14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń124
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Kupować czy nie? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kupować czy nie?

Napisał(a): Gość -

Staram się nie kupować takich torebkowych specyfików. W tym przypadku jest tam panierka do kurczaka i sos- sos samodzielnie zrobisz w kilka minut, jako panierke użyj bułki tartej, sezamu itp. Nie widzę sensu płacenia za taki zestaw, czasu spędzisz tyle samo robiąc te nuggetsy samodzielnie jak przy "pomocy" torebki.

Ja nie kupuje tych nowości z prostego powodu. Sos mozna zrobiić samemu, natomiast firma Cykoria ma produkt o nazwie Panier. Jest to dokładnie taka sama panierka jak ta w Nugetsach. różnica jest taka ze za 200 g opakowanie panierki (jest lekka więc jest jej dużo) płaci się 2-2,50. Do kupienia np w Kauflandzie. Aha, panierka jest bezsmakowa, można ja dosolić lub dosłodzić w zalezności od tego co chcesz panierować.

Cześć,
ja po raz pierwszy wypowiem się pozytywnie na temat produktów z saszetek. Co do Nugetsów to próbowałam i są bardzo dobre, nie tyle dzięki panierce (mi jej nie starczyło na 2 piersi z kurczaka), ale pyszny jest sos! Smakuje jak ten z McDonald`s!!! Polecam.
Tego drugiego do ryb nie próbowałam, ale siostra robiła i też mówiła, że są pyszne.
Nie jestem zwolennikiem kupowania takich produktów, ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić na coś "na szybko" z saszetki.
Jeżeli chodzi o reklamę, to też nie mogę już patrzeć na tą dwójkę zachwycającą się coraz to nowymi daniami z półproduktów. Jakby ta kobieta miała dwie lewe ręce i nic nie potrafiła zrobić sama. Raz reklamowali gołąbki jako kotlety w sosie - moja mama robi takie od bardzo dawna. Mówi, że jest o połowę mniej roboty niż przy gołąbkach i jakoś nie potrzebuje do tego "cudownych" produktów Knorra.
Ale te reklamy odniosły swój sukces - każdy je pamięta.

Zazwyczaj wystrzegam się wszelkich torebek i innych specyfików, jednak zeszłej soboty z braku pomysłu i chęci na stanie przy garach kupiłam w/w produkt. Panierki faktycznie mało jak na jedną podwójną pierś kurczaka (waga mięsa wg przepisu na torebce) , musiałam się ratować bułką tartą, pozatym do gotowego produktu dosypałam sporo papryki chilii i efetkt był zadowalający. Jeśli chodzi o sos ( sok pomarańczowy, ketchup + gotowa mieszanka) bardzo mnie zaskoczył na plus, raczej takiego smaku nie uzyskamy wykonując samodzielnie (chyba, że ma ktoś przepis - to ja poproszę :)) Reasumując : od czasu do czasu (zamiast fast fooda) chyba wolę Nugetsy Knorra :)

Nie kupowałam nugetsów, ale coś bardzo podobnego. To się nazywało bodajże "Smaczne kąski" i jest docelowo przeznaczone do przygotowania na grilu, ale co tam - zrobiłam je na zwykłej patelni z minimalną ilością oliwy. Produkt ma podobną "budowę" jak wspomniane przez Was nugetsy, czyli osobno panierka i osobno dip. W wersji przeze mnie zakupionej do dipowego proszku dodawało się majonez (bez komentarza) i keczup, panierka miała smak ziołowo-czosnkowy, który jak dla mnie był wyczuwalny tylko przy smażeniu. Panierki nie było zbyt wiele, nie starczyło na dwie piersi z kurczaka. Wrażenia? Nie było złe. Kosztowało niecałe 3 zł, ale raczej już tego nie kupię. Wolę przygotować wszystko sama. Jak widać po wpisach na forum, jak większość.
Spokojnego piątku i udanego weekendu :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kupować czy nie?