Odpowiadasz na:
Kwaśniewski nie szczędzi słów o urodzinach u Mazurka

uni
Temat dodał(a):
uni -
Huczna celebracja urodzin znanego dziennikarza Roberta Mazurka odbiła się gromkim echem w przestrzeni medialnej. Powodem był fakt, że wzięli w niej udział zarówno członkowie partii rządzącej, jak i politycy opozycyjni. Do sytuacji odniósł się były prezydent Aleksander Kwaśniewski, podkreślając, iż można mieć do uczestników imprezy pretensje o to, że:Kwaśniewski podsumował również rodzime społeczeństwo:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kwaśniewski nie szczędzi słów o urodzinach u Mazurka

Napisał(a): ~rubi -

~konfiV gościu ,przez 10 lat utrwaliłeś z kolesiami nieP0prwaność sP0łeczną ,która tylko wam towarzysze wyszła na dobre i "pieścicie " ,żeby nie PiSać ,że.......... się dalej ,nawet w Brukseli ! To trzeba mieć tupet!
aLE CI ZRYLI BERET!

Re: Kwaśniewski nie szczędzi słów o urodzinach u Mazurka

Napisał(a): ~pisiorprawacki -

~a Lex
gość Ty jesteś też pijana świnia na codzien zobacz się w lustrze.
Nawet wielbłąd pić musi . Napisz że jesteś abstynentem , ale napisz prawdę. No i nigdy nie byłeś na średnim upojeniu.
Tylko, że większość chcąc się napić, nie wpada na pomysł, żeby zostać prezydentem, nie schlewa się na salonach i nie dziwi się potem, że to w telewizji pokazali no i oczywiście jeszcze jest z tego powodu silnie zdziwiona....

Reklama

Re: Kwaśniewski nie szczędzi słów o urodzinach u Mazurka

Napisał(a): ~ityle -

~zeppel
~gosc Pan Kwasniewski to niestety najlepszy z prezydentow i ja go szanuje za ta wypowiedz ---prawda jest jedna i my ja znamy ale glosno powiedziana jest wieksza kompromitacja!!!
zgadzam się
został prezydentem i oddał legitymacje SLD
wielokrotnie miał inne zdanie niz premierujący wtedy Miller
to byli prawdziwi meżowie stanu a dziś to hołota bez zasad, wstydu, i honoru
chciwa , mściwa popadająca w dewotyzm
a co do adriana to juz kompletne dno nie dorasta do pięt Wałęsie , a Kwaśniewski to dla niego inna galaktyka
Bolkowi trudno dorównać - taką sprzedajną świnią trzeba się urodzić

Re: Kwaśniewski nie szczędzi słów o urodzinach u Mazurka

Napisał(a): ~123ity -

TomAsz Wydaje mi się, że to PO nie jest w stanie pogodzić się z "czerwoną kartką", jaką dostało od wyborców i faktycznie od tego czasu mamy eskalację napięć. A co za tym idzie PO robi wszystko aby zrobić na złość swoim politycznym wrogom, nie myśląc o Polsce i Polakach. Ale i w drugą stronę też trzeba popatrzeć krytycznie. Obecnie sprawująca władzę partia też wyciąga jak z rękawa asy przeciwko PO (chociażby nagrania, które dyskredytują polityków PO a jednocześnie pokazuje prawdziwy obraz PO). To wszystko polaryzuje społeczeństwo. No i do tego telewizja rządowa, ktora istniała i istnieje od czasów Donalda Tuska. To właśnie nikt inny jak Donald Tusk tak bardzo zniszczył polską demokrację, chociażby przekształcił TVP w TV Rządową, a media komercyjne "przypadkiem" zaczeły piać na chwałę jedynego i słusznego przywudcę - Putina, o... przepraszam - w tym przypadku Donalda Tuska, ale nie daleko pada jabłko od jabłoni. Nigdy nie zapomnę gróźb Tuska kierowanych pod adresem ekonomistów, którzy śmieli wyrazić swoje negatywne zdanie na temat decyzji rządu Donalda Tuska. Jeszcze nigdy w WOLNEJ i DEMOKRATYCZNEJ Polsce ŻADEN polityk nie wypowiedział takich gróźb kierowanych do uczonych. Stąd moje spostrzeżenie: Donald Tusk = towarzysz Putin, czy też Łukaszenka.
Ludzie czy wam już rozum całkowicie odjęło? Kłuci cie się, żrecie a Wybrańcy z parlamentu mają Was Wszystkich w dalekim poważaniu. Zarówno ci z prawicy, centrum i lewicy , ci którym płacicie za pracę w sejmie mają to i Was w nosie. Podczas sprawozdania Najwyższej Izby Kontroli o stanie Państwa, ławy sejmowe straszyły pustkami. A Wy zamiast się zastanowić nad tym, że ci wybrańcy zamiast pracować na rzec Państwa bawią się wspólnie na imprezie, kłócicie się i żrecie publicznie. Nie wyciągacie wniosków z tego co się stało tylko napadacie na tego który odważył się powiedzieć o tym publicznie. Ludzie. Co Was opętało? Czy każdy z was jak by zatrudnił pracownika i dobrze go opłacał pozwoliłby aby on zamiast pracować poszedł na imprezę? Politycy Was omamili, skłócili a Wy dalej nic nie rozumiecie? Umiecie się tylko zacietrzewiać? Naprawdę?

Reklama