720
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń51 tys.
  • Odpowiedzi171
  • Ocen na +136
720 ppt ?

Kwaśniewskiego nie wpuszczono do restauracji bez paszportu covidowego (172)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kwaśniewskiego nie wpuszczono do restauracji bez paszportu covidowego

Napisał(a): uni -

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski w szczepieniach widzi skuteczną drogę do poradzenia sobie z pandemią. Podkreślał przy tym, że daje to nam gwarancję przebywania w miejscach bezpiecznych. Opowiedział również o sytuacji, która mu się przydarzyła:

Parę dni temu byłem w Austrii i nie zostałem wpuszczony do restauracji, bo zapomniałem telefonu z paszportem covidowym. Musiałem wracać do hotelu i wziąć ten dokument ze sobą. Musiałem go pokazać, niezależnie od tego, że byłem z byłym kanclerzem Austrii.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Kwaśniewskiego nie wpuszczono do restauracji bez paszportu covidowego

Napisał(a): ~gość -

Widzę, że komentują same buraki. Tam przynajmniej traktują wszystkich równo. A w polszcze to przed takim dudą lub pinokiem to na kolana padli i o nic nie pytali. Tym się właśnie różnimy. A Pan Prezydent potraktował to normalnie.

Reklama

Napisał(a): ~jahu -

Nie skarż się Olek. Przecież popierasz takie rozwiązania. Jeżeli myślałeś, że będą dotyczyć tylko plebsu, to jak widać myliłeś się. Może teraz, choć przez chwilę pomyślisz, jaki zamordyzm popierasz.

Napisał(a): jcpro -

~gość Widzę, że komentują same buraki. Tam przynajmniej traktują wszystkich równo. A w polszcze to przed takim dudą lub pinokiem to na kolana padli i o nic nie pytali. Tym się właśnie różnimy. A Pan Prezydent potraktował to normalnie.
w normalnym państwie zbrodniarz komunistyczny kwasniewski byłby rozstrzelany a nie wybrany na prezydenta...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kwaśniewskiego nie wpuszczono do restauracji bez paszportu covidowego