Odpowiadasz na:
Kukiz krótko i zwięźle na temat uchodźców

~spalik
Temat dodał(a):
~spalik -
Taki oto wpis umieścił Kukiz na swoim fejsbukowym profilu: Podsumował całą śmietankę towarzyską z Merkel i Tuskiem na czele. Ludzie, który w zamian za pomoc zabijają, nie mogą nazywać się uchodźcami. Uchodźca to ktoś, kto przebywa poza swoim krajem w obawie przed prześladowaniem lub bezpośrednim zagrożeniem. A ci ludzie, których zaprasza Merkel to jak powiedział P. Kukiz - bandyci i nic więcej!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kukiz krótko i zwięźle na temat uchodźców

Napisał(a): ~ted -

Mylisz pojęcia, ludzie uciekając z Afryki do Europy ryzykują życiem i corocznie tysiące z nich toną, a jeśli dotrą żywi do np. Włoch skazani są na wegetację w obozach dla uchodźców... Sądzisz, że te kobiety i dzieci ryzykując życie uciekają przed wojną dlatego, żeby zrobić ci kuku??? Sam masz kuku na muniu !!!

Re: Kukiz krótko i zwięźle na temat uchodźców

Napisał(a): ~Roland -

czapla13 Niemiecki wahadło odchyliło się w przeciwnym kierunku od tego z 1939 r. w tedy były Niemcy dla Niemców a dzisiejszy typowy Niemiec to NISKI GRUBY ZE ŚNIADĄ CERĄ MAJĄCY AUTOKOMIS ZA MIASTEM.
A kto ci zabrania prowadzenia Autokomisu?Może nie zdałeś egzaminu na rozum.

Re: Kukiz krótko i zwięźle na temat uchodźców

Napisał(a): prac124 -

Paweł Kukiz niech się zajmie tym, po co został wybranym do parlamentu. Jak długo jeszcze będą nas namawiali żebyśmy głosowali na listy partyjne, a nie na wartościowych ludzi? To nieuczciwe z samej natury wobec elektoratu. Obiecywał. Dostał głosy. Czas się wywiązać - "słowo się rzekło, kobyłka u płota, pozwól mości książę". Jeśli tego nie załatwi (JOW), pozostanie szmatą - poselską szmatą.

Re: Kukiz krótko i zwięźle na temat uchodźców

Napisał(a): ~mozna -

mozna , wszyscy są złodziejami , tylko niektórzy jeszcze nie mieli okazji tego pokazać