18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Kurs pierwszej pomocy (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kurs pierwszej pomocy

Napisał(a): ~Martynaxx -

z określeniem pierwsza pomoc stykamy się na co dzień. często możemy usłyszeć, że ktoś udzielił komuś pierwszej pomocy w nagłym wypadku. jednak czy my sami potrafilibyśmy tak postąpić? choć tak często się o tym słyszy, nie każdy z nas jest na to przygotowany.***ad.suwalki.pl/kursy-pierwszej-pomocy/

Reklama

Napisał(a): ~koalaa -

Malinka557 Ja właśnie zastanawiam się nad takim kursem.
Bardzo fajna sprawa, ale też pamiętaj, żeby nie robić byle gdzie bo tu jednak dobrze jest tez mieć dobrych nauczycieli, żeby nie robić sobie złych nawyków i od razu było pokazane jasno co i jak. Ja akurat robiłam w żaku i bardzo dobrze wszystko tłumaczą. Po kursie otrzymujesz odpowiedni papierek świadczący o zdobytych umiejętnościach, więc pracodawca bardzo dobrze na to patrzy.

Reklama

Napisał(a): ~morraaa -

Sama robiłam taki kurs kilka lat temu i jedno jest pewne - nigdy nie wiadomo, kiedy przyda mi się aby uratować komuś życie. Tak prawda. Sam kurs robiłam w akcjaserca.pl . Wszystko pokazali co i jak, a ja mogę spać spokojnie i nie bać się, że w razie problemów nie będę w stanie pomóc swojej rodzinie.

Napisał(a): ~Marceloo -

Takie kursy i pokazy pierwszej pomocy przeprowadza ekipa Petrus Trans-Medhttps://www.t(...)net.pl/ . Często korzystamy z ich usług na szkolnych zawodach sportowych, bo wiemy, że takie pokazy mogą w przyszłości zaowocować uratowaniem ludzkiego życia i przyczyniają się do gotowości niesienia pomocy w sytuacjach jego zagrożenia.

Napisał(a): ~Oliwka -

Też przeszłam kurs i twierdzę - to najlepsza decyzja i wiedza dla każdego. Teraz inaczej dbam o dezynfekcję rany i jej odkażanie. Korzystam ze specyfików takich jak help4skin i nie mam kłopotów z opatrunkami. Nie ważne jak trudna jest rana,wiem co mam robić i ja udzielać pomocy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kurs pierwszej pomocy