1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń85 tys.
  • Odpowiedzi272
  • Ocen na +248
1 tys. ppt ?

Kwaśniewski komentuje działania PiS-u! (273)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!

Napisał(a): ~nick -

Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stoltzman – (wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, agent SB – TW pseudonim „Alek”, agent sowiecki KGB pseudonim “Kat”, mason, świnia Orwell’owska; przewodniczący Rady Uczelnianej Socjalistycznego Związku Studentów Polskich (SZSP) w latach 1976 – 1977, później wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego w Gdańsku (1977 – 1979) i członek władz naczelnych SZSP (1977 – 1982). Zajmował się dziennikarstwem. Był redaktorem naczelnym tygodnika studenckiego “Itd” od listopada 1981 do lutego 1984 roku, następnie redaktorem naczelnym dziennika “Sztandar Młodych”.

Był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) od 1977 roku aż do jej rozwiązania w 1990. Pełnił funkcję ministra ds. młodzieży, członka Rady Ministrów w rządzie Zbigniewa Messnera w latach 1985 – 1987, następnie Przewodniczącego Komitetu Młodzieży i Kultury Fizycznej (do czerwca 1990). W rządzie Mieczysława F. Rakowskiego był członkiem Prezydium Rządu i przewodniczącym Komitetu Społeczno – Politycznego Rady Ministrów od października 1988 do września 1989. Był również uczestnikiem obrad “Okrągłego Stołu” od lutego do kwietnia 1989 roku, gdzie był, wraz z Tadeuszem Mazowieckim i Romualdem Sosnowskim, współprzewodniczącym zespołu do spraw pluralizmu związkowego. W latach 1988 – 1991 pełnił funkcję prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W latach 80-90 wraz z Oleksym, Szmajdzińskim, Millerem kupował w elitarnych miejscach w Warszawie nowe mieszkania po nieprawdopodobnie niskiej cenie – 2 000 zł. za mieszkanie.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!

Napisał(a): ~OLIN -

KWACH PRZEZ DZIESIĘĆ LAT NIC NIE ZROBIŁES NO CZASAMI ZA TWYCH RZADÓW TO BYŁA NAJGORSZA BIEDA I BEZROBOCIE JAKIE ZNALISMY TOTALNA BIEDA WY SIĘ BAWILIŚCIE SPRZEDAWALISCIE CO SIĘ DA MIEDZY SOBĄ I ZA GRANICĘ A LUDZIE NIE MIELI CO JEŚĆ

Re: Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!

Napisał(a): ~Bezsierpaimłota -

~jahu Powiedział to, co wie, całe rozsądne społeczeństwo. PiS te wybory zorganizuje, ale nie po to aby je wygrać, ale aby oddać władzę i się wymigać od odpowiedzialności za to, do czego doprowadził Polskę.
tvn obrzezał ci rozum

Re: Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!

Napisał(a): ~Arkan -

Takie obiecanki itp. granty są tylko przed wyborami bo potem ludzie zapomną a obecnie będzie kasa kredyt unii na odbudowę to trzeba wykorzystać okazje to że lwią część dostaną firmy swoich to standard, dodatkowo PiS może pozbyć się krnąbrnych wspólników już nawet i bez JK jego następcy wiedzą jak kupić głosy wyborców za ich własną kasę- podatki w/g zasady ZMDK z miłości do koryta partia z kabaretu malina ale to jest rzeczywistość .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!