521
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35 tys.
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +407
521 ppt ?

Ktory to juz raz? Nie zlicze.. (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ktory to juz raz? Nie zlicze..

Napisał(a): ~wierna -

Po raz kolejny już wyciekły poufne wytyczne, w ktorym dokladnie opisane zostalo, co i w jakich okolicznosciach maja mowic politycy PIS. W specjalnie przygotowanym pismie, zostaly zredagowane szczegolowo wytyczne, jak politycy prawicy maja reagowac na oskarzenia i w jaki sposob atakowac opozycje. W pismie zostaly zawarte instrukcje dotyczace:

1. Premii nadanych przez Premier Beate Szydlo - w tej kwestii poslowie maja konczyc swe wypowiedzi kwestia zapewnieniem, ze wszystkie osoby, które są czynnymi politykami lub są w parlamencie przekazały nagrody na cele charytatywne
2. obnizenie wynagrodzen dla samorzadowcow i uposazenia politykow
3. Kolejnym tematem jest HIPOKRYZJA PO - tutaj politycy maja przypominac o pieniadzach, z reprywatyzacji, ktore otrzymali urzednicy warszawskiego ratusza.No i ze za rzadow PO luka VAT wynosila az 262 mld zlotych.
4. Oczywiscie w intrukcjach pojawia sie tez temat ograniczonego dostepu do Sejmu i protestu osob niepelnosprawnych - tutaj maja przypominac, ze PIS dotrzymuje slowa
5. Stan zdrowia Prezesa i jeszcze kilak innych punktow, razem 20.
I ja sie pytam, GDZIE JEST WOLNOSC SLOWA I JAKAKOLWIEK MOZLIWOSC DYSKUSJI, JEZELI PRAWICA MA NARZUCONE Z GORY, TO CO MA MOWIC?!!!
INTERIA.PL

Re: Ktory to juz raz? Nie zlicze..

Napisał(a): ireneo -

Niepotrzebnie komplikują. Powinni wrócić do wypróbowanego bredzenia z lat 2005-6. wówczas każde pytanie kwitowali wyuczonym - a bo my postanowiliśmy walczyć z korupcją i dlatego narażeni jesteśmy na krytykę. Przykładem walki była wówczas Sawicka, którą kuszono by się skorumpowała. tomek chodził z kopertami i starał się podtykać, by złapać. Tak się w tym zapamiętali, że jak Kępową zapytano o pogodę, to 5 minut wywodziła iż z tej drogi tępienia korupcji nie zejdą.

Re: Ktory to juz raz? Nie zlicze..

Napisał(a): ~berek -

No niestety, ale to, że takie instrukcje w ogóle powstają, to jest dopiero błąd. To, że wyciekły to tylko kolejność spraw. Nie ma w Polsce rzetelnej i obiektywnej dyskusji politycznej, i to niezależnie od tego, kto w danym momencie rządzi krajem. Taka jest smutna prawda.

Re: Ktory to juz raz? Nie zlicze..

Napisał(a): ~P49 -

PIS jak partia niewolników jarosława Kaczyńskiego dla swoich członków ma przygotowane scenariusze zachowań na każdą okazję. Przystępując do PIS trzeba podpisać kartę niewolnika Jarosława Kaczyńskiego która to karta zawiera wykaz obowiązków i praw nowego członka przy czy prawo jest tylko jedno pozwalające Kochać i miłować Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. PIS jest partią bezmuzgich polityków, na luksus posiadania tego narządu może sobie pozwolić tylko zarząd ale jak się popatrzy na Maciarewicza to też nie do końca.

Re: Ktory to juz raz? Nie zlicze..

Napisał(a): ~antek -

[cytat kogo=~jolek]PiS to nie żadna partia polityczna a zorganizowana grupa przestępcza. Dostają wytyczne od herszta bo sami nie są w stanie sklecić jednego zdania po polsku.[/cyta

Jeżeli masz racje to PO, PSL, i reszta partii działa identycznie. Czyli pozostaje Anarchia. Pozdrawiam[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ktory to juz raz? Nie zlicze..