10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń81
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-15
10 ppt ?

Kurzajki.. pomocy leki (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kurzajki.. pomocy leki

Napisał(a): Tris -

Na pewno wszystkie....., jak coś ja mogę polecić, że są w aptece takie jakby lakiery bezbarwne, właśnie specjalnie na kurzajki, ja stosowałam jakieś 5 lat temu, posmarowałam dwa razy i od tego czasu, po kurzajkach ani śladu...., jak coś jest jeszcze taka roślina zwana jaskółczym zielem, która leczy kurzajki, ale to musiałabyś się albo lekarza zapytać, albo najlepiej znaleźć w necie, kiedyś lekarka mi coś takiego poleciła, żeby ten płyn z tej rośliny wykorzystać i to również jest skuteczne ;)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~natysss -

Sprawnie poszło usunięcie kurzajki na stopie u syna za pomocą Wartix-a. Dobra rzecz, chyba jako jedyna metoda daje taki szybki efekt. To jest akurat aplikator wymrażający. Parę wskazówek co do obsługi jest na video na YT (). Warto sobie zerknąć nim się pierwszy raz zaaplikuje.

Napisał(a): ~MONHA -

Najlepiej wizyta u specjalistów, wtedy też oni mogą pomóc w zależności od stadium tego dziadostwa. Ja dopiero pozbyłam się tego dziadostwa w Centrum Podologicznym w Łodzi. i jestem bardzo zadowolona, ze wreszcie mogę cieszyć się komfortem bez kurzajek.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kurzajki.. pomocy leki