622
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi127
  • Ocen na +49
622 ppt ?

Kukiz oszukany? Jest komentarz! (128)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kukiz oszukany? Jest komentarz!

Napisał(a): uni -

Kukiz oszukany? Jest komentarz! Jak informuje „Do Rzeczy”, w ostatnim czasie posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz zamieściła na Twitterze wpis w którym stwierdziła, że Prawo i Sprawiedliwość oszukuje Pawła Kukiza. Oto, jak brzmiały jej słowa:

"PiS kolejny raz oszukuje Kukiza. Najwyraźniej naiwność koalicjanta nie ma granic. Na podkomisji debatujemy nad ustawą o sędziach pokoju, a przecież Kaczyński z Ziobrą zapowiedzieli spłaszczenie struktury sądów. Te projekty wzajemnie się wykluczają"
Lider Kukiz’15 postanowił odnieść się do wpisu posłanki i na antenie Polsat News wyznał, że PiS spełnia jego postulaty, dlatego nie zgadza się z tym, że został oszukany:

„Kamila, gdzie mnie PiS oszukał od czasu, kiedy podpisałem z nimi umowę? Uchwalił mi ustawę antykorupcyjną, uchwalił mi konopie włókniste, uchwalił mi marihuanę medyczną, uchwalił mi wyrównanie świadczeń dla osób niepełnosprawnych, sprzedaż bezpośrednią dla rolników”
Paweł Kukiz dodał jednak, że jeśli w październiku nie zostanie uchwalona ustawa o sędziach pokoju – jego partia przestanie popierać projekty partii rządzącej.
INTERIA.PL

Re: Kukiz oszukany? Jest komentarz!

Napisał(a): ~Sonda -

To nie Kukiz zostal oszukany. Jak widac naiwnosci w narodzie nigdy za wiele. To Kukiz oszukal i wy,,,l tych wszystkich ktorzy mu uwierzyli, bez mydelka bez maselka. Ja od razu mowilem ze to przystawka PISu, klasyczny ruch. Zrobic podrzutke z kogos popularnego. A ze u nas naiwnosc jet przeogromna, to bardzo wielu sie na to zalapalo, Teraz ogladamy powtorke. Kukiz nas niczego nie nauczyl. Mamy kolejna wrzute ala Tyminski w postaci Cholowni. On do zadnej opozycji nie przystapi, juz dawno mogl cos w kraju zmienic, miec realny wplyw. Ale nigdy tego ostatniego kroku nie wykonal udowadaniajac swoj kierunek i przynaleznosc. Z prostej przyczyny. O nie ma wspopracowac z opozycja, on ma odebrac jak najwiecej glosow. Znow kolejny opowiadajacy wylacznie bajki. A obstawiam jak poprzednio na Kukiza, ze wyladuja oni razem. A my bedziemy przecierac oczy ze zdziwienia, ze znow nas oszukano.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Kazio Feminista -

Hołownia pacanku boży, który gładzisz brzucha swego! Nie Chołownia.
Hołownia jest piątą kolumną wysłaną do polityki przez kościół katolicki. To on uratuje tyłki piskupów - złodziei, pedofilów i oszustów działających na podstawie bajek i opowieści dziwnej treści.

Napisał(a): ~jakoja -

Kukiz na estradzie jest skończony, bo nikt już go słuchać nie będzie. Wydatki ma duże, więc w kaczy kuper łysy łeb wcisnął i z całych sił pilnuje, żeby nikt go z niego nie usunął. Upiorna pisiornia tylko z takimi indywiduami jest w stanie się porozumieć.[b][/b]

Reklama

Napisał(a): ~Peszek -

~Sonda To nie Kukiz zostal oszukany. Jak widac naiwnosci w narodzie nigdy za wiele. To Kukiz oszukal i wy,,,l tych wszystkich ktorzy mu uwierzyli, bez mydelka bez maselka. Ja od razu mowilem ze to przystawka PISu, klasyczny ruch. Zrobic podrzutke z kogos popularnego. A ze u nas naiwnosc jet przeogromna, to bardzo wielu sie na to zalapalo, Teraz ogladamy powtorke. Kukiz nas niczego nie nauczyl. Mamy kolejna wrzute ala Tyminski w postaci Cholowni. On do zadnej opozycji nie przystapi, juz dawno mogl cos w kraju zmienic, miec realny wplyw. Ale nigdy tego ostatniego kroku nie wykonal udowadaniajac swoj kierunek i przynaleznosc. Z prostej przyczyny. O nie ma wspopracowac z opozycja, on ma odebrac jak najwiecej glosow. Znow kolejny opowiadajacy wylacznie bajki. A obstawiam jak poprzednio na Kukiza, ze wyladuja oni razem. A my bedziemy przecierac oczy ze zdziwienia, ze znow nas oszukano.
No tak ENTERktualista PO-wski musiał sie znaleźć. Przystawką to był Palikot i tacy co w niego uwierzyli to byli dopiero naiwniacy. A Palikot był przystawką PO tj. Hołownia, Petru etc. Oni wszyscy byli kpiną z demokracji, a Kukiz to facet zły na system który uosabia obecna ordynacja wyborcza. JOW-y są sposobem na demokrację nie tlyko przy urnach wyborczych, ale i wewnątrz parii politycznych: dlaczego bowiem ktoś nie popularny w trakcie wyborów miałby być prezesem partii ? Dlaczego w ogóle aprtie muszą mieć struktury i bać kasę z budżetu ? Nie wystarczą partie wyborczę tj. w USA ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kukiz oszukany? Jest komentarz!