1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń90 tys.
  • Odpowiedzi618
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Kuriozalne słowa Komorowskiego. Nie tędy droga! (619)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kuriozalne słowa Komorowskiego. Nie tędy droga!

Napisał(a): uni -

Bronisław Komorowski po wyborczej przegranej KE próbuje zaklinać rzeczywistość. Jak stwierdził w wywiadzie dla "Onetu", "Jest charakterystyczne i warte przeanalizowania to, że PiS wygrywało w tych kręgach wyborczych, które nie płacą podatków". Kontynuując swoją myśl dodał, że "Dla Koalicji Europejskiej kierunkiem prawidłowym jest skierowanie swojej oferty do tych, którzy płacą podatki".
Szokujące słowa prezydenta były szeroko komentowane na Twitterze. Łukasz Schreiber z PiS-u najdobitniej wskazał, jak jednym zdaniem polityk obraził spore grono potencjalnych wyborców. "Ten komentarz to policzek wymierzony nie tyle nawet PiS, ale ponad 6 mln Polaków. Pokazuje też, że establishment III RP dalej pozostaje oderwany od rzeczywistości". Ciekawe słowa krytyki padły też z ust użytkownika Hardy Chojrak "Recepta na coraz gorsze wyniki - coraz bardziej obrażajcie wyborców. Dzięki Bronek :)"
Jak sądzicie, czy takie słowa rzeczywiście będą miały wpływ na kolejne wybory?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kuriozalne słowa Komorowskiego. Nie tędy droga!

Napisał(a): ~gość -

xyzt Teraz życzyłabym sobie żeby PiS zdecydowanie wypowiedział się w ważnych dla Polski sprawach.
Od tego też chyba będzie dużo zależało.
Dla jasności - ja głosowałam na Konfederację, bo to prawdziwi patrioci.
Nie przeszkadzało ci, że Korwin to Żyd Ozjasz Goldberg a Bosaka brat współpracuje z Rosją ? nie pieprz głupot, że to patrioci bo zmienię zdanie o tobie.

Napisał(a): xyzt -

~Gość.
To są pomówienia tylko.
To propaganda mówienie o nich, że mają powiązania takie, o jakich piszesz.
Nie są związani ani z Rosją, a o tych powiązaniach Korwina pierwszy raz słyszę. Skąd masz takie informacje???
Posłuchaj czasem "W Realu" - mówią właśnie, że to propaganda przeciw nim robienie z nich opcji rosyjskiej.
Ja jestem za Polską.
Kto był przeciw 447??? Właśnie oni. Konfederacja. Dlatego mają mój szacunek.
Czy jeśli ktoś ma inne zdanie - to od razu ma powiązania z Rosją???
Śmieszne.
Czekam czy nasz rząd jasno wypowie się w sprawie polskich spraw. Bardzo ważnych spraw.
Zawsze będę popierać tych, co walczą o Polskę.

Reklama

Reklama

Napisał(a): stasiek -

xyzt Teraz życzyłabym sobie żeby PiS zdecydowanie wypowiedział się w ważnych dla Polski sprawach.
Od tego też chyba będzie dużo zależało.
Dla jasności - ja głosowałam na Konfederację, bo to prawdziwi patrioci.
--to dla czego ze wschodu płynęło ciche poparcie ///////////////?????

Napisał(a): ~Wiesiek -

Niestety były Prezydent powiedział prawdę.
Na PIS głosuje elektorat socjalny który żyje z tego co da im Państwo.
A Państwo może im dać tylko to, co uda mu się zabrać tym którzy coś mają względnie którzy coś robią czyli pracują.
Tym sposobem Ci którzy coś robią pracują na nierobów. I to jest kwintencja państwa PIS.
Przypominam że komuna w Polsce nie upadła tylko zbankrutowała i to samo czeka prędzej czy później neokomunę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/kuriozalne-slowa-komorowskiego-nie-tedy-droga-tematy,dId,3345988
Do góry strony: Kuriozalne słowa Komorowskiego. Nie tędy droga!