810
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62 tys.
  • Odpowiedzi135
  • Ocen na +196
810 ppt ?

Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka... (136)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~OPTYMISTA -

Panie Prezydencie Andrzeju Duda , prosze sie nie zgadzac na debate w TVN. Ja jestem swietnie wyksztalcony zawodowo i politycznie. Mam duze zyciowe doswiadczenie. Nie jestem wczoraj urodzony. Panie Prezydencie , jak wszyscy wiemy polityka to brudna rzecz. Pana przeciwnik to czlowiek o pdejrzanym charakterze jego oboz polityczny pojdzie na kazdy uklad , aby " dorwac sie do wladzy". Dla nich najwazniejsze jest " koryto " , ktore stracili. Panu nie potrzeba tej debaty , aby wygrac. Debata powinna byc zoorganizwowana , przez trzy stacje wspolnie ( TVP + TVN + Polsat ).
TVN zmanipuluje ta debate na korzysc swojego cztowieka ,, jakim jest Trzaskowski.. Przyjecie warunkow TVN byloby dla Pana przyslowiowym strzalem w noge, Niech Pan tego nie robi dla dobra Polski,, Pan musi wygrac te wybory dla dobra przyszlosci Polski.
Niech Bog ma w opiece Nasz Kraj a Prezydent Andzej Duda i PiS pomoga Bogu.

P.S. - Panie Prezydencie Andrzeju Duda Panu nie potrzebna ta debata,
Pan wygra druga ture wborow bez tej debaty.

Reklama

Napisał(a): ~przewidujacy -

Panie Prezydencie Andrzeju Duda , prosze sie nie zgadzac na debate w TVN. Ja jestem swietnie wyksztalcony zawodowo i politycznie. Mam duze zyciowe doswiadczenie. Nie jestem wczoraj urodzony. Panie Prezydencie , jak wszyscy wiemy polityka to brudna rzecz. Pana przeciwnik to czlowiek o pdejrzanym charakterze jego oboz polityczny pojdzie na kazdy uklad , aby " dorwac sie do wladzy". Dla nich najwazniejsze jest " koryto " , ktore stracili. Panu nie potrzeba tej debaty , aby wygrac. Debata powinna byc zoorganizwowana , przez trzy stacje wspolnie ( TVP + TVN + Polsat ).
TVN zmanipuluje ta debate na korzysc swojego cztowieka ,, jakim jest Trzaskowski.. Przyjecie warunkow TVN byloby dla Pana przyslowiowym strzalem w noge, Niech Pan tego nie robi dla dobra Polski,, Pan musi wygrac te wybory dla dobra przyszlosci Polski.

Napisał(a): ~smutas -

Reklama

Napisał(a): Pamiętam -

Kwaśniewski to żaden autorytet. Poza tym wzbogacił się kosztem innych i po układach, a nie ciężką uczciwą pracą. Ale w porównaniu z pozostałymi prezydentami, prezentował się dobrze. Ale faktem jest, że komuna niszczyła i niszczy Polskę.

Napisał(a): gość -

Wiwiekszosc tych komentarzy pokazuje obraz spoleczenstwa ktore zatracilo szacunek,kieruje sie obelgami i falszem,nie wykazuje zainteresowania Polska tylko jad jaki plynie swiadczy o czysto egoistycznych przekonaniach.Nie bylo lepszego prezydenta RP niz ALeksander Kwasniewski i chodz nie jestem zwolennikiem parti Lewicowych umiem to dostrzec i docenic.Trole co pisza na forach i mieszaja aby zrobic zadyme niech sie koamietaja co robia i po co to sluzy.....

Reklama

Napisał(a): ~aazak -

Kwaśniewski zapomniał, że to jego pijackie wybryki pociągnęły lewicę w dół? Jak mówią "picie wódki, rozum krótki", jak można liczyć na więcej, jak program dotyczy tylko szkodzeniu PIS, zabijania dzieci i promocji LGBT ... 97% procent ludzi nie widzi w tym wartości dodanej. Postulaty socjalne zagospodarował PIS, postulaty liberalne (w tym walkę z kościołem) zagospodarowało PO a inne fiki miki - Bosak i płacząca laleczka Chucky. Lewica jest niepotrzebna

Napisał(a): ~SETA -

ale od ciebie zalatuje onucą. Te teksty o ruskim węglu dobrej jako.ści o wojskach NATO jak pisze amerykańskich. Stary kuźwa towarzysz. Dobrze że społeczeństwo wam podziękowało. I tak się dziwię że w ogóle ktoś głosował. A jeśli chodzi o wasze postulaty typu równość dla orientacjimto niokt wam nie broni robić co chcecie ale W DOMU!!!!!!!! Bo nie życzę sobie abyście z gołymi....paradowali na ulicach miast . Nie można przejść z dzieckiem chodnikiem jak idą te obleśne ..... I Jak widać jest was tylko garstka w naszym kraju a panoszycie się jakbyście tbyli conajmniej większością

Napisał(a): ~qwert -

nie wiesz o czym piszesz. Nie zdajesz sobie sprawy jakie straty poniosła Polska i Polacy przez te stracone 10 lat i jak wzbogacili się ludzie lewicy. Nie masz pojęcia jakie inwestycje nam przeszły koło nosa żeby nie drażnić ruskich, nie masz pojęcia o zawetowaniu ustawy reporywatyzacyjnej przez co tysiące ludzi straciło dach nad głową , nie masz pojęcia o zacofaniu armii o niczym nie masz pojęcia. Wiesz tylko tyle że Kwasniewski dobrzer się prezentował. Tego uczyyli wszystkich towarzyszy w Moskwie kłamaćkłamać kłamać

Napisał(a): gość jakich mało -

Z tymi innymi normalnymi inaczej zawsze jest coś niekompatybilnego z resztą ogółu. Każdy ma własne problemy i je sam rozwiązuje lub z pomocą najbliższych przyjaciół ale nie CAŁEGO SPOLECZEŃSTWA. Ludzie głosuja za wspólnymi celami i tylko wtedy można mówić o wspólnocie, która potrafi porozumieć się by rozwiązać wspólny problem. Kto usiłuje narzucić wspólnocie swoją wolę siłą prędzej czy później odpada jako obcy element. Owszem charyzma może być światłem przewodnim oświetlającym to co ukryte (zagrożenia lub wartości)B ale tylko te, które wspólnota rozpozna i zaakceptuje. To tajemnica sukcesu i ... porażki Szumowskiego. Miał poparcie dopóki był zrozumiały dla wielu. A że łaska ... na pstrym koniu ... to już zupełnie inna historia. Ludzie chcą tego czego chcą i koniec. Kto nie wie ten trąba.

Napisał(a): ~picie -

~mefis58 To oczywiście nie jest koniec. Ani lewicy w Polsce, ani Biedronia w polityce, ale ...... jeżeli lewica chce przetrwać, jeżeli chce być słyszalna i realnie wpływać na politykę kraju musi nauczyć się przestać popełniać tak grube błędy jak wystawianie w wyborach pani Ogórek, czy pana Biedronia. To był marny kandydat i aż dziw, że tego nie zauważono. Jedyna jego "wyrazistość" była związana z jego orientacją seksualną. Także jego postulaty "polityczne" padały w formie i kontekście osobistej vendetty za krzywdy jakich doznał z tego powodu. Żadnego ładu ani składu w tym nie było. Polityka proekologiczna (aż trudno uwierzyć, że Lewica oddała Zielonych do sojuszu z KO, no ale jak widać "Zielonych tez mamy niezbyt rozsądnych) ograniczała się do sloganów anty-węglowych, a te właściwie tylko do krytyki importu węgla, w tym przede wszystkim z Rosji (dla Biedronia Rosja gdzie jak słyszał zwalczają gejów to wróg osobisty). Popisał się przy tym całkowitym brakiem znajomości tematu i bredził coś o "fatalnej jakości" tego importowanego surowca. Żadnych praktycznie poglądów na politykę zagraniczną poza nawoływaniem do współpracy z Unią (której przynajmniej oficjalnie i tak żaden konkurent nie zwalczał), ani słowa o używaniu polskich żołnierzy do szemranych "misji pokojowych" na świecie, ani słowa o współpracy z NATO (tutaj chwalił się, że do NATO Polskę wprowadziła lewica), ani słowa o stacjonujących w Polsce wojskach NATO (czytaj : amerykańskich) i o planach rozszerzenia tej obecności. Biedroń starał się tłumaczyć (niestety swoista "moda" na lewicy) , że nie jest diabłem i że jego wybór nie będzie żadnym "przewrotem czerwcowym" bo wszystko pozostanie po staremu, no może podejmie jakieś bliżej nieokreślone kroki dla likwidacji "funduszu kościelnego", co tak interesuje elektorat jak zeszłoroczne zaspy śnieżne na drogach. Żadnego poszukiwania własnej "niszy" elektoralnej (poza środowiskiem LGBT, które jak się wydaje wcale nie zagłosowało na niego gremialnie bo ludzie z tego środowiska poza szeregiem problemów specyficznych dla niego mają też mnóstwo innych , często ważnych problemów życiowych. W sumie zatem Biedroń nie reprezentował nikogo poza sobą i poległ i dobrze jeśli wyciągnie z tego naukę. Dla mnie, człowieka LEWICY cała kampania Biedronia to jedno wielkie nieporozumienie, a jego wystąpienia oceniam jako mdłe, nic nie znaczące , bardziej denerwujące niż cokolwiek nowego do dyskursu społecznego wnoszące. Oczekuję samokrytyki i to takiej z konsekwencjami, od działaczy, którzy wysunęli ta kandydaturę na bój jako "twarz" i reprezentanta lewicy. To także klęska Gawkowskiego, który miejmy nadzieję zrozumie, że jest po prostu marnym politykiem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...