82
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +61
82 ppt ?

Kukiz o wyborach prezydenckich - raczej nie odbędą się (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kukiz o wyborach prezydenckich - raczej nie odbędą się

Napisał(a): uni -

Zapytany przez Konrada Piaseckiego w TVN24 o wybory prezydenckie Paweł Kukiz stwierdził, że forsowanie terminu 10 maja jest antypaństwowe i antyobywatelskie. Jak sam podkreślił, "Nie wierzę w to, żeby 10 maja były te wybory prezydenckie. Wątpię, żeby aż tak bardzo na twardo poszedł PiS". Uznał też, że należy zahamować w kraju autorytaryzm, niezależnie od jego barw partyjnych.

Nie zgadzam się na autorytarny sposób sprawowania władzy, na tego typu wymuszenia i zrobię wszystko ja i moje środowiska i środowiska Koalicji Polskiej i podejrzewam, że cała reszta opozycji i mam nadzieję, że również środowisko Porozumienia, by do tych wyborów w maju nie doszło. I nie ma to żadnego aspektu politycznego. To po prostu ludzki, godnościowy i czysto ludzki, dbanie o życie, zdrowie, o gospodarkę. To są priorytety, a nie to, czy Duda będzie prezydentem czy nie będzie.
Jak myślicie, przemawia przez jego usta prawdziwa troska o państwo?
INTERIA.PL

Re: Kukiz o wyborach prezydenckich - raczej nie odbędą się

Napisał(a): ~jahu -

Kukiz czuje pismo nosem. Widzi, że PiS i jego koalicjanci zaczynają się sypać i takimi gadkami próbuje sobie znaleźć wygodne miejsce na dalsze, wygodne życie "polityka". Niech nie zapomina, że pamiętamy, jak pomagał PiS-owi w przyjmowaniu kontrowersyjnych Ustaw i umacnianiu władzy Prezesa. Ten dwulicowy, polityczny nieudacznik, nie ma już czego szukać w Parlamencie i polityce.

Reklama

Napisał(a): katarzynarowik -

Elektorat PiSu jest zbyt pewny i sztywny.

Ci, którzy nie zagłosują, to niestety opozycja... Bo oni wiedzą, że to nie jest zgodne z prawem.

Ale i tak to "Senat zwłoką naraża Polaków"

Reklama

Napisał(a): katarzynarowik -

Senat blokuje poprawkę właśnie w tym celu, żeby niezgodne z prawem wybory się nie odbyły..

Reklama

Napisał(a): ~EGEGHEG -

Keramek Obracanie "kota ogonem:))" Nie chodzi o Dudę chodzi o to by Polska miała prezydenta. To chyba każdy normalny człowiek z wyjątkiem polityka rozumie.
nie. chodzi o to żeby wygrał duda. potem beda mega ciecia i na pewno nie wygra

Napisał(a): ~ZBI -

Teraz sie nie zgadza, bo jest w partii opozycyjnej. Gdyby dalej byl kola bo rantem pisu, jak przez prawie cala poprzednia kadencje, to by sie zgadzal. Jakos nic nie chwali sie uczestnictwem w niszczeniu wymiaru sprawiedliwosci. A psl-owi nie przeszkadza wcale, ze maja na pokladzie renegata.

Napisał(a): bartekherbarz -

Mi cały czas w głowie siedzi tekst jednego z polityków PiS: Musimy wygrać, bo inaczej pójdziemy siedzieć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kukiz o wyborach prezydenckich - raczej nie odbędą się