Odpowiadasz na:
Kumulacja wydarzeń...........HISTORYCZNYCH !

~Homer
Temat dodał(a):
~Homer -
Dzisiejszy dzień /2.05.21/ wypełniony jest pucharem pamięci z naszej Polski Historii i Świąt Narodowych czczonych przez nas z dumą i nadzieją, o oby nadchodzących dla nas lepszych umocowań w dzisiejszym świecie zmartwień normalności. I tak wypada to opisać:- Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski wprowadzony przez Sejm w dniu 20.02.2004 roku.- Rocznica zwycięskiego III Powstania Śląskiego /W.Korfanty/ z roku 1921 i przyłączenie Górnego Śląska do Polski.- Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Ps. Na swój sposób powiązałem te historyczne i ważne wydarzenia tyczące Polski "pielgrzymując" razem z małżonką do Kaplicy Wiecznej Adoracji /rotunda/ przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewniki, w zadumie dziękując Panu Bogu za wszystkie liczne Łaski jakie zostały Polakom nadane przez Stwórcę Wszechświata naszemu matecznikowi POLSKI.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kumulacja wydarzeń...........HISTORYCZNYCH !

Napisał(a): ~ANNA KREDYT -

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
Dziękuję Ci

UWAGA

Reklama

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Dziękuję Ci

UWAGA

Napisał(a): ~Ludojad -

~Obserwator
~Ludojad
~Obserwator
~Ludojad
~Obserwator Dzieje się tak dlatego że obydwa zwroty brzmią obco i tajemniczo dla gawiedzi.

Jak mawiał prezydent...nie będą nam w obcych językach narzucali znaczenia słów
Bystry...............OBSERWATORZE !

Oba te znaczenia: insurekcja - rezurekcja, nie pochodzą ze słownika Polskości, to jest dla nas jasne. Nie mam również zamiaru wchodzić w kompetencje wyrażania faktów przez prezydenta Polski, ale jest w moim przekonaniu jedno........ ale?

Każda wypowiedź głowy państwa, nawet jednozdaniowa, jest Mu przygotowywane przez ludzi do tego tam w kancelarii prezydenckiej zatrudnionych, więc co się stało.
To nie może być lapsus językowy. Pozostańmy w domysłach, a pan prezydent niech posprząta swoje otoczenie, bo jakoś tak ostatnio pozmieniał nazwiska ludzi ze swojego pierwszego szeregu gwardii /np. wyleciał niejaki Szczerski i inni/.
Okazje się żeś nie jest wyznawcą dudyzmu nieszczęśniku.

Nie używasz poprawnych miłośnikom zwrotów wymieniając prezydenta niektórych Polaków.

Wprawdzie "Muu" piszesz z dużej litery lecz pomijasz szereg zawrotów stosownych pozycji umniejszając jego chwałę w ten dość sprośny sposób
Bystry .............OBSERWATORZE !

Zachowując zdrowe konwenanse, czyli relacje przypadkowości zachodzące pomiędzy nami /w ferworze dyskusji/, to upraszczając ale tak aby Cię w miarę zadowolić /boś trochę pawiem nadęty/ powiadam:

To jest nasz Prezydent Polski i gdybym pisał o tej osobie jakieś niestosowności, to równocześnie bym stawiał sam siebie w pozycji nie do pozazdroszczenia, a będąc Narodowcem-Patriotą-Polakiem-Katolikiem, ojcem Rodziny.

Co prawda po raz kolejny piszę, że mam pretensje do Prezydenta Polski o to, że w roku 2017 zawetował dobry projekt Ustawy Sejmu o reformie zgniłego sądownictwa w Polsce.
Ale to się nie wróci, w obecnej kadencji Sejmu nie będzie powtórki z "rozrywki" w treści o rozwydrzonym sądownictwie /zawód sfeminizowany, lewacki bo żydowski/.

Interesujące, poniekąd wiem że narodowcy niezbyt miłują prezydenta kojarzonego z podnóżkiem podłego autoramentu prezesa.

No chyba że Narodowiec-Patriota-Polak-Katolik, ojciec Rodziny. to jakaś nowa sekta
Nieszczęsny .............OBSERWATORZE !

Ręce opadają na Twoje niestosowne uwagi co do określenia NARODOWIEC.
Pomijam nas Polskę, ale przecież wiesz, że pierwsze słowa PREAMBUŁY do Konstytucji USA brzmią, cytuję: - "MY, NARÓD................" -.

Co jeszcze chcesz wiedzieć o Narodzie i szlachetnych Narodowcach?

Reklama