Odpowiadasz na:
kurze łapki na stawy

~Promesa
Temat dodał(a):
~Promesa -
Mam problem z bolącymi stawami. Podejrzewam, że to reumatyzm, ból jest czasem nie do zniesienia. Słyszałam ostatnio, że gdy bolą stawy, warto kurować się... kurzymi łapkami! Może i wyglądają ohydnie, ale są pełne kolagenu, dobrego na stawy. Znajomy poleca dodawanie ich do rosołu i zjadanie, ale też robienie galarety na łapkach. Macie jakieś doświadczenia z kurzymi łapkami? A może macie jeszcze inne, mniej obrzydliwe (ale też naturalne) sposoby na bolące stawy?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: kurze łapki na stawy

Napisał(a): ~najlepiej -

zrób sobie kąpiel z mrówek,wiesz jak się je łapie,nie tylko reumatyzm tobie przejdzie i bolące stawy a uzyskasz romantyzm zwłaszcza że kurze łapki masz w kącikach oczu a kura rapcie hahahahahahaha

Re: kurze łapki na stawy

Napisał(a): ~Contral -

Ale o co chodzi? Bardzo lubię kurze łapki. Zwłaszcza gotowane.

Reklama

Re: kurze łapki na stawy

Napisał(a): ~stiv -

~Gargamel 16
~Tania Łapki są świetne na stawy, a do tego przepyszne. Chińczycy hurtowo eksportują je z Europy, bo u nich to przysmak!
Ale jeśli Ciebie to obrzydza, to może mniej ohydne będą dla Ciebie ryby - makrela, tuńczyk, śledź, sardynka. Są nie tylko bogate w kwasy omega3, ale też w witaminę D.
Reumatyzm czesto jest mylony z dna moczanowa i w przypadku tej dolegliwosci czy choroby nie mozna jesc sledzi i wielu jeszcze innych smakolykow . Polecam wiecej dowiedziec sie o tej chorobie .
Reumatyzm to między innymi skutek zbyt wysokiego poziomu moczanów .

Re: kurze łapki na stawy

Napisał(a): ~stiv -

Spożywanie rosołu na mięsie potęguje objawy reumatyzmu.

Reklama