809
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62 tys.
  • Odpowiedzi134
  • Ocen na +196
809 ppt ?

Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka... (135)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): Jerzy nadzieja -

panie Kwaśniewski szemrane misje pokojowe na świecie a przypomnieć panu do tego jeszcze więzienia CIA w Polsce pan i Miller - ręce opadają. Trzeba mieć naprawdę tupet. Jedyną prawdę którą pan wygłosił to tylko tą która dotyczy Biedronia. Jerzy nadzieja Jerzy nadzieja.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~sza -

~gość musi powstac jedna partia lewicowa. prawackie pajace dopoki ich Kaczyński nie połączył nie znaczyły nic wiecej.
O to chodzi. Wszędzie (w każdej grupie, drużynie, firmie) żeby coś osiągnąć, musi być zrównoważony przywódca, potrafiący jednoczyć, rozstrzygać wewnętrzne spory, które są nie do uniknięcia (wszak wiadomo: gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie).

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~bolo -

~notoco Każdy kandydat lewicy miałby problem w tych wyborach! A jaki program miałby niby zaproponować? Program lewicowy lansuje skutecznie od wielu lat PiS! Czym można go przebić? - jeszcze większym rozdawnictwem publicznego grosza? Obiecankami zatrudnienia tych, co pracować nie chcą? Działaniami proekologicznymi? Poszanowaniem konstytucji? Ludu w swojej masie te sprawy interesują niewiele...puki micha pełna i jest za co wypić a nawet raz do roku wypad do wód zrobić...
zdurniał do cna!

Reklama

Napisał(a): Eliza -

Dla mnie to jakas Paranoia p.Kwasniewski ma tyle za uszami I nie czyste Sumienie tak jak reszta przeciwnikow p.Dudy/Wałesa,Tusk,Miller,Komorowski/💩💩a p.Trzaskowski to ich Marionetka
Elita💩100% wole p.Dude.Wole Polske Uczciwa niż ludzi co Ja Sprzedaja,Okradaja itd.Dziwi mnie ze Ci Ludzie sa Zapraszani do TELEWIZJI Ze sa Tacy Uczciwi😠👎👎

Napisał(a): ~Andrzej Pełka -

Nie dziwi mnie, że Trzaskowski chce rozmawiać tylko o przyszłości. PO ma za za sobą przeszłość tak brudną, że boi się o niej nawet pomyśleć. Trzaskowski gadał też do Dudy coś o cykorach. Zaś ja największych cykorów widzę w Platformie Obywatelskiej. Jej członkowie do dziś nie zdołali publicznie ocenić swoich "osiągnięć" dzięki którym utracili władzę na rzecz PiS! Tak panie i panowie! To, że u władzy mamy dzisiaj PiS, zawdzięczamy działaniom Platformy Obywatelskiej. No chyba, że umówimy się, że Platforma była cacy, a tylko wyborcy byli niedobrzy. :))))) No Platformiaki, macie jaja, to proszę odpowiedzcie - co robiliście tak źle, że utraciliście władzę? Wiecie, czy nie wiecie? Bo jeśli dotąd nie wiecie, to po co miałbym oddać głos na Trzaskowskiego? Powtórki mi nie trzeba.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...