Odpowiadasz na:
lanie od ojca

~Iwonaa
Temat dodał(a):
~Iwonaa -
Czy ktoś z Was mając 16 lat dostał lanie od ojca pasem prawie, że na goły tyłek? Musiałam zsunąć spodnie i położyć się na krześle w samych majtkach to upokarzające... i tylko za to, że poczuł papierosy, jeden raz zapaliłam i pierwszy raz dostałam takie lanie to chore

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: lanie od ojca

Napisał(a): ~żałosne -

Twój ojciec to jakiś psychopata i zboczeniec skoro bicie ze zsuniętymi spodniami sprawia mu satysfakcje z wymierzonej kary - jak karać to dla zasady a nie dla przyjemności , ja bym to zgłosił na policje , jako przemoc domową, psychiczne znęcanie i upokarzanie rodziny co może prowadzić do samobójstwa i w życiu bym się na żadne lanie nie zgodził powiedziałbym mu żeby mnie zabił za fajki bo to jest wstęp do alkoholu i narkotyków - a pewnie jedyne co w życiu osiągnął to że ma córkę..

Reklama

Napisał(a): ~1979 -

pamietam do dzis jak dostawalam lanie od ojca. matka nie zajmowala sie karaniem, lecz przytulaniem, zwlaszcza po laniu za kare. kara nie byla jakos strasznie wyszukana. normalnie dostawalam z bratem (ale nie razem) na goly tylek po kilka solidnych strzalow grubym skorzanym pachem. jednak ojciec nie schodzil nigdy ponizej 10 pasow. bolalo koszmarnie...

Napisał(a): ~1982 -

Współczuję. Ja też dostawałam lanie pasem, ale na goły tyłek. Ostatnie lanie dostałam mając 15 lat Bolało

Reklama