408
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi202
  • Ocen na +11
408 ppt ?

Kto zyskuje, a kto traci? Sondaż! (203)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kto zyskuje, a kto traci? Sondaż!

Napisał(a): uni -

Kto zyskuje, a kto traci? Sondaż! Jak donosi Wprost.pl, w ostatnim czasie, na zlecenie Wpolityce.pl, pracowania Social Changes przeprowadziła badanie, którego celem było sprawdzenie na kogo oddaliby swój głos Polacy w najbliższych wyborach. Wyniki wyglądają następująco: Prawo i Sprawiedliwość wskazało 37% respondentów (to spadek o 1 pkt proc.), a Koalicję Obywatelską wybrałoby 31% ankietowanych (wzrost o 4 pkt. proc.). Konfederacja, Lewica – SLD, Wiosna oraz Lewica Razem mogą liczyć na poparcie 8% badanych. W przypadku Polski 2050 – chęć oddania na nią swojego głosu zadeklarowało 7% respondentów (to spadek o 3 pkt proc.), z kolei Polskie Stronnictwo Ludowe – Koalicja Polska cieszyłoby się wynikiem 5% (wzrost o 2 pkt proc.). Kukiz’15 wskazało 2% badanych, a Porozumienie – 1%.
Ponadto, 60% odpowiedziało, że planuje wziąć udział w najbliższych wyborach, a 32% raczej tego nie zrobi. 8% respondentów nie ma zdania na ten temat.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kto zyskuje, a kto traci? Sondaż!

Napisał(a): ~KJHGFD -

PIS ma właściwie stały sondaż w granicach 37-43 % tj PO też stały sondaż między 21 a 26 % i to 26% to jest szklany sufit PO nie do przebicia każdy większy % powyżej 26 jest nadużyciem i nie osiągalny dla opozycji totalnej - zagranicznej nawet tego szklanego sufitu nie przebije niemieckim hełmem rtęciowy przydupas Merkel

Reklama

Reklama

Re: Kto zyskuje, a kto traci? Sondaż!

Napisał(a): ~POniżony -

~kolo
Co trzeba mieć pod deklem żeby popierać takie kreatury z PO?
~gość Kocham całym sercem opozycję, bo w niej nadzieja na odbudowę Polski.
Proszę mi to nie obrażać pana Jońskiego czy nawet Szczerbę, tam też są ciekawsi np. szanowny pan Nitras, pan Kierwiński, pan KOPERTA itd itd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kto zyskuje, a kto traci? Sondaż!