173
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +32
173 ppt ?

Kukiz postawił warunek! Czego dotyczy? (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kukiz postawił warunek! Czego dotyczy?

Napisał(a): uni -

Kukiz postawił warunek! Czego dotyczy? „Do Rzeczy” informuje, że lider Kukiz’15 chce podjąć kroki w sprawie przyspieszenia kwestii sędziów pokoju. Polityk podczas wywiadu dla portalu fronda.pl, wyznał, że jeśli nie dojdą do porozumienia, to złoży on wotum nieufności dla Zbigniewa Ziobry. Oto, co dokładnie powiedział:

„Jeśli w ciągu dwóch miesięcy nie dojdziemy do porozumienia w sprawie sędziów pokoju i nie zostanie to uchwalone, nawet przy jakichś naszych ustępstwach, ale też niewielkich, to ja sam pójdę do opozycji z propozycją wotum nieufności dla ministra sprawiedliwości"
Kim mieliby być sędziowie pokoju? Paweł Kukiz wyjaśnił, że byliby oni wybierani przez obywateli do rozstrzygania najprostszych sporów. Byliby nimi absolwenci prawa po kilkuletniej praktyce w zawodzie prawniczym:

„Ci sędziowie, co jest bardzo istotne, po 5-6-letniej kadencji automatycznie otrzymywaliby aplikacje sędziowskie i podchodziliby jedynie do egzaminów sędziowskich"
INTERIA.PL

Re: Kukiz postawił warunek! Czego dotyczy?

Napisał(a): ~gość -

Żyjemy w państwie represyjnym. Problemem nie są sędziowie a prokuratura, która działa na komunistycznej zasadzie "dajcie mi człowieka a jak znajdę na niego paragraf" Po czym z bezczelnym uśmiechem dodaje jeśli ktoś jest niewinny to nie ma się czego obawiać sąd uniewinni. Może i uniewinni ale ile człowiek straci czasu nerwów i pieniędzy to tylko ofiary represyjnego państwa reprezentowanego przez prokuraturę wiedzą.

Czy poseł Paweł Kukiz ma na to jakiś pomysł? Wątpię.

Jeśli PiS w zdecydowany sposób nie odetnie się od Ziobry to przegra wybory. Inicjatywa Pawła Kukiza tylko przyspiesza podjęcie stosownych decyzji i pod tym względem jest dobra.

Premier Morawiecki trafnie podsumował działania Ziobry i Kukiza.
Na spotkaniu z klubami "GP" zaznaczył, że nie chciałby umierać za wymiar sprawiedliwości, a utrata suwerenności gospodarczej oznaczałaby utratę suwerenności Polski.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawiecki-o-srodkach-z-KPO-Nie-chcialbym-umierac-za-wymiar-sprawiedliwosci-8358880.html

Ja też nie chcę umierać za wymiar sprawiedliwości.

Reklama

Napisał(a): ~ewangelia -

“On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni. Wszyscy jak owce zbłądziliśmy, każdy z nas na własną drogę zboczył, a Pan jego dotknął karą za winę nas wszystkich. Znęcano się nad nim, lecz on znosił to w pokorze i nie otworzył swoich ust, jak jagnię na rzeź prowadzone i jak owca przed tymi, którzy ją strzygą, zamilkł i nie otworzył swoich ust”. (Ks. Izajasza 53 - 700pne)
Jeżeli ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rzymian 10:9-10)

Reklama

Napisał(a): ~stahu -

~ewangelia “On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni. Wszyscy jak owce zbłądziliśmy, każdy z nas na własną drogę zboczył, a Pan jego dotknął karą za winę nas wszystkich. Znęcano się nad nim, lecz on znosił to w pokorze i nie otworzył swoich ust, jak jagnię na rzeź prowadzone i jak owca przed tymi, którzy ją strzygą, zamilkł i nie otworzył swoich ust”. (Ks. Izajasza 53 - 700pne)
Jeżeli ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rzymian 10:9-10)

co to za brednie

Reklama

Napisał(a): ~odp -

gość Panie śpiewak, gdyby te panskie postulaty były ważne dla ludzi, miałby Pan zapewne 60% parcia, a jak ma się poparcie w granicach błędu statystycznego, to daj pań sobie spokój i ćwicz granie na gitarze😎
Myślę, że gdzieś może śpiewać na pogrzebach.

Napisał(a): pkukiz -

~odp
gość Panie śpiewak, gdyby te panskie postulaty były ważne dla ludzi, miałby Pan zapewne 60% parcia, a jak ma się poparcie w granicach błędu statystycznego, to daj pań sobie spokój i ćwicz granie na gitarze😎
Myślę, że gdzieś może śpiewać na pogrzebach.
Podobno ma zacząć od twojego
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kukiz postawił warunek! Czego dotyczy?