Odpowiadasz na:
lanie od ojca

~Iwonaa
Temat dodał(a):
~Iwonaa -
Czy ktoś z Was mając 16 lat dostał lanie od ojca pasem prawie, że na goły tyłek? Musiałam zsunąć spodnie i położyć się na krześle w samych majtkach to upokarzające... i tylko za to, że poczuł papierosy, jeden raz zapaliłam i pierwszy raz dostałam takie lanie to chore

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: lanie od ojca

Napisał(a): ~gość -

Tata był ostateczną instancją karno - wykonawczą u mnie w domu.

Tata lał mocno, często i sporo, ale to było nic w porównaniu od wkurzonej mamy. Lała "bez opamiętania". W każdym razie tyłek po laniu od matki wyglądał gorzej niż po laniu od ojca. Od ojca bywało i na majtki, a matki zawsze na gołą skórę w różnym stopniu obnażenia.

Reklama

Napisał(a): ~Ola -

~gość Raz koleżanka wygadała się, że za palenie papierosów nie jeden raz dostała od ojca 25 na goły tyłek dopóki nie skończyła 18 lat.
Kiedyś moi bracia też dostali lanie za palenie papierosów. Najpierw musieli rozebrać się do golasa i musieli wypalić przy rodzicach po papierosie. Następnie tata zapytał ich czy wiedzą ile w paczce jest papierosów? Chłopaki spojrzeli po sobie i odpowiedzieli, że chyba 20. Wtedy tato powiedział, że na pewno 20 i po tyle sznurów dostaną. Najpierw dostał starszy, a po nim młodszy. Później tata stwierdził, że dla utrwalenia jeszcze na golasa poklęczą sobie 20 minut.

Raz koleżanka wygadała się, że za palenie papierosów nie jeden raz dostała od ojca 25 na goły tyłek dopóki nie skończyła 18 lat.

Reklama