86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń429
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +0
86 ppt ?

Lady chłodnicze - jakie wybrać? (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Lady chłodnicze - jakie wybrać?

Napisał(a): ~Jurek -

Nie wiem jak inne firmy, ale ja zdecydowanie polecam Bolarusa. Właśnie z ich mebli korzystamy w naszej restauracji i wszystkie sprawdzają się super. Widać, ze solidne, wysokiej jakości. Znajomy za moją namową też u nich zamówił i też mówi że dobre.

Reklama

Napisał(a): ~KrzysiekJ -

~Jurek Nie wiem jak inne firmy, ale ja zdecydowanie polecam Bolarusa. Właśnie z ich mebli korzystamy w naszej restauracji i wszystkie sprawdzają się super. Widać, ze solidne, wysokiej jakości. Znajomy za moją namową też u nich zamówił i też mówi że dobre.
my po przejrzeniu na prawde wielu ofert tez wybralismy bolarusa, glownie po opiniach. W przyszlym tygodniu przyjezdzają do nas ich szafy chłodnicze. Jestem raczej optymistycznie nastawiony do wspolpracy z ta firma

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~AnnnnnY -

Właśnie szukałam lady chłodniczej do mojego sklepu, bo stara odmówiła juz posłuszeństwa.. No i tak sobie czytam opinie o roznych firmach, bo teraz chce kupić coś porządnego. Najbardziej moją uwagę przykuł włąśnie ten cały bolarus, bo widze, ze ma bardzo duzo dobrych opinii, wyglada na to, ze to wreszcie jakas porzadna firma, musze sie jeszcze tylko cenowo rozeznać

Napisał(a): ~Adonat -

Ja się znam dosyć dobrze na sprzęcie chłodniczym, pracuje w takiej branży, ze muszę mieć o tym pojęcie. Przetestowałem już wiele firm produkujących sprzęt chłodniczy i szczerze, Bolarus jest jak do tej pory najsolidniejszą firmą. Sprzęt zupełnie bezawaryjny, świetnie wykonany. Warto zainwestować w urządzenia właśnie od nich.

Napisał(a): ~Ttt -

~Adonat Ja się znam dosyć dobrze na sprzęcie chłodniczym, pracuje w takiej branży, ze muszę mieć o tym pojęcie. Przetestowałem już wiele firm produkujących sprzęt chłodniczy i szczerze, Bolarus jest jak do tej pory najsolidniejszą firmą. Sprzęt zupełnie bezawaryjny, świetnie wykonany. Warto zainwestować w urządzenia właśnie od nich.
Potwierdzam, Bolarus to pierwsza firma, z której sprzętu jesteśmy tak zadowoleni. Jest praktycznie niezawodny i bezawaryjny.

Napisał(a): ~Miroslav -

idąc za rada na prawde wielu pozytywnych opinii na temat firmy Bolarus S.A. stwierdziłem, że zaryzykuję i kupię od nich ladę chłodnicza. Okzało się, że był to bardzo dobry wybór, lada śmiga jak marzenie hehehe. Po prostu widać, ze świetne materiały, solidnie wykonana i do tego w ogóle się ne psuje. Polecam każdemu.

Napisał(a): ~omosz -

~Miroslav idąc za rada na prawde wielu pozytywnych opinii na temat firmy Bolarus S.A. stwierdziłem, że zaryzykuję i kupię od nich ladę chłodnicza. Okzało się, że był to bardzo dobry wybór, lada śmiga jak marzenie hehehe. Po prostu widać, ze świetne materiały, solidnie wykonana i do tego w ogóle się ne psuje. Polecam każdemu.
Wrzuciłbyś linka do tej lady?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Lady chłodnicze - jakie wybrać?