167
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi147
  • Ocen na +-78
167 ppt ?

Które zwierzę na dwóch nogach minusuje mi notorycznie moje psty ??? (148)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Które zwierzę na dwóch nogach minusuje mi notorycznie moje psty ???

Napisał(a): Gość -

Scarlett... ale jak widać ktoś dał Ci te punkty słusznie... bo nawet robisz bałagan i "pierdzielnik", pisząc nie na temat we własnym wątku, a później zdziwienie...

INTERIA.PL

SCARLET2013
~SCARLET2913
tyrystor1
~scarycat
tyrystor1
~Kempowski A ty co , możesz być niegrzeczna ,
wklejać brzydkie zdjęcia pana Premiera ,
i chcesz żeby cię jeszcze za to lubili ...?????
Bądź grzeczna to i inni będą grzeczni ,
minus jest wyrazem dezaprobaty , dla twojej działalności na forum .
Jak jesteś , świnką dla ludzi na forum ,
to forum jest dla ciebie też świńskie ....!!!!!

No to mamy motywy- Donka trzeba lubić he he he ... inaczej brygady POlemingów cię zminusują, tylko za co ? Może ktoś powie :)
No jeśli nie widzisz nic , między szacunkiem dla osoby , a wyzwiskami , to gratuluję , intelektu . Tranzystor ty masz intelekt , kurczaka więc nie widzisz różnicy , nazywając premiera Polski , Donkiem . Może dlatego panie tranzystor ...:))
Na szacunek, trzeba sobie zasłużyć mową i czynem, żaden urząd sam z siebie jego nie przydaje ! Chcesz kontynuować, to będzie bolesne- śledztwo na zamach państwa polskiego oddał w ręce Rosji, zamiast dbać o niezależność energetyczną kraju promuje Gazprom, nawet ta Polska co go wykarmiła, jej granicę i integralność, go nie za bardzo interesuje, skoro ludzie do swojego domu Świnoujścia wkrótce wpław będą płynąć, a Niemcy 5 -y most budują, co matki nasze moherami nazywa, co pozwala na to by matką bez pracy z jego winy i jego bandy, dzieci odbierano ...ty mówisz o szacunku ? Nie profanuj tego słowa,,,ci ci zasługują na nie na Powązkach leżą i w grobach się przewracają, skoro w dniu rocznicy ich święta Powstania Warszawskiego, ta banda w mieście Warszawa, ma czelność koncert lampucery urządzać i zakłócać ich spokój ! ŻENADA ! Tyle w temacie !
Na post , odpowiedział niezwykle mądrze , Kurczak z farmy - Kurczaków gdakających - ......!
Zobacz kto odpowiedział

Zdjęcie
Czyżby chciał przejść do Ruchu Paligniota he he he

[cytat kogo=Edytt5]Scarlett... ale jak widać ktoś dał Ci te punkty słusznie... bo nawet robisz bałagan i "pierdzielnik", pisząc nie na temat we własnym wątku, a później zdziwienie...

Ja się nie szwędam po waszych watkach więc wypadałoby robic to samo, Nie uważasz ? Mogę zacząc...

Reklama

tyrystor1
SCARLET2013
~SCARLET2913
tyrystor1
~scarycat
tyrystor1
~Kempowski A ty co , możesz być niegrzeczna ,
wklejać brzydkie zdjęcia pana Premiera ,
i chcesz żeby cię jeszcze za to lubili ...?????
Bądź grzeczna to i inni będą grzeczni ,
minus jest wyrazem dezaprobaty , dla twojej działalności na forum .
Jak jesteś , świnką dla ludzi na forum ,
to forum jest dla ciebie też świńskie ....!!!!!

No to mamy motywy- Donka trzeba lubić he he he ... inaczej brygady POlemingów cię zminusują, tylko za co ? Może ktoś powie :)
No jeśli nie widzisz nic , między szacunkiem dla osoby , a wyzwiskami , to gratuluję , intelektu . Tranzystor ty masz intelekt , kurczaka więc nie widzisz różnicy , nazywając premiera Polski , Donkiem . Może dlatego panie tranzystor ...:))
Na szacunek, trzeba sobie zasłużyć mową i czynem, żaden urząd sam z siebie jego nie przydaje ! Chcesz kontynuować, to będzie bolesne- śledztwo na zamach państwa polskiego oddał w ręce Rosji, zamiast dbać o niezależność energetyczną kraju promuje Gazprom, nawet ta Polska co go wykarmiła, jej granicę i integralność, go nie za bardzo interesuje, skoro ludzie do swojego domu Świnoujścia wkrótce wpław będą płynąć, a Niemcy 5 -y most budują, co matki nasze moherami nazywa, co pozwala na to by matką bez pracy z jego winy i jego bandy, dzieci odbierano ...ty mówisz o szacunku ? Nie profanuj tego słowa,,,ci ci zasługują na nie na Powązkach leżą i w grobach się przewracają, skoro w dniu rocznicy ich święta Powstania Warszawskiego, ta banda w mieście Warszawa, ma czelność koncert lampucery urządzać i zakłócać ich spokój ! ŻENADA ! Tyle w temacie !
Na post , odpowiedział niezwykle mądrze , Kurczak z farmy - Kurczaków gdakających - ......!
Zobacz kto odpowiedział

Zdjęcie
Czyżby chciał przejść do Ruchu Paligniota he he he
On nie musi przechodzić. On promuje ze swojej kancelarii...:)

SCARLET2013][cytat kogo=Edytt5 Scarlett... ale jak widać ktoś dał Ci te punkty słusznie... bo nawet robisz bałagan i "pierdzielnik", pisząc nie na temat we własnym wątku, a później zdziwienie...

Ja się nie szwędam po waszych watkach więc wypadałoby robic to samo, Nie uważasz ? Mogę zacząc...
To są wątki "Wasze" i "Nasze" ? :)))))))))))))) ale mnie ubawiłaś ..!!!

Reklama

[cytat kogo=Edytt5]Scarlett... ale jak widać ktoś dał Ci te punkty słusznie... bo nawet robisz bałagan i "pierdzielnik", pisząc nie na temat we własnym wątku, a później zdziwienie...

A jaka będzie twoja odpowiedz kiedy powiem, że będę robiła to samo...i zapiszę wynik końcowy. Szybko spadniecie z piedestału i już zmiany na podium nie bedzie. To jak to jest ? Co tydzień czy co 2 tygdnie zmiana na pudle, co ???

~333trzeci Matylda ma tyle .Może odwiesza , minusuje ciebie i zaraz zawiesza . To wielka cwaniara . To na pewno łuna .

...tak to robicie ? Nauka nie idzie w las .
Załączniki:

Reklama

SCARLET2013][cytat kogo=Edytt5 Scarlett... ale jak widać ktoś dał Ci te punkty słusznie... bo nawet robisz bałagan i "pierdzielnik", pisząc nie na temat we własnym wątku, a później zdziwienie...

A jaka będzie twoja odpowiedz kiedy powiem, że będę robiła to samo...i zapiszę wynik końcowy. Szybko spadniecie z piedestału i już zmiany na podium nie bedzie. To jak to jest ? Co tydzień czy co 2 tygdnie zmiana na pudle, co ???

Pewnie się rozpłaczę i pójdę poskarżyć się mamie.

To może być ciekawe doświadczenie, więc próbuj ....

S2013
Edytt5 Każdy ma u siebie kolekcje minusów.. ja tam nawet za słowo "przepraszam" i nie płacze ...
Mam wrażenie że sama też wchodzisz na wątek i minusujesz wszystkich po kolei ...
Może dojdziemy do absurdu i będziemy kazać drukować bilingi z ocenami ??? a co do jest przedszkole?
Może niepotrzebnie przeprosiłaś i stąd minus?
i nie rzucaj oskarżeniami bez pokrycia bo to nie ładnie .
Mnie nie chodzi o inusy ale o tego bydlaka, ktory notorycznie je stawia i nie ma odwagi się przyznać. Wot ruskij sołdat !!!

tyrystor1 SCARLET nie przejmuj się, znajdujesz się wśród, dziczy, tutaj, żadnego problemu nie rozwiążesz po cywilizowanemu, w nocy ci nawale plusów, a tym szubrawcom minusów, tak jak oni robią ! Hej ! Miłej nocy :)
Ależ skąd, chciałam tylko zobaczyć jak odważni są bojówkarze...i wylazło szydło z worka. To prymitywne tchórze !!!

SCARLET2013

Mnie nie chodzi o minusy ale o tego bydlaka, ktory notorycznie je stawia i nie ma odwagi się przyznać. Wot ruskij sołdat !!!
Ale ja nie mówię że Ty rzucasz oskarżeniami ale Edytt5 pod Twoim adresem .
Nie popieram tego ale z czasem to może zadziałać w drugą stronę i Ci co teraz sypią minusami 21 będą sami nimi zasypani . zresztą nie wiem kto inteligentny uzależnił ocenę od poziomu jak można 21 razy czegoś nie lubić? przecież user o poziomie 1 ma takie same prawo lubić coś tak samo . to chory system.

S2013
SCARLET2013

Mnie nie chodzi o minusy ale o tego bydlaka, ktory notorycznie je stawia i nie ma odwagi się przyznać. Wot ruskij sołdat !!!
Nie popieram tego ale z czasem to może zadziałać w drugą stronę i Ci co teraz sypią minusami 21 będą sami nimi zasypani . zresztą nie wiem kto inteligentny uzależnił ocenę od poziomu jak można 21 razy czegoś nie lubić? przecież user o poziomie 1 ma takie same prawo lubić coś tak samo . to chory system.
To forum jest jak trąd. Niedlugo zacznie odpadać, tak po kawałku...jak u trędowatego ..

Edytt5
S2013 [
.
..... pozostawię to bez komentarza....
i dobrze w końcu powściągliwość wypowiedzi z Twojej strony .

Edytt5

To są wątki "Wasze" i "Nasze" ? :)))))))))))))) ale mnie ubawiłaś ..!!!
Oczywiście, że tak i nie udawaj i nie rob z siebie glupszej niż jesteś !
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zwierze na mi
Do góry strony: Które zwierzę na dwóch nogach minusuje mi notorycznie moje psty ???