8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Kurs lub szkolenie z makijażu permanentnego gdzie zrobić?? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kurs lub szkolenie z makijażu permanentnego gdzie zrobić??

Napisał(a): ~Asia -

Cześć. szukam dobrego kursu lub szkolenia dedykowanego tylko i wyłącznie makijażowi permanentnemu. oczywiście chodzi mi żeby zdobyc dobrą wiedzę praktyczna i wartościowy dyplom lub certyfikat. będe wdzięczna za każdą odpowiedź. pozdrawiam.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kurs lub szkolenie z makijażu permanentnego gdzie zrobić??

Napisał(a): gość -

ja ci mogę polecić szkolenie u Marzeny Kotowskiej z Perfect Glamour :) każdy z branży ją zna, a szkolenia u niej to jedne z najlepszych na rynku. Ja byłam póki co na jednym: z robienia brwi metodą pudrową. I bardzo sobie chwalę ten czas jaki tam spędziłam. Było sporo teorii, ale też oczywiście ćwiczenia praktyczne :) no i do tego w trakcie szkolenia mieliśmy ciepły lunch! To się nie zdarza czesto na tego typu spotkaniach :)

Napisał(a): RenataK -

A kto mi moze coś powiedzieć o szkoleniach w Poznaniu w Akademii Nouveau Contour Polska? Chodzi mi o szkolenie podstawowe. Zalezy mi na międzynarodowym certyfikacie bo mam w planach wyjazd z kraju, a oni taki dają

Reklama

Napisał(a): himera -

Renata, wybór przedni Ci powiem, nie zastanawiaj sie dłużej. Oni sa znani i cenieni nie tylko z profesjonalnych szkoleń głownie z metod autorskich ( mega!!! ) ale słyną ze świetnych pigmentów i mają jedne z lepszych aparatów do makijażu Miałam przyjemność pracować dwa razy na ich IQ i zakochałam sie, niebo a ziemia w porównani uz moim (wcale nie tanim), pracuje sie wygodnie, szybko, jest niesamowicie precyzyjny. Sama przyjemnosć! Myslę o wzięciu go w leasing nawet jak tylko wrócimy do pracy po tych przestoju i oby jak najszybciej.... czego sobie i Wam zycze

Napisał(a): Karinka88 -

Proponuję tutaj w Nouveau Contour. Miałam tu szkolenie z makijażu permanentnego nano ombre, nano lips, nano insta brows .Same nowe modne techniki. Polecam. Super instruktorki, praca na super produktach. www.nouveaucontour.com.pl

Reklama

Napisał(a): Emilii Sochacka -

Super jest ta akademia Nouveau Contour .Warto jechać do nich na szkolenie, miałam okazję w dwóch juz uczestniczyć i super zadowolona jestem. Rewelacyjne trenerki, autorskie techniki. Praca na dobrych produktach. Na pewno jeszcze do nich wrócę na szkolenie, to dwu dniowe mnie zainteresowało z technik pigmentacji brwi , pracuje sie na dwoch modelkach i to 3 technikami. www.nouveaucontour.compl/trenerzy

Napisał(a): Kassandra -

Bardzo dobre szkolenie z makijazu permanentnego robią w Akademii Nouveau Contour. Byłam tu już na dwóch szkoleniach, ostatnio na dwudniowym szkoleniu 3N gdzie pokazane sa az 3 techniki pigmentacji brwi i pracuje sie na dwoch modelkach. Podobało mi się, wspaniałe instruktorki. Polecam, wiedza niesamowita. a i dofinansowanie otrzymałam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kurs lub szkolenie z makijażu permanentnego gdzie zrobić??