8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Kuchnia Angielska (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kuchnia Angielska

Napisał(a): Gość -

Mieszkałam w Londynie ponad 20 lat i mogę Cię zapewnić, że jako turysta nie spróbujesz prawdziwej angielskiej kuchni.
Turyści żywią się w McDonaldach, KFC, pizzeriach itp. 'jadłodajniach', które szczycą się tym, że ich jedzenie w ich restauracjach smakuje na całym świecie tak samo!! Będąc w Londynie polecam natomiast spróbować dobrej chińszczyzny oraz hinduskiej restauracji Zarówno Indie jak i Hong Kong były koloniami Brytyjskimi, stąd duża ilość imigrantów z tych krajów. W Polsce takie restauracje bardzo kuleją i w niczym nie przypominają oryginału
INTERIA.PL

Re: Kuchnia Angielska

no wlasnie, ale czemu?
cz nie znudzilo sie chodzenie "do lokalu" na rosol kuski i marna pieczen?
dlaczego Polacy nie chca zasmakowac niesamowitych smakow tajlandi?indii lub chin?
jak juz cos jest to jakas marna imitacja przyrzadzona z mrozonek, chinczycy sa w polsce nazywani zaraza....

Reklama

no to tymbardziej:) zreszta ile mozna jesc karkowke, parowki itp

Wyjscie do restauracji jest czyms relaksujacym, i wychodzi sie po to zeby zjesc cos innego niz w domu. Przeciez obiady domowe jak sama nazwa wskazuje je sie w domu a restauracja jest po to zeby nas zachwycic:) zycie jest zbyt krotkie zeby jesc schabowe posypane jarzynka podawane w sosie smietanowym:) hehe
fantazji, brakuje nam fantazji

żadnej fantazji nam nie brakuje.Myślę ,że najlepsze jedzenie to zdrowe jedzenie , a to serwowane w restauracjach to świństwo.A mylisz się kobieto ,że Polacy jedzą tylko karkówkę i parówki .Widac ,że się wypowiadasz w kwestii której wogóle nie znasz.Chcesz tylko wyładować swoja frustrację na forum ublizajac smakerowiczom i Polakom.

Reklama

AvaGardner no to tymbardziej:) zreszta ile mozna jesc karkowke, parowki itp

Wyjscie do restauracji jest czyms relaksujacym, i wychodzi sie po to zeby zjesc cos innego niz w domu. Przeciez obiady domowe jak sama nazwa wskazuje je sie w domu a restauracja jest po to zeby nas zachwycic:) zycie jest zbyt krotkie zeby jesc schabowe posypane jarzynka podawane w sosie smietanowym:) hehe
fantazji, brakuje nam fantazji
ŻYCIE TEŻ JEST ZA KRÓTKIE ,ŻEBY TYLKO MYSLEĆ O JEDZENIU

Smalec muszę się z Tobą zgodzić -nie jem schabowego ani parówek i proszę mnie tu nie podciągać pod jakąś niezidentyfikowaną masę.:). Szukać inspiracji możemy na kilka sposobów-nie tylko przez wyjście do knajpy serwującej obcą kuchnię.

Reklama

Pomysły na nowe potrawy przywozimy z zagranicznych wyjazdów.Kto zna jakiś obcy język może sobie szperać na obcojęzycznych stronkach. Poza tym jest mnóstwo stron kulinarnych,zatrzęsienie blogów. Kto jest ciekawski to znajdzie mnóstwo interesujących przepisów.

W UK mieszka moja rodzina więc poznałam kuchnię brytyjską dość dobrze. Wbrew obiegowej opinii kuchnia ta jest bardzo smaczna i zróżnicowana. Potrawy regionalne z mięs różnego rodzaju są pyszne. Owoce morza nie mają sobie równych, nawet herbata jest o niebo lepsza ,że o pysznym cedru nie wspomnę ...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kuchnia Angielska