10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
10 ppt ?

lanie od ojca (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

lanie od ojca

Napisał(a): ~Iwonaa -

Czy ktoś z Was mając 16 lat dostał lanie od ojca pasem prawie, że na goły tyłek? Musiałam zsunąć spodnie i położyć się na krześle w samych majtkach to upokarzające... i tylko za to, że poczuł papierosy, jeden raz zapaliłam i pierwszy raz dostałam takie lanie to chore

Re: lanie od ojca

Napisał(a): ~Iwonaa -

~monia33 Ty się ciesz, że Ci chociaż majtki pozwolił mieć na sobie, ja mam 19 lat i dostaje na gołą od lat. Taki to urok jak jest się zależnym od rodziców.
Rozumiem, że to żart? 19 lat i ojciec Cię leje na gołą pupę?! W życiu nie uwierzę

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~1979 -

pamietam do dzis jak dostawalam lanie od ojca. matka nie zajmowala sie karaniem, lecz przytulaniem, zwlaszcza po laniu za kare. kara nie byla jakos strasznie wyszukana. normalnie dostawalam z bratem (ale nie razem) na goly tylek po kilka solidnych strzalow grubym skorzanym pachem. jednak ojciec nie schodzil nigdy ponizej 10 pasow. bolalo koszmarnie...

Reklama

Napisał(a): ~żałosne -

Twój ojciec to jakiś psychopata i zboczeniec skoro bicie ze zsuniętymi spodniami sprawia mu satysfakcje z wymierzonej kary - jak karać to dla zasady a nie dla przyjemności , ja bym to zgłosił na policje , jako przemoc domową, psychiczne znęcanie i upokarzanie rodziny co może prowadzić do samobójstwa i w życiu bym się na żadne lanie nie zgodził powiedziałbym mu żeby mnie zabił za fajki bo to jest wstęp do alkoholu i narkotyków - a pewnie jedyne co w życiu osiągnął to że ma córkę..

Napisał(a): ~Wiem co mówie -

ariadane Dzieci nie powinno sie bic w zadnym wieku, lanie pasem to patola.
Lać a dać klapsa to różnica. Jak myślicie dlaczego mamy mnóstwo rozwydrzonej do granic możliwości młodzieży? Bo klapsa nie dostali.Rodzicu nie dasz ty klapsa, to później ty zarobisz jak niejedna matka, niejeden ojciec. Wcale niedawno w Głogowie 14 latek wbił mamie nóż w brzuch, nic wam to nie mówi?
« Wróć do tematów
Do góry strony: lanie od ojca