75
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń321
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +0
75 ppt ?

kurs angielskiego warszawa (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kurs angielskiego warszawa

Napisał(a): Agaa35 -

witajcie dziewczyny! Chciałabym sie doszkolic jeśli chodzi o jezyk angielski zrobić jakiś dobry kurs , chodzi mi o angielski biznesowy . Nie bardzo wiem gdzie się udać najlepiej tak by naprawdę zyskac tą wiedze a nie tylko papierek . Może mi coś doradzicie ? Czy ktos z Was uczęszczał na jakis kurs angielskiego w Warszawie ? Koleżanka mi polecahttp://www.la(...).com.pl wiele dobrego o nich słyszalam , a Wy co myslicie o nich? warto ?
INTERIA.PL

Reklama

Re: kurs angielskiego warszawa

Napisał(a): ~Agata -

Jeżeli szukasz czegoś na wakacje to w speak up masz darmowe podręczniki. Warto chyba poszperać po promocjach, bo można troszkę zaoszczędzić na wakacje. Jeżeli chcesz się mocniej przyłożyć do języka, to chyba lepsze są kursy regularne w ciągu roku. Tak ze mną było, ale np. kuzynka w zeszłym roku była na wakacyjnym i jej to odpowiadało. CHoć wydaje mi się, że tego typu zajęcia moga zdać egzamin, jeżeli idziesz "poprawiać" swój angielski, a nie uczyć się od zera.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Anna -

Ja wolę kursy online, uważam, że są bardziej efektywne i dodatkowym atutem jest to, że nie tracę czasu na dojazdy, od dłuższego czasu korzystam z aplikacji EllaLanguage i bardzo sobie chwalę, najlepsza z jakiej do tej pory korzystałam

Napisał(a): ~MM Publications -

Nie myślałaś o nauce w domu? Jeżeli korzysta się z dobrych materiałów to taka nauka jest również bardzo skuteczna. Oczywiście można też połączyć kursy i pracę własną. Jeżeli chodzi o samodzielną naukę to polecam readersy MMPublications ze względu na ich przemyślaną strukturę i dopasowanie do poziomu znajomości języka.

Pozdrawiam
Ola, DoradcaOnlineMMPublications
« Wróć do tematów
Do góry strony: kurs angielskiego warszawa