Odpowiadasz na:
Kurs lub szkolenie z makijażu permanentnego gdzie zrobić??

~Asia
Temat dodał(a):
~Asia -
Cześć. szukam dobrego kursu lub szkolenia dedykowanego tylko i wyłącznie makijażowi permanentnemu. oczywiście chodzi mi żeby zdobyc dobrą wiedzę praktyczna i wartościowy dyplom lub certyfikat. będe wdzięczna za każdą odpowiedź. pozdrawiam.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kurs lub szkolenie z makijażu permanentnego gdzie zrobić??

Napisał(a): Emilii Sochacka -

Super jest ta akademia Nouveau Contour .Warto jechać do nich na szkolenie, miałam okazję w dwóch juz uczestniczyć i super zadowolona jestem. Rewelacyjne trenerki, autorskie techniki. Praca na dobrych produktach. Na pewno jeszcze do nich wrócę na szkolenie, to dwu dniowe mnie zainteresowało z technik pigmentacji brwi , pracuje sie na dwoch modelkach i to 3 technikami. www.nouveaucontour.compl/trenerzy

Napisał(a): Karinka88 -

Proponuję tutaj w Nouveau Contour. Miałam tu szkolenie z makijażu permanentnego nano ombre, nano lips, nano insta brows .Same nowe modne techniki. Polecam. Super instruktorki, praca na super produktach. www.nouveaucontour.com.pl

Reklama

Napisał(a): himera -

Renata, wybór przedni Ci powiem, nie zastanawiaj sie dłużej. Oni sa znani i cenieni nie tylko z profesjonalnych szkoleń głownie z metod autorskich ( mega!!! ) ale słyną ze świetnych pigmentów i mają jedne z lepszych aparatów do makijażu Miałam przyjemność pracować dwa razy na ich IQ i zakochałam sie, niebo a ziemia w porównani uz moim (wcale nie tanim), pracuje sie wygodnie, szybko, jest niesamowicie precyzyjny. Sama przyjemnosć! Myslę o wzięciu go w leasing nawet jak tylko wrócimy do pracy po tych przestoju i oby jak najszybciej.... czego sobie i Wam zycze

Napisał(a): RenataK -

A kto mi moze coś powiedzieć o szkoleniach w Poznaniu w Akademii Nouveau Contour Polska? Chodzi mi o szkolenie podstawowe. Zalezy mi na międzynarodowym certyfikacie bo mam w planach wyjazd z kraju, a oni taki dają

Reklama