811
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62 tys.
  • Odpowiedzi135
  • Ocen na +196
811 ppt ?

Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka... (136)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): Szulima -

Trzeba było starą i skrzeczaca oszutke Senyszyn zamiast Biedronka dać. Ta to dopiero pierrrrr i kłamie i co gorsze niczego nie ogarnis ale ssie z koryta kolejne miliony za nic. Jej majątek to 20 milionów i mało mało mało
INTERIA.PL

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~Obserwujący -

LEWICOWOŚĆ=NIENORMALNOŚĆ

KOMUCHY Z PZPR POWINNY DOSTAĆ PO 1989 PASZPORTY W JEDNĄ STRONĘ, TJ. ZA ICH RZĄDÓW DOSTAWALI WOLNOŚCIOWCY I APTRIOCI: W NAJLEPSZYM RAZIE, BO GENERALNIE ICH WIĘZIONO, PRZEŚLADOWANO, MORDOWANO - DOPIERO WTEDY ELITĄ ZOSTAŁY ZERA TJ. MILLER I KWAŚNIEWSKI.

WYNOCHA KOMUCHU DO KOREI PÓŁNOCNEJ, BO ROSJJA JUŻ WAS NAWET NIE CHCE

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~Jak -

Dobre wyniki Hołowni i Bosaka same wskazują źródło sukcesu. Bardzo elokwentny dobry mówca nie skupiający się jedynie na zawiści. Oboje potrafili w bardzo elokwentny przemyślany sposób odpowiedzieć na każde pytanie, bez cynicznego, zawistnego ataku i wymijających frazesów. Jedynie wystawienie Zandberga po stronie lewicy mogło dorównać tym dwóm kandydatom. Niestety wystąpienia Biedronia były tak bezpłciowe i denerwujące płytkością, że Hołownia skradł mój głos.

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~real -

pan prezydent KWASNIEWSKI to jest gośc i jego małzonka ,a nie jak te fircyki krakowskie . dlaczego duda sympatyk klubu CRAKOWI ? bo jego zona jak pisza mówia że jest klub żydowski ,i z tego popiera .

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~wk69 -

~Ryszard Lewica nie ma pomysłu na gospodarkę, przechyliła się na centrum a lewicowość próbuje wskrzesić poprzez hasła obyczajowe. Na taką lewicę to ludzie leją cienkim sikiem.
To co nie zrobiła lewica stara się robić PIS
100% prawda. Lewica się przymilała do elity solidarnosciowej coraz bardziej się "liberalizując" a PIS zadbał o słabszych i dla lewicy na razie nie ma miejsca.

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~gość -

~mefis58 To oczywiście nie jest koniec. Ani lewicy w Polsce, ani Biedronia w polityce, ale ...... jeżeli lewica chce przetrwać, jeżeli chce być słyszalna i realnie wpływać na politykę kraju musi nauczyć się przestać popełniać tak grube błędy jak wystawianie w wyborach pani Ogórek, czy pana Biedronia. To był marny kandydat i aż dziw, że tego nie zauważono. Jedyna jego "wyrazistość" była związana z jego orientacją seksualną. Także jego postulaty "polityczne" padały w formie i kontekście osobistej vendetty za krzywdy jakich doznał z tego powodu. Żadnego ładu ani składu w tym nie było. Polityka proekologiczna (aż trudno uwierzyć, że Lewica oddała Zielonych do sojuszu z KO, no ale jak widać "Zielonych tez mamy niezbyt rozsądnych) ograniczała się do sloganów anty-węglowych, a te właściwie tylko do krytyki importu węgla, w tym przede wszystkim z Rosji (dla Biedronia Rosja gdzie jak słyszał zwalczają gejów to wróg osobisty). Popisał się przy tym całkowitym brakiem znajomości tematu i bredził coś o "fatalnej jakości" tego importowanego surowca. Żadnych praktycznie poglądów na politykę zagraniczną poza nawoływaniem do współpracy z Unią (której przynajmniej oficjalnie i tak żaden konkurent nie zwalczał), ani słowa o używaniu polskich żołnierzy do szemranych "misji pokojowych" na świecie, ani słowa o współpracy z NATO (tutaj chwalił się, że do NATO Polskę wprowadziła lewica), ani słowa o stacjonujących w Polsce wojskach NATO (czytaj : amerykańskich) i o planach rozszerzenia tej obecności. Biedroń starał się tłumaczyć (niestety swoista "moda" na lewicy) , że nie jest diabłem i że jego wybór nie będzie żadnym "przewrotem czerwcowym" bo wszystko pozostanie po staremu, no może podejmie jakieś bliżej nieokreślone kroki dla likwidacji "funduszu kościelnego", co tak interesuje elektorat jak zeszłoroczne zaspy śnieżne na drogach. Żadnego poszukiwania własnej "niszy" elektoralnej (poza środowiskiem LGBT, które jak się wydaje wcale nie zagłosowało na niego gremialnie bo ludzie z tego środowiska poza szeregiem problemów specyficznych dla niego mają też mnóstwo innych , często ważnych problemów życiowych. W sumie zatem Biedroń nie reprezentował nikogo poza sobą i poległ i dobrze jeśli wyciągnie z tego naukę. Dla mnie, człowieka LEWICY cała kampania Biedronia to jedno wielkie nieporozumienie, a jego wystąpienia oceniam jako mdłe, nic nie znaczące , bardziej denerwujące niż cokolwiek nowego do dyskursu społecznego wnoszące. Oczekuję samokrytyki i to takiej z konsekwencjami, od działaczy, którzy wysunęli ta kandydaturę na bój jako "twarz" i reprezentanta lewicy. To także klęska Gawkowskiego, który miejmy nadzieję zrozumie, że jest po prostu marnym politykiem.
a to na trzeżwo??

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~Jerry -

~real pan prezydent KWASNIEWSKI to jest gośc i jego małzonka ,a nie jak te fircyki krakowskie . dlaczego duda sympatyk klubu CRAKOWI ? bo jego zona jak pisza mówia że jest klub żydowski ,i z tego popiera .
CRACOVIA żydowski klób? Od kiedy? Za to Kwaśniewski stary komuch z PZPR-u.

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~Tinut -

Panie Kwaśniewski,gdzie ta pamięć,została w Zurichu?
To pan ułaskawił mordercę Fogla vel Vogla-skarbnika lewicy,a gdzie kasa z FOZZ?
Dopiszę ancora breve domanda : gdzie teraz jest Fogel vel Vogel,czy może u pana siostry w CH?

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~gosc -

Eto bi coke Hm .... , mgr inż. A.Kwaśniewski byle czego nie je i pije , ale za to byle co gada.
Dlaczego wypisujesz glupoty? Pan Kwasniewski nie ma tytulu magistra tylko skonczone studia bez magisterki, o czym juz nie raz powiedzial i sa na to dokumenty. Natomiast tego inzniera to chyba sobie z kapelusza wyjales

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~Lekarka -

jestem równolatką Kwaśniewskiego rocznik 1954 i doskonale pamiętam ,że gdy ja 6 lat studiowałam medycynę on rozbijał się po knajpach razem z Czerwonym Księciem Andrzejem Jaroszewiczem zaliczając kolejne imprezy.Dlatego nie skończył prawa a Jola Konty jego przyszła żona jako pilna studentka nie miała żadnych problemów z uzyskaniem aplikacji!
Startując na Urząd Prezydenta bezczelnie skłamał ,że jest magistrem prawa.Na tych jednostopniowych studiach nie ma licencjatu !!!Albo się je kończy lub wylatuje!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...