215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +47
215 ppt ?

Kwaśniewski komentuje najnowszy sondaż (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kwaśniewski komentuje najnowszy sondaż

Napisał(a): ~Borek -

~odp Olek co ty możesz dawać przykład ,ale kłamałeś ,że studia ukończyłeś, nie ukończyłeś i tak sobie żyłeś na koszt podatników
ale on przynajmniej studiował a inni po historii błędy ortograficzne robili - czy to możliwe?? wątpię.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje najnowszy sondaż

Napisał(a): gość -

Niewiem dokładnie o kim pisze pan Kwaśniewski pisząc że p. Hołownia ma umiejętność komunikowania się z ludźmi, z kim dokladnie? Jakoś tego nie zauważyłem. Sondaże ma dobre bo umie nieźle bajerowac wyborców i tyle.

Re: Kwaśniewski komentuje najnowszy sondaż

Napisał(a): ~dyzio -

~Lokus11 Zrobił absolutorium. Obrona pracy z reguły była formalnością... i studia inne były. Lewica to nie moja bajka, ale poza "pomrocznością" nie miał większych wpadek a i odezwać się potrafi. Z punktu widzenia stojącego z boku - najlepszy jak dotąd prezydent.... i tyle.
pewnie tsk gdyby nie to jak z ,a d u p co ny wsiadał w Cghaekowie do bagażnika,, ajk go Kalisz tłumaczyl za chorobe goleni a póznij filipinska,.. a jak bredzil do studentów w Ukrainie ???wiele ma tych epizodów hahaha ,,a do tego komuch dwulicowy haha pewnie dlatego wg ciebie najlepszy prezydent, ? bo lubisz te załosne kabarety dzisiejszez// becwale haha

Reklama

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje najnowszy sondaż

Napisał(a): gość -

On nawet nie miał absolutorium! Zresztą ukończenie studiów bez absolutorium nie jest ukończeniem studiów! Przepraszam, tylko armia traktowała takie osoby jak absolwentów i wysyłała ich do szkół podchorążych/oficerów rezerwy.

Re: Kwaśniewski komentuje najnowszy sondaż

Napisał(a): ~gość -

~jahu No i powiedział prawdę. Ludzie mają już dość. Najpilniejszą potrzebą, jest zmiana ordynacji wyborczej. Ta ustalona w Magdalence już się nie sprawdza. Jak byście nie głosowali tak w Parlamencie wciąż te same, butne i aroganckie, tylko coraz tłustsze gęby. Na 60% da się przed wyborami ustalić, kto wejdzie do Sejmu, po kolejności ustawienia na listach wyborczych. Po co komu takie wybory ???
Do Hołowni przejdzie cała Platforma i niedobitki z innych partii więc znów będzie to samo;
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kwaśniewski komentuje najnowszy sondaż