Odpowiadasz na:
KUNDEL BURY I TŁUSTE KOCURY - NEPOTYZM PIS

lot01
Temat dodał(a):
lot01 -
PSL zaprezentował listę 357 „tłustych kotów” z PiS w spółkach skarbu państwa Na liście PSL znaleźli się też ludzie z otoczenia prezydenta Andrzeja Dudy - m.in. Halina Szymańska, była szefowa Kancelarii PrezydentaPo tym jak Prawo i Sprawiedliwość na swoim kongresie przyjęło uchwałę sanacyjną, mającą przeciwdziałać nepotyzmowi, Polskie Stronnictwo Ludowe zaprezentowało we wtorek listę „tłustych kotów PiS” - 357 nazwisk osób związanych z PiS na intratnych stanowiskach w spółkach skarbu państwa. Uchwała PiS, według której rodziny posłów nie powinny zajmować lukratywnych posad w spółkach niczego nie rozwiązuje - powiedział Miłosz Motyka, rzecznik PSL. - To dlatego, że problem nie dotyczy tylko rodzin, choć takie oczywiście na naszej liście są. Na liście jest wielu działaczy PiS, ich znajomych i współpracowników. Słowa prezesa Kaczyńskiego, że „do polityki nie idzie się dla pieniędzy” okazały się niespełnioną obietnicą - powiedział. Myślę, że to nie koniec na tym, ponieważ PiS dokonał czystek w administracji państwa w 90 - procentach, zatem tłustych i wypasionych kocurów i kocice, zobaczymy na każdym eksponowanym stanowisku w państwie. Prawdziwy nepotyzm jest i zawsze był w PiS, to prawdziwy rak państwa Polska.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: KUNDEL BURY I TŁUSTE KOCURY - NEPOTYZM PIS

Napisał(a): olacda -

~gość
olacda "PSL zaprezentował listę 357 „tłustych kotów” z PiS w spółkach skarbu państwa"- Kosiniak już zapomniał jak rządził razem z Tuskiem i obsadzał swoimi ludzmi stanowiska?
Może zapomniał, że podniósł wiek emerytalny i zabrał pieniądze z OFE Polaków?
PiS zabrał do zera fundusz OFE, żeby poprawić budżet państwa, żeby starczyło dla tłustych kotków PiS. Rząd PO i PSL przesunął środki z OFE na do budżetu, żeby ratować finanse publiczne w momencie kryzysu światowego, bo był taki. PiS likwiduje OFE i opodatkował podatkiem 19%,co faktycznie jest zaborem środków emerytalnych.

W poprzednich rządach byli zatrudniani członkowie rodzin rządowych, ale z kompetencjami i nie na tak gigantyczną skalę. Wielu ludzi po szkole zawodowej pracuje na ważnych stanowiskach kierowniczych w państwie, wystarczy lojalność wobec PiS.
Chyba coś nie doczytałeś. Ofe jest teraz moją własnością i jest dziedziczone. Zanim napiszesz sprawdź i nie pisz głupot!!

Re: KUNDEL BURY I TŁUSTE KOCURY - NEPOTYZM PIS

Napisał(a): Zi3mowit -

do autora------------BARANIE ------------zawsze tak było i jest w każdym zakątku świata że ci co dochodzą do władzy otaczają się swoimi ---przypomnij sobie lata gdy rządziła PO , PSL, SLD i inni ---------------DUPKU ...........

Reklama

Re: KUNDEL BURY I TŁUSTE KOCURY - NEPOTYZM PIS

Napisał(a): ~gość -

~sok
~gość Nowy stary sok z buraka przeniósł się na Interię?
Ej tam. To trochę soku z pisowskiego kroku smrodzi na forum.
Czyli soczek z buraka. :))))) Trzaskowski został poinformowany ?

Re: KUNDEL BURY I TŁUSTE KOCURY - NEPOTYZM PIS

Napisał(a): ~sok -

~gość Nowy stary sok z buraka przeniósł się na Interię?
Ej tam. To trochę soku z pisowskiego kroku smrodzi na forum.

Reklama