Odpowiadasz na:
Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!

uni
Temat dodał(a):
uni -
Aleksander Kwaśniewski był gościem programu „Kropka nad i”, gdzie odniósł się do poczynań partii rządzącej. Dał do zrozumienia, że PiS przygotowuje się do wcześniejszych wyborów. Dodał również, termin takich przyspieszonych wyborów mógłby realnie wypadać wiosną przyszłego roku. Czy jest to zatem pewien rodzaj kampanii wyborczej?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!

Napisał(a): ~JACA -

~jahu Powiedział to, co wie, całe rozsądne społeczeństwo. PiS te wybory zorganizuje, ale nie po to aby je wygrać, ale aby oddać władzę i się wymigać od odpowiedzialności za to, do czego doprowadził Polskę.
OLO ZOSTAL ODCIĘTY OD TRUNKÓW I BREDZI JA K PORĄBANIEC

Re: Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!

Napisał(a): gość -

Tak tak za dwa lata PiS może się rozlecieć już teraz tam się kotłuje i wrze!

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje działania PiS-u!

Napisał(a): gość -

Prawo i logike maja w powazaniu sedziowie: SSA Slomczynska: podwyzka czynszu o 1zl nie stanowi ustalenia nowej stawki czynszu!!!! Inny prominentny sędzia: pozwany o zapłatę czynszu nie zdołał udowodnić że powinien płacić mniej

Reklama