811
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62 tys.
  • Odpowiedzi135
  • Ocen na +196
811 ppt ?

Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka... (136)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~JERY NADZIEJA -

~będzie krach
~Ryszard Lewica nie ma pomysłu na gospodarkę, przechyliła się na centrum a lewicowość próbuje wskrzesić poprzez hasła obyczajowe. Na taką lewicę to ludzie leją cienkim sikiem.
To co nie zrobiła lewica stara się robić PIS
Na gospodarkę żadnego pomysłu nie ma ani PiSiornia, ani PO, ani żadna inna partia.
Polska po same uszy siedzi w długach nie wiadomo u kogo, bo właściciele banków są przeważnie osobami bez nazwisk. Rządy państw już dawno powinny przechrzcić się na "nierządy", bo czynności jakie wykonują z rządzeniem nie mają nic wspólnego, a ze sprzedajnością najgorszego gatunku bardzo wiele.
DUŻO RACJI. POPIERAM!

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~mirten -

~notoco Każdy kandydat lewicy miałby problem w tych wyborach! A jaki program miałby niby zaproponować? Program lewicowy lansuje skutecznie od wielu lat PiS! Czym można go przebić? - jeszcze większym rozdawnictwem publicznego grosza? Obiecankami zatrudnienia tych, co pracować nie chcą? Działaniami proekologicznymi? Poszanowaniem konstytucji? Ludu w swojej masie te sprawy interesują niewiele...puki micha pełna i jest za co wypić a nawet raz do roku wypad do wód zrobić...
Tak, "puki"... Bo michę pełną to ma prawo mieć tylko "elyta", i ona też ma przywilej do wód jeździć, i to nie raz, a wiele razy do roku. Takie elYty to nawet pracować za bardzo nie muszą, im się po prostu należy, prawda? Niech ten "lud w swojej masie" na nie pracuje. To ten motłoch, co to się dorwał do michy i wód, i on elYtom cuchnie, jak ta Czajka nie przymierzając. Choc elYty Czajki i zdechłych ryb nie żałują, co tam jakaś ekologia, grunt, żeby na salonach móc bywać i w Bildenbergach czarować, i po francuZSku myśleć... Jak pewien pan fircyk lansiarski.
A co do tych pUki - to radzę się najpierw solidnie PUKNĄĆ w dystalną górną część ciała, zanim cokolwiek się napisze. Bo takie puknięcia potrzebne są czasem, żeby otrzeźwieć i bzdur nie pisać. I pÓki co - to życzę miłego dnia. Pomimo wszystko. Pomimo problemów z analizą rzeczywistości, pomimo choroby pogardy, typowej dla salonowych elYt. Bo tylko ktoś z elYty może tak pisać - "lud w swojej masie"... Skąd ja to znam? To już było. Lata swoje mam, to i pamiętam. Tak zawsze mówiło i nadal mówi elYtarne wielkopaństwo, kiedyś czerwone, teraz kolorowe. Niewiele się zmienia w ludziach na przestrzeni lat, mentalność ta sama, choć pod inną etykietką. I wykształcenia brak (co najwyżej kursy zawodowe jakieś, dla niepoznaki nazywane "studiami") - tak kiedyś, jak i dzisiaj, ale ego bardzo wysokie, a jakże. I tym właśnie elYty pÓki co różnią się od tych "w swojej masie" - one jak brzytwy muszą się trzymać tego ego właśnie, a "masom" wystarczy spokojna, normalna godność. ElYty znieść tego nie mogą, co widać i słychać.

Reklama

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~alf -

Pozycja Biedronia opiera się na tym że jest gejem a nie że jest wybitną osobą która ma coś do zaproponowania. Lewica straciła swoją twarz i zbiera głosy nostalgiczne a nie merytoryczne. Skupienie się na przestrzeni między pępkiem a kolanami daleko ją nie zaprowadzi. Lewica powinny uświadomić sobie że jej korzenie to sprzeciw przeciw wyzyskowi socjalnemu, a tymczasem stała się swego rodzaju lewacką burżuazją. To tylko krok do unicestwienia.

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~BBW -

W 2014 roku gdy pis wygrał wybory postanowiłem zagłosować na Andrzeja Dudę bo myślałem że prezydent z tej samej partii która rządzi zrobi więcej... To niestety był błąd bo jak widać przez te lata Pis dzięki swojemu prezydentowi spełnił marzenia pana Kaczyńskiego ...

Po tych latach myślę że najlepiej dla obywatela będzie gdy rząd będzie z innej partii a Prezydent z innej bo nie będzie wtedy ustawek i wprowadzania w życie ustaw zrobionych na kolanie. Gdy będzie Prezydent z innego ugrupowania to Rząd będzie musiał w końcu procedować ustawy które będą dobre dla nas bo w innym przypadku będzie WETO. WARTO TO PRZEMYŚLEĆ .

A TERAZ HITY !!!!

Ponadto mówienie przez premiera że wirusa już nie ma to coś nieprawdopodobnego bo przecież pandemia się z dnia na dzień powiększa...

Nieprawdopodobne jest też ułaskawienie przez Prezydenta Dudę pedofila i brak udziału w debacie... Czego bądź kogo Andrzej Duda się bał w debacie???
Zapewne niewygodnych pytań dzięki czemu otrzymał kolejną ksywkę "CYKOR" i brak możliwości krzyku co często prezentuje na wiecach... A to już oznaka strachu bo przecież Trzaskowski wygrywa w sondażach i Kampania pana Dudy się wali :-)

Przecież pis nas chce definitywnie wyprowadzić z Uni gdzie rolnicy zamiast nowoczesnymi maszynami zaczną rolę uprawiać końmi a zamiast jeździć po fajnych nowych drogach powrócimy do polnych dróg ...
Zaraz po wyborach kolejne podwyżki prądu co zresztą pis zapowiadał już w kwietniu no ale nie wyszło a prezydent Duda nie wygrał w I turze więc troszkę się odwlecze w czasie ...

Mało tego Pis już zapowiada że zlikwiduje Krus dla rolników bo to nieopłacalne jest dla Polski ...

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): ~Zbigniew -

Atak służb bezpieczeństwa na Kwaśniewskich ,byłego prezydenta Polski jest czymś co nie mieści się w głowie. Bo trzeba jakiś wytłumaczyć ciemnemu ludowi ze ułaskawienie Kamińskiego było zasadne, bo władza, która wyrosła i zyskała poparcie na deklaracjach zwalczania wroga będzie robić wszystko by dowieść, że ten wróg naprawdę istniał i wciąż istnieje.

Re: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...

Napisał(a): gość -

Karac administracje i Interie za sciemy, bajki i olewactwo.
Ponizej porady co zrobic aby pozbawic zyskow komercyjne grupy medialne.
Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czystymi witrynami!

Na mobilnych przegladarkach Firefox (otwarto zrodlowa fundacji Mozilla), Kiwi (Estonski klon wlasnosciowego Chrome firmy Google), lub Yandex Browser With Protect (licencja jeszcze norweskiej Opery na kompresje danych dla rosyjskiej firmy, odpowiednik Google w obcej przestrzeni spoleczo gospodarczej i prawnej, co jest dla nas korzystne), opartych o silnik Blink Chromium, mozna instalowac darmowe rozszerzenia, napisane pierwotnie dla desktopowego Chrome z chrome google com/webstore/ i mozilla org/pl/android
Na komputerach stacjonarnych, laptopach, wszystkie przegladarki na Chromium od zawsze moga instalowac rozszerzenia.

Najlepszym, z przyjaznym interfejsem, pewnym rozszerzeniem do blokowani reklam, trackerow, antyblockerow, koparek crypto walut, przekretow SMS, Malware, komunikatow cookies, RODO i wiele wiecej (wykrywa i ostrzega przed wejsciem na witryny z Phishingiem), ale tylko w przegladarkach, jest Adguard Adblocker 3.x.x - po instalacji wlacz w opcjach wszystkie (nie tylko bazowe) polskie i angielskie listy regul i modul niewidzialnosci Stealth Mode).

Na stronie domowej adguard com/pl/welcome html jest tez platna, dozywotnia wersja (filtrowanie globalne) osobnej aplikacji Adguard(nie ma w sklepie Google), ktora usuwa reklamy i inne zbedne elementy (wykrywa i trwale blokuje wejscie na witryny z Phishingiem, plus lokal DNS i kontrola rodzicielska) z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, itp., na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych lacznie z iOS, ale bez Linuxa.

Trzecia wersja Adguard, to tzw., Adguard bloker zawartosci, ktory dziala tylko z mobilna przegladarka Yandex i Samsung Internet Browser. Jest w formie darmowej aplikacji dostepnej w sklepie Google, ale to mocno okrojona wersja pelnego rozszerzenia, z tym ze dobra na slabe, lub bardzo stare smartfony i tablety. Po instalacji trzeba ja uaktywnic w opcjach przegladarki. Raz uruchamiasz, aktywujesz listy filtrow, bo nie wszystkie potrzebne sa domyslnie wlaczone i zapominasz. Bedzie dzialac zawsze. Wejdz na polska strone domowa Adguard po wiecej informacji.

Nie polegac na wbudowanych blockerach w przegladarki, bo albo sa sprzedane i puszczaja reklamy i elementy sledzace sponsorow, albo maja niewielka ilosc list, wiec nie moga sie rownac z zewnetrznymi renomowanymi blockerami jak Adguard, uBlock Origin i Nano.

Aby wejsc, zobaczyc dodatki i moc zainstalowac dowolne rozszerzenia trzeba na webstore wchodzic z ktorejs z wymienionych mobilnych przegladarek w trybie komputerowym, lub w prawym dolnym rogu kliknij przycisk pelny ekran, wiec najpierw na smartfonie, lub tablecie zainstaluj ze sklepu (Google Play) ktoras z zalecanych przegladarek. Polecam szczegolnie Yandex Browser With Protect w wersji Alpha, czyli na najnowszym jadrze Chromium - mnostwo opcji ustawien i mozliwosci, w tym szyfrowanie do publicznych hotspotow i modul anty Malware. Oprocz dodatkow dla Chrome wersja Alpha umozliwia instalacje rozszerzen napisanych dla desktopowej Opery z addons opera com/pl/
To obecnie najbardziej zaawansowana mobilna przegladarka (ma tez wersje desktop, wiec mozliwosc synchronizacji miedzy wersjami, która dla laika jest trudna w konfiguracji i bez polskiego jezyka interfejsu), ale z tlumaczem lepszym od tego z Google.

Nie wiesz co to rozszerzenia? To male programy rozszerzajace mozliwosci standardowych przegladarek internetowych. Chcesz pozbyc sie reklam i innych zbednych widocznych i niewidocznych elementow sledzacych witryn internetowych, to instalujesz w przegladarce rozszerzenie pisane przez ludzi niekomercyjnych. Aktywujesz filtrujace listy regul i masz czysty i bezpieczny internet. Internetem rzadza chciwe korporacje, ale latwo mozna pozbawic zyskow roznorakich cwaniakow zerujacych na ludzkiej naiwnosci.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kwaśniewski komentuje wyniki wyborów. Gorzka pigułka...