245
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +61
245 ppt ?

kurze łapki na stawy (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: kurze łapki na stawy

Napisał(a): Laila44 -

~Tak słyszałem
~ada
Laila44 Dam Ci radę na bolące stawy - reumatyzm.Nie śmiej się z tej porady bo to naprawdę działa,ja od dawna to stosuję.Postaraj się kupić w sklepie zielarskim słoiczek smalcu albo sadła gęsiego. Czasem nazywa się to smalec a czasem sadło.Do słoiczka w którym jest 250-300 ml. tego smalcu wlej 100 ml.olejku rycynowego.Ten smalec będzie twardy trudny do wymieszania więc zostaw go na noc w kuchni poza lodówką aż będzie ciekły.Przelej do większego słoika a po zmieszaniu go z olejkiem rycynowym /apteka/ trzymaj w lodówce.Smaruj kolana czy biodra co Cię boli.Jeden mankament - to jest tłuste,ja smaruję na noc i ubieram bawełniane getry bo pościel.Niby takie nic a naprawdę pomaga, maści są drogie a nie zawsze pomagają.Ten "przepis"znam z miesięcznika "Uzdrowiciel" juz parę lat temu.

Próbuje odpowiedzieć ale tu sie chyba nie da...
Jak najdalej od oleju rycynowego bez konsultacji z lekarzem, nie mylić ze znachorem. Olej rycynowy już dawno został opisany jako TRUCIZNA powodująca powolne wyniszczanie organizmu!
Olejek rycynowy jest właściwie skuteczny na przewlekłe zaparcia i jest to znany od dawna środek. Jak każdy środek na zaparcia nie moze być nadużywany.W tym przypadku ktory poleciłam go nie trzeba go połykać tylko smarować nim bolące stawy 1-2 x dziennie i to rozmieszanym ze smalcem z gęsi.Nawet maść na stawy z apteki wcierana w stawy dostaje się do krwioobiegu i nadużywana ma skutki uboczne.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~bez--radny -

[cytat kogo=gość]Ogolnie to wszystko co zawiera kolagen.
Kurze lapki to nr-1
Mozesz gotowac skorki swinskie i pic, jesc.
Dobre salcesony.
Galaty naturalne, ktore strzelily bez zelatyny
Golonki

No i np MSM
No i koniecznie witamina C

Powodzenia

Wszystko to jest dobre na cholesterol.

Reklama

Napisał(a): ~Don -

Generalnie RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) dziedziczymy po rodzicach w moim przypadku po mamie. Zbieg okoliczności sprawił że przeczytałem artykuł o szkodliwym wpływie warzyw z grupy psiankowatych na choroby autoimmunologiczne czyli takie w których organizm atakuje własne tkanki. Miałem spuchnięte i gorące nadgarstki a z bólu budziłem się w nocy więc długo się nie wahałem i odstawiłem pomidory, ziemniaki, paprykę bo tych jadłem najwięcej. Po tygodniu objawy zaczęły ustępować, po miesiącu mogłem normalnie funkcjonować. Choroby nie da się wyleczyć, stawy są już uszkodzone.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~sposób -

kamienie nerkowe skutecznie ROZPUSZCZAMY pijąc wywar ze skórek ziemniaczanych ; znam to z autopsji i jak tylko zaczyna mnie boleć nerka , to wiem, że przemieszcza się w niej kamień , zatem zaraz przez kilka dni stosuję tę kurację.

Napisał(a): ~Czesio -

GreenDay
~fifi Witamina C wspomaga tworzenie kolagenu, więc nie żałuj sobie pysznych owoców sezonowych, takich jak czarne porzeczki, truskawki, maliny czy czereśnie... To świetna alternatywa dla kurzych łapek.
Ale prawoskrętna czy lewoskrętna?
Po co mieszać do tego politykę.

Napisał(a): ~NIESPORCZAK -

Ty "Tania" kandyduj do SEJMU. Masz stosowne kwalifikacje - starasz się używać obcych słów, ale chociaż znasz pisownie, to znaczenia już nie. Jakieś 90% mających parcie na wypowiedzi w radio wymawia słowo pRioRytet, jako PIORYTET. Matołectwo w Polsce górą. "Wincej" do Sejmu, "WINCEJ" !
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/kurze-lapki-na-stawy-tematy,dId,3503450
Do góry strony: kurze łapki na stawy