11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
11 ppt ?

kuchnia IRAŃSKA (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kuchnia IRAŃSKA

Napisał(a): Gość -

kochani,moja przyjaciółka jest związana z Irańczykiem,mieszkają w niemczech.wreszcie mają swoje mieszkanie i kuchnie,chcialaby przygotowac cos na obiad czy kolacje(prawdopodobnie polskiego),bo akurat maja rocznice,ale nie jest pewna czego oni nie jedza(muzułmanie)najbardziej chodzi mi tu o mieso,dodam,ze jeszcze kuchnia ma braki-roboty kuchenne itp,aha i deser,szybki desern-tu mile widziane najbardziej slodkie desery jakie moga byc.pomocy
INTERIA.PL

Re: kuchnia IRAŃSKA

Kurcze szkoda, że Mirabelka zabrała swoje przepisy - chyba właśnie ona miała super przepis na prosty i smaczny deser.
Z tego co pamiętam, to składał się z pokruszonych herbatników, startego jabłka z cynamonem i bitej śmietany - układało się to warstwami w pucharkach. Niedużo roboty, a efekt fajny, no i bez trzeba mieć w kuchni tylko tarkę zakładając, że bitą śmietanę kupi się w aerozolu.
Albo może ciasto francuskie z konfiturą? Do tego wystarczy kuchenka :)
Co do reszty, to niestety nie pomogę.

Reklama

Reklama

znam kilku muzlumanow. oni nie jedza wieprzowiny. sa tez tacy, ktorzy wogole nie jedza miesa. to zalezy od tego z jakiego kraju pochodza no i z jakiej czesci kraju. ci muzlumanie ktorych znam jedza duzo baraniny. aha i nie zapominaj ze miesa musi byc halal, czyli specjalnie zabite. sprawdz na google.
wszystko zalezy od tego czy maz twojej kolezanki jest gleboko wierzacy. wielu muzlumanow wyjezdza do innych krajow i probuje "innego zycia": jedza wieprzowine, pija itd. po prostu podpytaj kolezanke. zycze powodzenia.

Reklama

Słuchaj KOBRA,jak masz obrażać ludzi,to się lepiej nie wypowiadaj!Może Twoje ulubione danie to narkotyki i alkohol??Są ludzie i ludziska np na smakerze tak jak i Ci co twierdzą ,że są muzułmanami i jedzą świnki.Więc proszę Cię nie osądzaj kogoś jeśli go nie znasz i nie wrzucaj ich ze sobą razem do jednego garnka!!

A to miały być raczej polskie dania tak na marginesie nie jakieś kebaby i tortille...

Kochani,ostatnio zaserwowałam im jak byli u mnie barszczyk,ale na żeberku nie na białej kiełbasie z jajeczkiem i pieczarkami..bradzo mu smakowało...ale nie mam pomysłu na szybkie dania,zeby jej podsunąć przepis..

landryna8215 Słuchaj KOBRA,jak masz obrażać ludzi,to się lepiej nie wypowiadaj!Może Twoje ulubione danie to narkotyki i alkohol??Są ludzie i ludziska np na smakerze tak jak i Ci co twierdzą ,że są muzułmanami i jedzą świnki.Więc proszę Cię nie osądzaj kogoś jeśli go nie znasz i nie wrzucaj ich ze sobą razem do jednego garnka!!
Jeszcze raz (nie wiem dlaczego moją odpwiedź usunięto) napiszę,że tłuman z ciebie jeśli nie potrafisz czytać.
A że walę i ćpam nieprzytomnie dzień i noc ,to nie twoja broszka .Pers z pewnością nauczy cię tego....a zacznie od sziszy.... durna babo

A to miały być raczej polskie dania tak na marginesie nie jakieś kebaby i tortille...

Kochani,ostatnio zaserwowałam im jak byli u mnie barszczyk,ale na żeberku nie na białej kiełbasie z jajeczkiem i pieczarkami..bradzo mu smakowało...ale nie mam pomysłu na szybkie dania,zeby jej podsunąć przepis..
« Wróć do tematów
Do góry strony: kuchnia IRAŃSKA