17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń76
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
17 ppt ?

kupno auta z USA (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: kupno auta z USA

Napisał(a): ~aarecki -

To poszukajcie jeszcze tu http://carpla(...)zakupu/ Firma pomoże wam znaleźć i sprowadzić dobre auto z USA. Mają na stronie linki do stron aukcyjnych z samochodami bezwypadkowymi i uszkodzonym. Możecie tam samochodów szukać sami albo zlecić to im - będą dla was szukać znając wasze kryteria, potem zajmą się też licytacją, transportem z USA i procedurą celną, także niczym nie musicie się zajmować. Firma jest bardzo profesjonalna i ma dobre stawki.

Re: kupno auta z USA

Napisał(a): ~Karowl -

Sprawdź firmę SP automotive, zajmują się oni sprowadzaniem aut z USA, Kanady i Zjednoczonych Emiratów Arabskich - można do nich zadzwonić i popytać, powinni ci odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania związane z zakupem auta zza oceanu.

Re: kupno auta z USA

Napisał(a): ~Sanek -

Jeśli macie zamiar ściągnąć auto z USA i jednak wolelibyście, aby zajęli się tym specjaliści, którzy odstawią Wam auto już w Polsce na miejsce i bez żadnych dodatkowych uszkodzeń to warto zwrócić uwagę na ofertęhttps://www.c(...)end.pl/ z którymi współpracowałem kiedy zdecydowałem się na Mustanga. Wszystko poszło bardzo sprawnie, terminowo i też sama cena nie była jakaś wysoka za taką usługę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: kupno auta z USA