiel sprowadzali od rzekomego wroga z Donbasu.

Za kolejne dwa lata sprowadzą ten kraj na dno absolutne

Więcej zaklamanych ludzi od PiSowców, World nie widział.

Tym oszustom z PiS wierzyć nie można w żadnym wypadku.
jestem pod wrazeniem tworców farm ruskich troli

Re: Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż

Napisał(a): ~PIS d n o -

gość Obyś ty go zaczęła używać bo właśnie te 60% to jest ta ciemnota która nawet nie wie czym jest inflacja i obwinia za to chociaż by 500+
Ciekawe , jakim trzeba być idiotą , żeby nie widzieć związku między inflacja a 500 plus?. Rozdawanie pieniędzy za darmo zawsze tworzy inflację , bo jest związek między wydajnością pracy a cenami- każdy co skończył podstawówkę to wie , ale nie fani PIS lewactwa. Wystarczy popatrzeć na Wenezuelę i ich darmowe paczki CLAP , które zapoczątkowały rozdawnictwo i w efekcie hiperinflację. Dodatkowo 500 nierób -pijak plus spowodowało powiększenie się z 2 milionów do 4 milionów ludzi w wieku produkcyjnym , którym nie chce się pracować -więcej leżących do góry brzuchem i mniej pracujących , to wyższe koszty usług i towarów to prawda stara jak Świat. UNI PIS cwaniaczku i wielki znawco " inflacji " napisz w tym swoim idisz czym jest inflacja i jej przyczyny skoro obrażasz 65 procent Polaków. Napisz czy zatrudnienie kilkadziesiąt tysięcy PIS tłustych kotów na sztucznie stworzonych stanowiskach w Państwowych spółkach za milionowe pensje nie ma wpływu na inflację i czy to są wypracowane pieniądze czy zwykły dodruk pieniądza bez pokrycia w towarach i usługach.

Re: Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż

Napisał(a): Troll555 -

To oczywiste, że za obecny kryzys i drożyznę największą winę ponosi obecny rząd i partia która rządzi. Swoje dołożył bajarz ludowy Glapiński, nieudacznik jak cała pokrewna mu ekipa. Tak samo cała ta skorumpowana ekipa odpowiada za tak ogromną skalę śmiertelności - medycy mówią o 200 a nie o 100 tysiącach. Płakać się chce nad tym co zrobili a naszym krajem.

Re: Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż

Napisał(a): gość -

Widziwne, bo nie znam dosłownie nikogo, kto by zrzekł się 500+ czy 13. Jak uważacie, że socjal dla dzieci jest zły, to nie pobierajcie go. Ja swoje dziecko wychowam z nim czy bez niego, jak wiele rodzin. Ale twoja wypowiedź świadczy jka głupim i pustym jesteś człowiekiem. Bo każda rodzinę włożyłeś do jednego wora, ale ty sroce spod ogona nie wypadłeś, zatem twoje pojawienie się na świecie świadczy o lenistwie twych rodziców. Iście zalosny jest twój brak logiki, nie wspominając o jadzie jaki sobą roztaczasz. Ta nienawiść w końcu cie zje od środka, nikt zdrowy na umyśle nie zachowuje się w taki sposób.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kto odpowiada za drożyznę? Nowy sondaż